Ar Tofu Keto – ar Tofu tinka ketogeninei dietai?

Skaitymo laikas:4 minutės, 14 sekundžių

Ar Tofu Keto: tai populiarus maistas, kartais vadinamas pupelių varške, kilęs iš Kinijos. Jis gaminamas per procesą, panašų į pieno sūrio gaminimą.

Iš pradžių sojų pienas sutirštinamas arba sutrinamas, tada spaudžiamas, kad į kremą susidarytų vientisos arba želatininės baltos kaladėlės. Taip pagamintame tofu yra labai daug baltymų ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl jis yra populiarus tarp vegetarų. Tofu konsistencija paprastai priklauso nuo to, kiek vandens jis išspaudžiamas gamybos procese. Pavyzdžiui, minkštas, tvirtas ir ypač tvirtas tofu yra įvairių tofu veislių.

Ar Tofu Keto
Ar Tofu Keto

Kadangi tofu susidaro iš sojos pupelių, kurios buvo apdorotos, pagrindinis produktas paprastai yra mažai angliavandenių turintis maistas, kuris bus įtrauktas į keto. Tačiau palaikant tofu konsistenciją, angliavandenių kiekį taip pat galima sumažinti arba šiek tiek padidinti. Šiame straipsnyje aptariama svarbi tofu keto nauda sveikatai ir priežastys, kodėl šis sojos pupelių darinys gali būti nenaudojamas keto.

Kas yra Tofu?

Ar „Tofu Keto“: šį labai intriguojantį produktą vartoja daugybė veganų ir dietos besilaikančių dietos skirtingose ​​pasaulio vietose, bet kas tai yra?

Tofu susideda iš džiovintų sojų pupelių ir laikomas mėsa pakeista vegetarine ar keto mityba.

Tačiau Azijoje taip nėra, nes jis laikomas nepriklausomu maistu, turinčiu šimtmečių senumo tradicijas, kuris yra neatsiejama japonų ir indoneziečių virtuvės dalis.

Kad ir kaip įdomu, bet skonio prasme jis yra gana neutralus. Iš Kinijos kilęs gyventojas prašytų skirtingai apibūdinti šį apibūdinimą, nes jis Kinijoje apibūdinamas kaip „tūkstančių skonių tofu“ ir nuo senų senovės yra sojų kvarkas.

Ar Tofu Keto
Ar Tofu Keto

Angliavandeniai Tofu?

Ar Tofu Keto: tai yra klausimas, svarbus keto dietos vartotojams. 100 gramų tofu yra apytikslis kiekis:

  • 173 kalorijos
  • 17 gramų baltymų
  • 10 gramų angliavandenių
  • 9 gramai riebalų
  • 6 gramai skaidulų
  • 4 gramai neto angliavandenių

Akivaizdu, kad yra keletas angliavandenių, tačiau jų kiekis yra gana mažas.

Mityba Tofu

Atsižvelgiama į labai mažą angliavandenių kiekį, o su 7 g baltymų jis puikiai padeda suvokti ketozę. Nors skaidulų kiekis tofu iš esmės yra nedidelis, tofu įtraukimas į dietą gali prisidėti prie jūsų svorio metimo tikslų, nes skaidulos padeda ilgiau jaustis visavertei.

Kiti papildomi tofu skaidulų pranašumai yra hemorojaus ir vidurių užkietėjimo prevencija, padedant išlaikyti sveiką virškinimo sistemą ir padėti valdyti cukraus kiekį. Rekomenduojamas keto skaidulų kiekis yra apie 20 – 30 g per parą.

Tofu yra kelių rūšių, tokių kaip tvirtas, ypač tvirtas, ypač tvirtas ir šilkinis. Šie tipai skiriasi pagal nuoseklumą ir vandens kiekio lygį. Mažiau tvirtos veislės, tokios kaip šilkinės ir minkštos, paprastai turi mažiau angliavandenių, riebalų, kalorijų ir baltymų, palyginti su daug tvirtesnėmis rūšimis.

Ar Tofu Keto
Ar Tofu Keto

Ar Tofu Keto yra draugiškas?

Ar Tofu Keto: Tofu būna puikus augalinis baltymas, jei jį gaunate iš aukštos kokybės šaltinio. Tuo pačiu metu, jei nėra mažo estrogeno kiekio ar mėsos apribojimų, geriau keliauti po baltymus, kurie yra mėsoje. tokiu būdu išvengsite hormoninių problemų.

Ar tofu tinka keto? Tofu turėtų vartoti tik tie keto dietos vartotojai, kurie yra vegetarai, peskatarai ar žmonės, kurie bando padidinti estrogeno kiekį ketogeninėje dietoje. Jei nesate vienas iš jų, tuomet sojų varškės valgyti nebūtina. Tai dažnai kenkia jums. „Tofu“ gali būti keto draugiškas produktas, tačiau jis nėra naudingas visiems.

Ar tofu gali būti tinkamas ketogeninei mitybai?

Taip, tofu gali būti ketogeninės dietos dalis techniškai, jei esate ekologiškų maisto produktų šaltinis, tačiau tai gali būti jūsų keto dietos dalis, nes tai puikus baltymų šaltinis, taip pat dėl ​​savo mikroelementų ir makroelementų mitybos.

Tačiau kai kurios sveikatos komplikacijos gali apriboti jūsų perteklinį tofu vartojimą, ir taip yra todėl, kad tofu turi didelę ksenoestrogenų ir fitoestrogenų koncentraciją, kuri gali paveikti hormonus, tofu tikrai yra puikus baltymų šaltinis, tačiau taip pat yra įtrauktas į kietuosius baltymus, nes yra sunku virškinti.

Galutiniai žodžiai – Ar Tofu Keto

Tofu yra geras baltymų šaltinis, be to, jame yra visos devynios amino rūgštys, taigi, jei ieškote dietos su mažu angliavandenių kiekiu, tai yra puiku, bet nevartojama per daug, per didelis kiekis gali padidinti jūsų šlapimo kiekį organizme, tačiau jis tarnauja kaip puikus mėsos pakaitalas.

Ketogeninė mityba neskaičiuoja kalorijų, o jei laikysitės šios dietos, žinote, kad turite pradėti atkreipti dėmesį į suvartojamų angliavandenių kiekį, tikslas yra pasiekti ketozės būseną, kai jūsų kūnas degina riebalus, o ne angliavandenius ir degalus, ir kada kalbama apie mažai angliavandenių turinčius maisto produktus, galite lengvai pailsėti, yra daug keto tausojančių mažai angliavandenių turinčių maisto produktų, kuriuos galite pridėti prie savo dietos.


0


0

MasonasMasonas

Apie įrašo autorių

Masonas

Interneto kūrėjas | Andriod kūrėjas | SEO ekspertas laisvai samdomas socialinių tinklų rinkodaros specialistas

Laimingas

Laimingas

0 %

Liūdnas

Liūdnas


0 %

Susijaudinęs

Susijaudinęs


0 %

Slepi

Slepi

0 %

Piktas

Piktas


0 %

Staigmena

Staigmena


0 %