Tinginių koldūnai su bananais ir varške

Siūlau pusryčiams pasigaminti labai skanių tinginių koldūnų su bananais ir varške. Bananai suteikia nuostabų skonį ir puikiai dera su varške. Patiekite šiuos koldūnus su grietine, kondensuotu pienu arba medumi. Švelnūs, burnoje tirpstantys, kvapnūs tinginiai koldūnai patiks ir suaugusiesiems, ir vaikams!

Sudedamosios dalys

Norėdami pasigaminti tinginių koldūnų su bananais ir varške, jums reikės:

 • varškės (mano atveju – rinkos, ne šlapios) – 400 g;
 • bananas (geriausia pernokęs) – 1 vnt;
 • cukraus – 3-4 šaukštai;
 • vištos kiaušinis – 1 vnt;
 • miltų – 1 puodelis (200 ml talpos);
 • druskos – žiupsnelis;
 • vanilinas – 0,5 paketėlio.

Metodas

 1. Varškę sudėkite į dubenį, įmuškite kiaušinį, suberkite cukrų, vanilę ir druską.
 2. Varškę sudėkite į didelį dubenį, įmuškite kiaušinį, suberkite cukrų, vaniliną ir druską.Atskirame dubenyje šakute gerai sutrinkite bananą.
 3. Atskirame dubenyje sutrinkite bananą šakute ir sudėkite sutrintą bananą į dubenį su varške.
 4. Mišinį gerai išmaišykite šakute ir dalimis suberkite miltus, kiekvieną kartą gerai išmaišydami. Priklausomai nuo tešlos konsistencijos, miltų gali prireikti šiek tiek daugiau arba mažiau.
 5. Mišinį gerai išmaišykite šakute ir dalimis suberkite miltus, kiekvieną kartą gerai išmaišydami koldūnų tešlą. Priklausomai nuo tešlos konsistencijos, miltų gali prireikti šiek tiek daugiau arba mažiau.
 6. Stalo paviršių pabarstykite miltais, padalykite tešlą į gabalėlius ir iškočiokite juos į pynes. Kiekvieną giją supjaustykite nedideliais gabalėliais – tai bus mūsų koldūnai. Priklausomai nuo gabalėlių dydžio, paprastai gausite 65-75 koldūnus.
 7. Pabarstykite stalo paviršių miltais, padalykite tešlą į gabalėlius ir susukite juos į ritinėlius. Kiekvieną sruogą supjaustykite nedideliais gabalėliais, kad pagamintumėte koldūnus. Priklausomai nuo gabaliukų dydžio, paprastai gausite 65-75 koldūnus.Puode užvirinkite vandenį ir sudėkite koldūnus. Užvirinkite vandenį ir virkite koldūnus 5-6 minutes ant silpnos ugnies. Neišvirkite visų koldūnų iš karto, bet užšaldykite juos šaldiklyje, paskleiskite ant lentelės ir įdėkite į šaldiklį, o kai jie užšals, sudėkite į celofaninį maišelį, įdėkite į šaldiklį ir virkite pagal poreikį.
 8. Puode užvirinkite vandenį ir sudėkite koldūnus. Užvirinkite vandenį ir virkite koldūnus 5-6 minutes ant silpnos ugnies. Kai koldūnai bus užšaldyti, sudėkite juos į celofaninį maišelį, įdėkite į šaldiklį ir pagal poreikį išvirkite. Galite patiekti šiltus arba atšaldytus su medumi arba grietine ir, jei norite, pabarstyti cukrumi.
 9. Skanūs ir kvapnūs varškės koldūnai su bananais gali būti patiekiami šilti arba atšaldyti su medumi arba grietine ir, jei norite, pabarstyti cukrumi.Gero apetito!