Keto vegetarams!

A6 metų amžiaus nusprendžiau žengti į vegetarų pasaulį. Net neprisimenu kodėl Aš nusprendžiau nustoti valgyti mėsą, bet aš tai padariau ir nuo to laiko nevalgau nė vieno mėsos gabalo.

Mano mama visada jaudinosi, kad negaunu tinkamų maistinių medžiagų, tačiau mano gydytoja sakė, kad kol valgysiu kiaušinius ir sūrį, man bus gerai.

Nuo to laiko valgyčiau itališką maistą bent 10 kartų per savaitę, o visas maistas iš Italijos yra tiesiog apkrautas angliavandeniais. Sakyčiau, per pastaruosius 10 metų per parą vartojau per 600 g angliavandenių. Tai man niekada nepatyrė nepatogumų, kol prieš kelias savaites nusprendžiau pradėti savo pirmąją ketogeninę dietą.

Jei nesate susipažinę su ketogeninėmis (trumpai vadinamomis „keto“) dietomis, pagrindinė jų mintis yra patekti į „ketozės“ būseną, kai jūsų kūnas suvalgys riebalus kaip pašėlęs dėl energijos. Kad pasiektumėte ketozę, turite išlaikyti ypač mažai angliavandenių – 15 g ar mažiau per dieną. Paprastam žmogui ši dieta nėra per sunki; iš tikrųjų tai yra daugelio žmonių pageidaujama dieta.

Jie gali valgyti tiek mėsos, kiek nori, tiesiog laikykitės atokiau nuo duonos ir prarasite gražų riebalų kiekį. Tačiau tokiems vegetarams, kaip aš, turite būti pasirengę aukoti ne tikėdami!

Vegetariška Keto dieta

Pirmąją dietos savaitę nevalgiau nieko, išskyrus kiaušinius ir sūrį. Tai vienintelis dalykas, kurį pavyko rasti turint labai mažai angliavandenių. Kadangi aš nenorėjau, kad širdis nustotų plakti nuo nuostabaus cholesterolio kiekio, tai iš tikrųjų apsiribojo kiaušinių baltymu.

Kiaušinių baltymų produktai mūsų parduotuvėje

Kelis kartus per dieną valgyčiau kiaušinio baltymo omletus su sūriu. Kai tik norėčiau išalkti, prie keptuvės eidavau kepti kiaušinių. Kalbant apie mano baltymų kokteilius, negalėjau jų vartoti su pienu, nes net liesame piene yra 16 g angliavandenių vienoje porcijoje.

Bandžiau juos užgerti vandeniu, bet negalėjau pakęsti skonio. Tada kažkas man liepė pabandyti sumaišyti purtyklę su kiaušinių plakikliu. Aš taip padariau ir maniau, kad jo skonis panašus į blynų mišinį. Taigi, nuėjau prie savo keptuvės eksperimentuoti su kažkuo.

Atradau tai sumaišius išrūgų miltelius ir & frac14; iš kiaušinių plakėjų, galėjau išvirti 2 blynus, kurių skonis buvo velniškai geras. Tada radau įmonę, kuri gamino sirupą su 0 angliavandenių! Tai padarė mano dietą šiek tiek lengviau padaryti, dabar, kai visą dieną galėjau valgyti ne tik paprastus kiaušinius!

Daugiau receptų

Vėliau tą dieną radau puikų graikiškų salotų receptą. romėnų salotos, žaliosios paprikos, ridikai, agurkai, kietai virti kiaušiniai, fetos sūris ir itališkas padažas.

Vieną šių salotų porciją sudarė 8 g angliavandenių, todėl aš jas valgyčiau kaip savo vakarienę kiekvieną vakarą. Man dar reikėjo ko nors kito valgyti, kad nenumalšyčiau alkio ir kad nuo to paties maisto nuolat nenusibostų. Tada nusprendžiau pasiimti keletą baltymų batonėlių.

Taigi dabar galėjau turėti šiek tiek įvairaus maisto. Aš valgydavau šešis kartus per dieną ir gaudavau per 2500 kalorijų per dieną, todėl nepraradau jokių raumenų, o iš tikrųjų aš įgijo poros svarų raumenų laikantis dietos!

Kad įsitikinčiau, jog iš kūno išmeta riebalus, turėjau įsitikinti, kad mano kūnas nėra atsparus insulinui. Siekdamas padidinti jautrumą insulinui, nusprendžiau vartoti šiek tiek ALA. Tai man padėjo išmesti kūno riebalus dar labiau nei aš jau buvau. Kadangi norėjau kurį laiką laikytis šios dietos, o ne mesti rūkyti, nusprendžiau, kad reikės surengti apgaulės dieną.

Aš nusprendžiau, kad kiekvieną šeštadienį bus mano sukčiavimo diena, kur eisiu ir valgysiu kaip pašėlęs. Pirmąją apgaulės dieną užsisakiau picą ir suvalgiau visa tai. Tai leido man pasakyti sau: „Gerai, aš turiu stebėti savo angliavandenius tik dar 6 dienas”, o ne „Aš turiu nustoti vartoti angliavandenius 2 mėnesius!” Tai padaryti buvo daug lengviau!

Jau beveik mėnesį laikausi šios dietos ir man patinka rezultatai! Tačiau šią dietą vegetarui rekomenduočiau tik tuo atveju, jei jis / ji nori aukoti daugiau, nei jie gali įsivaizduoti!