Diabetas norint numesti svorio Moterys

Greita santrauka

 • Moterys, sergančios diabetu, gali išsiugdyti puikiai atrodantį kūną, joms tereikia galvoti kitaip ir reikalauti unikalios informacijos bei palaikymo.
 • Pagerinti savo kūną yra sunkiau, jei sergate diabetu. Yra daug svarbių mitybos aspektų.
 • Geriausias riebalų mažinimo ir kūno formavimo dietos planas moterims, sergančioms cukriniu diabetu, yra tas, kuris tinka jūsų gyvenimo būdui ir kurį nėra sunku valdyti diabeto požiūriu.
 • Gerinant savo kūną reikia nustatyti kalorijų pertekliaus ir deficito valgymo laikotarpius.
 • 99% moterų, norinčių numesti riebalus ir išsiugdyti savo formą, pirmenybę teikia neteisingiems dalykams, susijusiems su mityba.
 • Jei nevertinsite dietos, nepasieksite idealios formos.
 • Jums reikia mažiau papildų, nei manote. Moterims gerai sekasi naudoti išrūgas ir kreatiną, ir tai yra tinkamas pasirinkimas diabetu sergantiems žmonėms.

Prieš pradėdami, išsiaiškinkime, kodėl skaitote būtent šį straipsnį.

Jūs bandėte numesti svorio ir susitvarkyti formą daugybę kartų, bet vis tiek nesate patenkinta

Nesvarbu, kiek dietų esate išbandę, vis klausiate savęs,

„Ką man reikia valgyti?”

„Kiek man reikia valgyti?”

„Ar man leidžiama tai valgyti? Ar man leidžiama tai valgyti? “

„Ką turėčiau daryti šią naktį, kai tikiuosi, ar nepavyks dietos?”

„Kodėl aš nuolat alkana?”

„Ar diabetas yra priežastis, dėl kurios stengiuosi numesti svorį ir susitvarkyti?”

 

Gerai, sustok.

Panika baigta.

Jei stengėtės rasti tinkamos informacijos apie mitybą, kad sukurtumėte geriau atrodantį kūną, sergantį diabetu, patekote į tinkamą vietą.

Šis straipsnis pagrįstas dešimt metų akademinio mokymosi, 1000 gliukozės kiekio kraujyje tyrimų, 1000 valandų valandų sporto salėje ir daugiau nei 700 klientų transformacijų.

Sužinosite daug naujų dalykų ir atrasite įvairių aspektų, kurių anksčiau nesvarstėte. Išeisite turėdami reikiamų žinių, kad galėtumėte atlikti didžiulius pokyčius ir sukurti kūną, kurio visada norėjote.

Aš esu už tai, kad kuo greičiau susikurčiau puikiai atrodantį kūną. Tačiau norint tai pasiekti, mityba PRIVALO būti nustatyta tinkamai.

Tarp …

 • Valgyti per daug, o ne valgyti per mažai.
 • Vartojant per daug insulino, palyginti su per mažai.
 • Treniruotės per daug, palyginti su treniruotėmis.

Peržiūrėkite vieną detalę ir rizikuojate perdegti, prarasti formą, priaugti juosmens centimetrus ir atrodyti vienodai (ar blogiau) kiekvienais metais.

Skamba pažįstamai?

Pažvelkime, kaip mes galime tai išspręsti.

Norėdami susikurti puikiai atrodantį kūną, turite auginti raumenis ir mesti kūno riebalus.

Mityba kartu su gerai suformuota treniruočių programa ir skirtais poilsio laikotarpiais yra būtini kiekvienos moters kelionėje norint sukurti tobulai atrodantį kūną.

Šiame straipsnyje dėmesys sutelkiamas į mitybos aspektą kuriant puikiai atrodantį kūną. Jei norite sužinoti daugiau apie mokymą, būtinai perskaitykite Šis straipsnis po to.

___

Diabetinį kūną valdo skirtingos taisyklės ir reikalauja daug taktiškesnio požiūrio į dietą, nei patartų įprasta kūno rengybos terpė ar jūsų vietinis sporto salės herojus.

___

Pažvelkime į iššūkius, su kuriais susiduria moterys, sergančios diabetu, siekdamos sukurti geriau atrodantį kūną.

 • Padidėjęs raumenų baltymų skaidymo lygis.
 • Sumažinta jėga.
 • Sumažėjęs sąnarių ir raumenų mobilumas dėl glikacijos.
 • Padidėjęs traumų potencialas.
 • Padidėjęs nuovargis.

Šie iššūkiai yra tikri.

Tačiau jie tampa rimta problema kuriant puikų kūną tik tada, kai gliukozės kiekis kraujyje nėra kontroliuojamas. Galite drąsiai sakyti, kad diabetas nėra pranašumas, BET, turint reikiamų žinių, planų ir rekomendacijų, diabetas NETURI būti trūkumas.

 

Kuo daugiau žinosite apie dietą, tuo geriau kontroliuosite gliukozės kiekį kraujyje.


PRADŽIA:

KŪNO SKAITYMO DIETŲ PLANAS Moterims, sergančioms diabetu.


Kuriant savo diabeto riebalų nuostolių dietos planą, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Kai kurie yra svarbesni už kitus ir turi teikti pirmenybę. Lengva susijaudinti ir skirti daugiau dėmesio smulkmenoms, tokioms kaip naujausias papildas, specialus diabetinis maistas ar geriausias laikas vartoti išrūgų baltymus, o ne teikti pirmenybę svarbesniems (tačiau kartais nuobodiems) aspektams, pvz., „KODĖL“ valgant geresnis bendras kalorijų suvartojimas ar diabeto valdymas.

DIABETINĖ RAUMENŲ IR TINKAMUMO MAISTINĖ PIRAMIDĖ

Diabetinių raumenų ir kūno rengybos piramidė (nuotraukoje žemiau) išdėstyti visi mitybos aspektai, kaip sukurti sėkmingą riebalų nuostolių dietą moterims, sergančioms diabetu. Svarbiausi veiksniai yra apačioje, o mažiausiai svarbūs – viršuje.

Taip suformuokite savo mitybą ir galėsite garantuoti aukštos kokybės rezultatus.

Tai yra tiksli svarbos hierarchija, kurią įtraukiau į savo 112 dienų moterų nukreiptą riebalų nuostolių transformacijos vadovą moterims.


1. ASMENINĖS SVEIKATOS IR TINKAMUMO VERTYBĖS.


Jūsų asmeninės vertybės sveikatai ir fiziniam pasirengimui yra jūsų KODĖL už jūsų KAIP.

Raskite kuo daugiau priežasčių, kodėl palaikysite, kodėl pagerinus mitybą pagerės jūsų gyvenimo kokybė. Šie atsakymai yra jūsų kasdienio požiūrio ir veiksmų varomoji jėga.

Pasitikėjimas, geresnis seksas, skanesnė mada, galimybė įsidarbinti ir pagerėjusi gyvenimo kokybė yra akivaizdus riebalų praradimo privalumas.


2. Diabeto valdymas.


Net jei mityba susideda iš geriausios kokybės ir šviežiausių maisto produktų ar brangiausių papildų planetoje, blogai kontroliuojamas cukrinis diabetas gali lemti netinkamą mitybą – būklę, kai kūno ląstelės negali tinkamai sunaudoti kuro.

Netinkama mityba dėl blogai nekontroliuojamo diabeto neigiamai veikia kūno funkcijas, savijautą, lemia asmenų ligas ir vėluoja atsigauti po ligos.

Jūsų cukrinis diabetas turi būti ypač gerai kontroliuojamas, kad galėtumėte pasinaudoti visais sveikos mitybos privalumais.


3. PASITIKIMAS.


Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra susmulkinti kilogramus kūno riebalų, ar sukurti nepriekaištingą kūno formą, ar išlaikyti kūno svorį, jūsų mitybos plane turi būti numatytos socialinės progos, laisvadieniai ir nelyginis picos gabalas, kai tik norite. Taip, diabetikas ką tik pasakė picą.

Geriausi kūno formavimo dietos planai moterims, sergančioms cukriniu diabetu, apima šiek tiek duoti ir imti. Jei tinkamai nustatysite, bendras suvartojamų kalorijų skaičius leis jums pasiekti tikslą neribojant mėgstamo maisto.

Valgyti „švariai“ nereiškia, kad viską darote optimaliai. Tai ypač pasakytina, jei pastebite, kad trokštate maisto produktų ir makroelementų, kuriuos ribojote.

Ko verta mityba, kuri jus iš proto varo?

Jūs stengsitės pasiekti rezultatų, nepamirškite jų išlaikyti.

Be to, kad labai atitinka jūsų suvartojamų kalorijų kiekį ir svarbiausius maistinių medžiagų kiekius, geriau atrodančio kūno vystymosi paslaptis yra tai, kad valgote jums patinkančią dietą. Laikymasis yra viskas. Šį požiūrį taip pat palaiko Amerikos medicinos asociacijos leidinys, kuris ištyrė beveik visas riebalų nuostolių mitybas planetoje ir nustatė, kad „laikymasis“ buvo svarbiausias veiksnys, lemiantis dietos sėkmę. 9.

Kiek masiškai ribojančių dietų pradėjote, kad nustotumėte, kai jūsų entuziazmo pliūpsnį pakeis gryna monotonija? Laikas permąstyti dalykus?

Kalbant apie mokymą. Tai tik linksma dalis.

Aš rimtai laikausi dietos laikymosi. Aš netgi įtraukiau išsamias instrukcijas ir principus, kaip galite valgyti mėgstamus maisto produktus ir vis tiek įgauti nuostabią formą mityba ir moterų, sergančių diabetu, mokymo programa.

Pamirškite pernelyg ribojančias, nuobodžias, nuobodžias vištienos, brokolių ir ryžių mitybas, angliavandenių dviračių sportą, detoksikacijas ir itin brangius papildus.

Sutelkite dėmesį į tvarumą ir žudikų nuoseklumą.


Kai nustatysite riebalų nuostolių tikslą, turėsite nustatyti laiko planą, įvertinti savo pažangą ir atsiskaityti.


 


1. NUSTATYKITE LAIKO RĖMĄ


 

Turite nustatyti sau tinkamą laiko tarpą, kad galėtumėte susitvarkyti.

Kiek laiko priklausys nuo to, kiek norėsite pasiekti pažangos.

Yra didžiulis skirtumas tarp

 • Netekę 10 kg riebalų, palyginti su 100 kg

Nors puikiai atrodančio kūno sudėjimas užtrunka metus, paprastai kalbant, 16 savaičių yra pakankamas laikas reikšmingiems kūno pokyčiams pakeisti. Tai tikslus diabetinio skaldos ilgis – diabetu sergančių moterų svorio netekimo dietos ir treniruočių planas.

 


2. MATUOKITE PAŽANGĄ


 

Jei nevertinate, jūs tik spėjate.

Norėdami kuo geriau išnaudoti savo kūno formavimo dietos planą, turite išmokti įvertinti ir išmatuoti suvartojamą maistą.

„Maisto sekimas gali atrodyti kasdieniška užduotis“

Pagalvokite dar kartą, stebėjimas leidžia jums sukurti porcijų valdymo įpročius ir lanksčiau valgyti, atsižvelgiant į kūno transformavimo tikslus.

Riebalų netekimui reikia valgyti mažiau, nei perdega. Persivalgymas trukdys jūsų riebalų nuostoliams, o valgant padidės raumenų praradimo ir nuovargio tikimybė.

Pernelyg dažnai žmonės aklai numeta kalorijas ir padidina treniruotes, kai to nereikia. Privalote prisitaikyti, kai tinkamas laikas. Kaip tu žinai? Žinoma, sekimas!

Dirbdamas su 100 moterų, siekdamas išvaizdaus kūno, per daug gerai žinau, koks painus gali būti sprendimas, kada reikia sumažinti kalorijas ir iš kur. Kurdamas skyriau didelį dėmesį šiai dilemai Cukrinis diabetas.

Plokštė dažniausiai yra laikas, kai žmonės atsisako savo tikslų. Cukrinis diabetas pateikia visiškai aiškų sprendimo procesą, kada ir kur koreguoti kalorijas, patekus į plynaukštę.

Turėdami aiškų tokių klausimų ir veiksmų rinkinį, sutaupote nemalonumų, pasiekiate geresnių rezultatų ir, svarbiausia, nesistengiate mesti rūkyti!


3. GAUTI ATSKAITOMYB.


Norėdami gauti kuo daugiau naudos iš savo kūno formavimo dietos, turite atsiskaityti.

Samdyti trenerį ar asmeninį trenerį, turintį patikrintą patirtį ir suprantantį diabeto valdymą, bus aukso vertės, ypač jei pirmą kartą rimtėjate.

Geras treneris suteiks jums taip reikalingą postūmį treniruočių metu kartu su sąžiningais kritiniais atsiliepimais apie jūsų vystymąsi ir formą.

Dabar įsitraukime į mitybos smulkmenas ir pakalbėkime apie kalorijas, angliavandenius, baltymus, maisto riebalus ir papildus.

 


4. Energijos balansas


Pirmiausia reikia pradėti rengiant mitybos planą – kalorijos.

Kalorijos vaidina labai svarbų vaidmenį bandant gauti puikiai atrodantį kūną1.

Jei jūsų tikslas yra numesti kūno riebalus arba išsiugdyti savo formą, pirmiausia turite nustatyti, kiek kalorijų reikia dabartiniam kūno svoriui palaikyti, tada dirbti iš ten.

Kaip nustatyti išlaikymo kalorijas?

Užregistruokite savo kūno svorį ir kalorijų suvartojimą per 14 dienų. Sumuokite vertes ir padalykite jas iš 14, kad gautumėte savo savaitės kalorijų ir kūno svorio vidurkį. Palyginkite šią vertę su savo pradiniu kūno svoriu …

 • Jei jūsų kūno svoris padidėjo, tai rodo kalorijų perteklių.
 • Jei jūsų kūno svoris sumažėjo, tai rodo kalorijų deficitą.
 • Jei jūsų kūno svoris nepakito, tai rodo palaikomąsias kalorijas.

O jei idėja …