Būdamas vegetaras laikydamasis hCG dietos

Sveiki mieli hCGers. Tai tik rašytinis interviu. Tai yra dalis gausybės svorio metimo sėkmės istorijų su tikromis kasdienėmis moterimis (ir vyrais! Yra keletas durnų interviu), kurios naudojo hCG injekcijas arba lašus su hCG dietos protokolu, kad prarastų nuo 20 iki 150 svarų . Dabartines serijas galite pamatyti čia.

Peržiūrėkite visus hCG interviu epizodus
Tai išsamūs pokalbiai vienas su vienu su hCG damomis, kur galite sužinoti visą jų svorio metimo istoriją ir patarimus, kurie padėjo joms pasisekti.

Perskaitykite trumpus rašytinius hCG atsiliepimus
Tai yra trumpi atsiliepimai apie moteris, kurios man parašė savo hCG dietos rezultatus, kad galėčiau greitai motyvuoti.


PAGRINDINĖ MARIJOS STATISTIKA:
 • Amžius: 43 metai
 • Aukštis: 4’9 „
 • Prasidėjo nuo 149 svarų
 • Aš dabar svyruoju tarp 116 ir 118 svarų.
 • Drabužių dydis nuo 12 iki 6.
 • Svorio netekimas su hCG: 33 svarai
RODYTI PASTABOS NUORODAS:

Sveiki! Aš gaunu daug klausimų apie vegetariškumą laikantis hCG dietos, todėl šiandien turime mielą interviu su Mary, kad galėtume tai išspręsti. Be to, ji 5 mėnesius išlaikė savo svorio netekimą po to, kai darė hCG, taigi akivaizdu, kad tai jai pasiteisino! Tai man teikia vilčių ir leidžia jaustis patogiai dalijantis šia informacija.

Aš tau dabar suteikiu … Marija.

Vegetarų pagalba atliekant hCG dietą

Mano istorija, jei jums to prireiks: turėjau tikslą numesti 24 svarus, praradau 19 per savo hCG fazę, kartu su B12 / lipo šūviais. Kvaila aš pradėjau savaitę prieš Padėkos dieną, bet net ir šiek tiek apgaudinėdama tą dieną aš beveik neužstrigau. Pusantro mėnesio po to, kai vartojote mažai kalorijų turinčią dietą, vartojote B12 / lipo šūvius ir dar daugiau mankštos, toliau praradote dar 10, todėl iš viso buvo 29.

Svarbiausia visiems, žinoma, yra žinoti, kas jus pristabdys, todėl aš rekomenduoju bent jau pirmąją savaitę kaip baltymą naudoti tik kiną ir tada kelias dienas pradėti bandyti tik vieną valgį per dieną ir pamatyti kaip sekasi / jei stringa, prieš darydamas visas dienas be kvinojos.

1. Baltymui galite atsidėti 1/4 puodelio (nevirtos matavimo) kvinojos.

Rayzelio papildomi tyrimai:

Patiekalų dydžiai: iš to, ką skaičiau, ¼ puodelio nevirtos kinojos bus maždaug ¾ – 1 puodelis virtos kinojos. Gerai žinoti tuo atveju, jei gaminate maistą. Priežastis yra dėl to, kad kvinoja kiekvieną kartą nesugeria vandens tuo pačiu laipsniu.
Kalorijos: ¼ puodelyje nevirtos quinoa yra 206 kalorijos – 3g riebalų – 7g baltymų – 38g angliavandenių – 3g skaidulų – 35g neto angliavandenių (remiantis „Fat Secret“ mitybos svetaine).

Makro procentai: 14% riebalų – 14% baltymų – 72% angliavandenių

Norint palyginti ir parodyti skirtumą, 100 gramų / 3,5 oz žalios vištienos krūtinėlės yra 162 kalorijos, 3,5 g riebalų, 0 angliavandenių, 30 g baltymų, kurie yra 21% riebalų, 0% angliavandenių, 79% baltymų. Taigi jūs galite pamatyti skirtumus ten ir kodėl šiek tiek daugiau iššūkių gauti baltymų, laikantis mažesnio kaloringumo dietos, būnant vegetarais.

Ir dar vienas palyginimas – ¼ puodelyje nevirtų rudųjų ryžių yra 150 kalorijų, 1 g riebalų, 3 g baltymų, 32 g angliavandenių, 1 g skaidulų ir 31 neto angliavandenių, taigi tas pats rudųjų ryžių porcijos dydis turi mažiau nei pusę baltymų kiekio kaip quinoa .

Kvinoja yra pagrindinis baltymų šaltinis vegetarams, nes jis vadinamas „visišku baltymu“. Nors techniškai Quinoa nėra grūdas, jis susikaupia su jais ir, palyginti su šiais kitais grūdais, jis yra vienintelis, kuriame yra visos 20 amino rūgščių kiekvienoje mažoje sėkloje. Tai yra svarbu, nes mūsų kūnas nesintetina 10 šių amino rūgščių, todėl jos vadinamos „būtinomis“, nes mes turime jas vartoti savo maiste, kad mūsų organizmas jų turėtų, todėl valgydami kvinoja, jūs visi iš jų, net jei bendras baltymų kiekis gramais vienoje porcijoje yra mažesnis nei mėsos baltymų, jūs vis tiek gaunate visų baltymų stiprinimo aminorūgščių, kurių reikia jūsų organizmui, tame 1 ingrediente. Pagal sutartį rudieji ryžiai laikomi „nepilnu“ baltymu, nes jiems trūksta poros esminių amino rūgščių. Tai dar ne pasaulio pabaiga, nes visą dieną valgome daug ingredientų ir tol, kol kasdieninėje maisto vartojimo apžvalgoje yra visos aminorūgštys, mes esame geri, bet tiesiog norime pasidalinti skirtumu.

Labai sunku paskaninti virtą quinoa be riebalų, jei jums tai nepatinka (ir aš nesu gerbėjas), todėl radau keletą gudrybių, kurias galėjau suvaldyti, pirmoji buvo ta, kad aš ją išdygsiu, nes iš tikrųjų tai kur kas daugiau vistiek maistingas.

Rayzelio papildomi tyrimai: Pasak šios svetainės, daiginti grūdai iš esmės yra tada, kai sėkla patenka į tašką, kai ji pereina nuo sėklos prie naujo augalo.

Čia yra quinoa daiginimo pamoka: kaip daiginti quinoa

RECEPTAI:

A. Daiginta arba virta kvinoja su obuolių sidro actu, druska ir pipirais (naudokite Braggs arba kitą šaltinį, kuriame yra „motina“, nes įprastas obuolių sidro actas yra per stiprus) ir įmaišykite agurkus ir pusę obuolio, arba tiesiog obuolį. (atkreipkite dėmesį, aš pažeidžiau kai kurias „taisykles“ ir vėliau turėčiau užkandžiauti savo kitą obuolio pusę su savo melba skrebučiu, nes vis tiek valgį suskaldžiau į 4 per dieną – toliau dalinsiuosi savo valgio planais.)

B. Kvinoja čili, žiūrėkite receptą žemiau.

C. Ne mano mėgstamiausia, bet jei kas nors mėgsta Braggsą ir quinoa, gali gaminti virtas daržoves su quinoa ir paskaninti naudodamas Braggs arba sojos padažą ir prieskonius. (Aš naudoju sojų padažą be glitimo ir neturėjau problemų jį naudoti) Rayzelio pastaba: taip pat galite išbandyti kokosų aminorūgštis.

2. Varškės sūris man buvo baltymų porūšis, bet aš buvau mažiau sotus, todėl manau, kad tai mažiau naudinga. Manau, kad porcija yra 100 gramų, todėl įvertinkite patiekalo dydį inde.

Rayzelio papildomi tyrimai: 100 gramų varškės be riebalų (šiek tiek priklauso nuo prekės ženklo) – 70 kalorijų – 0 g riebalų – 12 g baltymų – 5 g angliavandenių – 5 g neto angliavandenių.

Remiantis šia informacija yra prasminga, jei palyginsite, kad varškė nesijautė soti, nes jei pastebėsite, kad patiekiami Quinoa ir varškės sūrio patiekalų dydžiai, su nameliu buvo suvartojama 136 kalorijos mažiau. sūris valgiui. Labai gali būti, kad padidėjęs varškės porcijos dydis išspręstų alkio problemą, ir jūs vis tiek galėtumėte išlaikyti bendrą dienos maisto kiekį 500–600 kalorijų diapazone.

3. Paprastas graikiškas jogurtas be riebalų man buvo nuostabus, ir aš dažnai jį turėjau sumaišyti su puse ar visu obuoliu ar braškėmis.

Rayzelio papildomi tyrimai: Graikiškas jogurtas be 100 g / 3,5 oz riebalų – 105 kalorijų – 0 g riebalų – 7 g angliavandenių – 7 g neto angliavandenių – 19,2 g baltymų.

4. Čili gaminimas buvo mano GYVENIMAS įpusėjus. Aš taip sirgau bandydama užgniaužti kvinoja, todėl po kelių savaičių eksperimentų su kinoja nusprendžiau pasigaminti kinoja „čili“ ir tada perėjau prie „Boca“ sojos trupinių naudojimo, o aš ir toliau pralošiau dėl sojos trupinių – žmonių, turinčių sojos problemų gali būti ne tas pats kaip aš. Receptas žemiau.

Rayzelio papildomi tyrimai – „Boca Soy Crumbles“ ingredientus galite patikrinti čia. Jie turi ½ puodelio: 70 kalorijų – 0 g riebalų – 13 g baltymų – 6 g angliavandenių

Pagrindinis ingredientas yra, kaip jūs galite atspėti, sojos baltymai, o dėl salyklo ekstrakto jame taip pat yra kviečių / glitimo, todėl tiesiog žinokite apie tai visiems jautriems glitimui žmonėms.

Aš važiavau į medžioklę internete, norėdamas rasti kitų mėsos be mėsos gliuteno „mėsos“ ir čia yra keletas:

Be mėsos – „jautrus trupimas“ – be glitimo ir be sojos – pagrindinis ingredientas yra žirnių baltymų izoliatas. ½ puodelio porcija / 55 g = 80 kalorijų – 3 g riebalų – 1 g angliavandenių – 1 g skaidulų – 0 g neto angliavandenių – 13 g baltymų. Gana gražus profilis ten!

Būkite atsargūs dėl riebalų kiekio – radau dar vieną vegetariškos mėsos pakaitalą, kuris turėjo puikių „Amazon“ apžvalgų, tačiau vienoje porcijoje buvo 11 g riebalų, o tai ypač daug hCG dietos protcool. Išjungus hCG, tikriausiai tai būtų puikus pasirinkimas, todėl bet kuriuo atveju pateiksiu jums nuorodą! Tai vadinama „Patty Up“ – „Gourmet Meat Replacement“.

Čia yra dar vienas išsamesnis tinklaraščio įrašas su įvairios mėsos be glitimo ir sojos „mėsa be mėsos“, kurį galite patikrinti ir pamatyti, ar jie tinkami hCG, ar ne, svarbiausia yra riebalų kiekis.

5. Kiaušiniai buvo kitas mano išsigelbėjimas. Protokole sakoma, kad kai kurie žmonės kartais gali turėti po vieną pilną kiaušinį ir tris kiaušinių baltymus, bet aš pastebėjau, kad šis tūris yra didesnis nei galėčiau, o aš labiau mėgstu trynius su savo baltymais ir nemėgstu švaistyti gyvūninės kilmės produktų, todėl nusprendžiau tiesiog vietoj to turi du kiaušinius. Kietai virtas, arba suplaktas į nelimpančią keptuvę be aliejaus (tikrai gera keptuvė turės tik šiek tiek lazdelės ir ją lengva nuplauti, atradau).

Rayzelio papildomi tyrimai:

2 sveiki kiaušiniai turi: 138 kalorijas – 10 g riebalų – 1,4 g angliavandenių – 13 g baltymų

1 sveikas kiaušinis + 3 kiaušinių baltymai turi: 121 kaloriją – 7 g riebalų – 1 g angliavandenių – 17 g baltymų

Taigi tai yra gana panašus profilis.

6. Aš išbandžiau paprastą daržovių mėsainį vieną kartą, kol neišbandžiau sojos trupinių, norėdamas įsitikinti, ar grįžau, ir kadangi to nepadariau, kiekvieną kartą turėčiau daržovių mėsainį su paprastu pomidorų padažu ir pomidorus. kaip mano daržovė.

Rayzelio papildomi tyrimai: Radau šį tinklaraščio įrašą, kuriame žmonės atliko kelių rūšių daržovių mėsainių skonio testą, kuris buvo nuo bjauraus iki skonio kaip tikri mamos naminiai mėsainiai mėsainiai. Vėlgi, prieš valgydami bet kurį iš jų hCG, palyginkite tikrąjį mitybos profilį, kad įsitikintumėte, jog jie yra tinka.

Gardein jautienos mėsainis, kuriam buvo suteiktas puikus minėtas patvirtintas skonio testas, turi: vieną 85 g mėsainį – 140 kalorijų – 5 g riebalų – 8 g angliavandenių – 3 g skaidulų – 5 g neto angliavandenių – 15 g baltymų.

Tai atrodo tinkama – jei suvalgytumėte 2 iš jų net už du baltymus, tai būtų 280 kalorijų, o jūsų 2 vaisiams ir daržovėms tą dieną liktų 220 kalorijų. Atkreipkite dėmesį, kad šis prekės ženklas TURI sojos ir glitimo.

7. Daugybę dienų kaip daržoves aš tiesiog turėjau balzamo salotas ar pomidorus, bet tai daroma todėl, kad mėgstu actą ir manau, kad tarp dviejų actų tikriausiai gerai subalansavau savo pH. ?

Papildomos Rayzelio pastabos: skystesni balzamai, kurie yra labai acto skonio, paprastai tinka hCG, tačiau saugokitės tų aukščiausios klasės „sirupo“ rūšių, kuriuos dažnai rasite restoranuose – juose iš tikrųjų yra daug cukraus (taigi ir skonis daug saldesnis!) negaliu būti tikras, tačiau tokio tipo balzamikai gali kilti problemų dėl hCG, nes į jį buvo įdėtas tikrasis cukrus, kurį vartosite. Taigi jūsų naudojamas balzamas turėtų būti labai skystas ir paragauti acto.

8. Be to, jei kada nors jausčiausi esąs labai alkanas, pagaminčiau labai mažą dubenėlį širataki makaronų (dar vadinamų stebuklingaisiais makaronais – jie be kalorijų – daugiau apie juos sužinokite čia). kokiame nors greitame sultinyje. „Miso“ sultinyje paprastai nėra aliejaus, tačiau aš taip pat naudojau šiek tiek daržovių sultinio, kuriame yra aliejaus, tačiau tai buvo toks mažas tūris, kad nesijaudinau. Aš rekomenduoju šį triuką bet kuriam dietos besilaikančiam hCG, kovojančiam su jausmu, kad jų skrandis per daug burzgia.

2 fazės hCG dietos vegetariško čili receptas:

 • 1/4 puodelio kvinojos, virtos pirmiausia vandenyje, arba 1/2 puodelio „Boca“ sojos trupinių (70 kalorijų),
 • 1/2 puodelio paprastos pomidorų tyrės (tai reiškia, kad tai jūsų daržovė maistui, nebent planuojate turėti tik dar keletą pomidorų),
 • druska
 • pipirai
 • čili miltelių arba įdėkite savo prieskonių (aš naudojau švelnius čili miltelius, kmynus ir česnakus),

Tiesiog pašildyk ir valgyk! Mėsos valgytojas taip pat gali gaminti su kalakutiena ar vištiena, jei tas asmuo trokšta pikantiško maisto (mes turime mėsos versijos čili receptą, kurį rasite hcgchicarecipes, …