Kaip aš galiu padaryti savo testo stiprintuvą efektyvesnį sportuojant?

Testo stiprintuvai gali būti veiksmingas priedas norint padidinti raumenų jėgą ir dydį, tačiau jie nepakeis tvirtos pasipriešinimo treniruočių programos. Tyrimai parodė, kad reguliarios jėgos treniruotės gali padėti padidinti testosterono kiekį, o ne tik naudos turimam testosteronui.[14] Tai abipusiai naudingi santykiai.

Štai keli patarimai, kaip pakelti mokymą ir T į kitą lygį:

Galvok nuo didelių iki mažų: Tyrimai rodo, kad pradėjus treniruotę sudėtiniais keltuvais (spaudimas ant stendo, pritūpimas, virš galvos spaudimas ir kt.), Po to atliekant mažesnius izoliacijos judesius, gaunama didesnė anabolinė reakcija.[15]

Įlipk, išeik: Pabandykite sutrumpinti treniruotes nemažindami bendros apimties. Testosterono lygis yra didesnis po trumpesnių treniruočių, pavyzdžiui, mažiau nei 60 minučių. Per tą laiką dauguma poilsio laikotarpių turi būti trumpi, pvz., 30–90 sekundžių, – aiškina jėgos treneris Parkeris Hyde’as straipsnyje „Kaip natūraliai padidinti testosteroną su mankšta“.

Laikykite daugiau ginklų savo arsenale: Kartais naudokite kėlimo metodus, tokius kaip priverstiniai pakartojimai, negatyvai ir lašai, kad dar labiau įtemptumėte savo kūną. Asmeninis treneris ir kūno rengybos žurnalistas Michaelas Bergas knygoje „6 būdai, kaip pakelti testosterono lygį“ paaiškina, kad naudojant šias metodikas raumenų nepakankamumo ribos padidina tiriamųjų T lygį.[16]

Ne, tai daryti kiekviename rinkinyje tikriausiai nėra gera mintis, tačiau bėgant paskutiniam saugaus pratimo rinkiniui – tarkim, garbanoms ar pečių paspaudimams – bėgant laikui gali atsipirkti.

Galiausiai, pradėkite naudoti bet kokį bandomąjį stiprintuvą, turėdami tinkamą mąstyseną. Testosterono kiekio didinimas, kaip ir svajonių kūno sudėjimas, nėra vienos nakties projektas. Gilinkitės, atlikite darbus ir rinkitės sprendimus, kurie padės pasiekti ilgalaikę sėkmę.