Vartininko jėga! Traukinys kaip futbolo vartininko viltis Solo

JAV moterų futbolo komanda turi didybės istoriją. Šešiuose pasaulio taurėse, kurios buvo žaidžiamos nuo 1991 m., JAV ją laimėjo du kartus, vieną kartą užėmė antrąją vietą ir tris kartus užėmė trečiąją vietą. Jis niekada nebuvo finišavęs žemiau nei trečias.

Praėjusios vasaros pasaulio taurės būrys demonstravo nenutrūkstamą meistriškumo tendenciją ir užėmė antrąją vietą. Nors 2011 m. Amerikiečių komanda pasigyrė daugeliu talentingų žaidėjų (Abby Wambach, Heather O’Reilly ir Megan Rapinoe, kai kurie jų vardijami), šou žvaigždė buvo vartininkas Hope’as Solo.

Be to, kad ji yra žiniasklaidos numylėtinė dėl savo išvaizdos, roko kūno ir intensyvios asmenybės, Solo yra nepaprastai gabus sportininkas. Kad išlaikytų savo kūną ir žaidėjo įgūdžius, Solo turi sunkiai treniruotis.

Žinoma, dauguma iš mūsų nesiekia būti pasaulio čempionais. Tačiau tiems iš mūsų, kurie nori būti liekni ir niekingi, gali padėti vartininkų treniruotės. Praleiskite šiek tiek laiko „vartininkų mokykloje“, kad gautumėte patarimų ir treniruotes, skirtas kūno vilčiai įkvėpti.

Vartininko mokyklos 1 patarimas: atlikite daugiau plimetrų ir kojų darbo

Susidėk, bėgimas, bėgimas, bėgimas bėgimo takeliu yra nuobodu! Visiems, norintiems sulieknėti, kardio yra būtinas jūsų treniruočių aspektas. Tai nereiškia, kad jis turi būti nuobodus.

Įveskite plyometriką ir kojų darbą. Šios treniruotės yra idealus būdas sudeginti papildomas kalorijas, sunkiai dirbant, kad būtų galima nukreipti deficito vietas. Jei kada nors stebėjote, kaip rimtas futbolininkas intensyviai treniruoja kojas, tada žinote, kiek kalorijų galite sudeginti per sesiją.

Jūs neturite būti pernelyg pažengęs savo technikoje; bus atlikti keli paprastų pratimų raundai.

Ar kada susimąstėte, kaip futbolo žaidėjai gali valandų valandas slampinėti po aikštę kaip skruzdėlės iškyloje? Jie treniruojasi nuolatiniam judėjimui.

2 vartininko mokyklos patarimas: įsisavinkite savo kūno svorį

Futbolo vartininko reikalavimai yra didžiuliai.

Vartininkai turi tuo pačiu metu parodyti jėgą, judrumą ir lankstumą.

Geriausias būdas padidinti lankstumą yra ne tempimas, o veiksmingesnis kūno svorio treniravimas.

Kūno svorio treniruotės atpalaiduoja jūsų centrinę nervų sistemą; tai nepakankamai naudojamas jėgos ir lankstumo treniruočių metodas.

Gerindami smakro, nugrimzdimo ir atsilenkimo efektyvumą, padidinate savo pagrindinę jėgą kitiems pasvertiems judesiams ir padidinate lankstumą.

1


+ Dar 4 pratimai

1

Bėgimo takelis

Stačias nuolydis

1 rinkinys, 30 min


+ Dar 1 pratimai

1


+ Dar 4 pratimai

4 diena: poilsis

1


+ Dar 4 pratimai

1

Bėgimo takelis veikia

20 minučių intervalinis sprintas; 45 sekundžių darbas; 60 sekundžių poilsis

20 rinkinių, 45 sek


+ Dar 1 pratimai

7 diena: poilsis