Tik stipriausias: Marko Felixo „Pasaulio stipriausio žmogaus“ treniruotė

  • Vardas: Markas Trevoras Feliksas
  • GIMĖ: 1966-04-17
  • Gimimo vieta: Grenada, Vakarų Indija
  • Pilietis: Didžioji Britanija
  • Aukštis: 6’4 „
  • Svoris: 294 svarai

Treniruotis pradėjau 1993 m., Dirbdamas „Carnival Cruise Lines“ barmenu. Aš pakėliau laikinoje sporto salėje: laivo priekyje esančioje saugojimo patalpoje įgulos patalpose, kuriose buvo išmesti ekipažo nariai, kuriuos paliko įgulos nariai, ir nepageidaujami daiktai iš keleivių salės. Laisvomis dienomis treniravausi ir sporto salėse (dažniausiai „Gold’s“) įvairiuose uostuose. Treniravausi visame pasaulyje, tačiau ir kai tik galėjau.

1996 m. Dalyvavau natūralaus kultūrizmo varžybose atstovaudamas Grenadai (Vakarų Indija). 1997 m. Su žmona persikėliau į Jungtinę Karalystę ir toliau varžiausi natūralaus kultūrizmo varžybose. Darbiniai įsipareigojimai ir pirmojo sūnaus gimimas akimirką atmetė konkurenciją.

Treniravausi ir treniravausi toliau iki 2002 m., Kai užpildžiau stiprybės varžybas dėl draugo. Stipriausių Didžiosios Britanijos vyrų grupėje aš patekau į 3 vietą ir laimėjau 3 varžybas. Niekada anksčiau nebuvau palietęs „strongman“ įrangos, bet buvau akimirksniu užsikabinęs.

Feliksas, „Feniksas“

Kiekvieną sekmadienį pradėjau daryti 4 valandų kelionę pirmyn ir atgal, norėdamas treniruotis vienoje iš nedaugelio stipruolių treniruočių stovyklų JK (tuo metu). Man patiko neapdorotos lauko treniruotės: kėlimas, traukimas ir metimas. Tai buvo visiškai natūralu ir beprotiškai priklausomybę. Per metus buvau pakviestas varžytis su geriausiais Didžiosios Britanijos stipruoliais. Aš užėmiau 2 vietą Glenui Rossui.

Pirmą kartą pasirodžiau „Stipriausiame pasaulyje“ 2004 m., Bahamuose; Aš užėmiau 7 vietą. 2005 m. Nusipirkau įrangą iš treniruočių stovyklos, į kurią važinėjau sekmadieniais, ir perkeliau ją 5 minutes nuo savo namų. Viskas, ką dažniau treniruoti.

Pasirašiau su IFSA ir tais pačiais metais laimėjau „IFSA Britain’s Strongest Man“. Prasidėjo mano kelionės: Kanada, Kinija, Brazilija, Rusija ir Lenkija.

2006 m. Grįžau į stipriausią pasaulio vyrą ir užėmiau 4 vietą, kuri yra geriausia vieta iki šiol. Toliau treniravausi stipruolį ir dalyvavau reguliariose tarptautinėse varžybose. Aš užėmiau 2 vietą pagal stipriausią Europos vyrą ir Didžiosios Britanijos stipriausią žmogų.

Man pasisekė išbandyti savo jėgas „Highland Games“ žaidimuose, kurie man patinka. Man tai nelabai sekasi. Aš vis dar nešioju savo kiltinę „Strongman“ ir visiems labai rekomenduoju „Highland Games“ žaidimus, ypač jei jūsų šlaunys yra didesnėje pusėje.

„Mark Grips Records“

2007 m. Kažkas pasiūlė išbandyti „grip“ renginius. Tapau pirmuoju žmogumi pasaulyje, kuris ant „IronMind Rolling Thunder One-Dead Deadlift“ pakėlė 300 svarų – 301 svarą. Aš lieku nenugalėtas. „IronMind“ pertvarkė „Rolling Thunder“. Nenuėmiau 300 svarų ant naujojo … dar.

Aš suplėšiau savo bicepsą 2008 m. Paskutiniame atrankos turo „World’s Strongest Man“ renginyje (atlaso akmenys). Laimei, man pavyko operuotis per 24 valandas Vakarų Virdžinijoje. Keturi mėnesiai nedirbdami lėtai, bet visiškai pasveiko. Per savo prastovą dirbau su viena ranka veikiančiomis atramomis ir pastebėjau, kad man tai buvo velniškai gera. 2010 metais aš sumušiau vienos rankos kritimo rekordą su 225 kg.

Žinomas dėl savo patempimo įstojau į Tarptautinę jėgos kėlimo federaciją Didžiojoje Britanijoje ir sumušiau JK rekordą dėl riedėjimo su 400 kg. Susidūrimai su „Strongman“ varžybomis padarė mano vienintelę IPF varžybą.

Žvėries kurstymas

Kasdienė dieta mažai keičiasi, išskyrus atvejus, kai keliauju. Tada mano suvartojamas maistas tampa „kuo galima“. Keliauju su MET-Rx išrūgų šveitimais ir pakaitiniais MET-Rx valgio paketėliais, todėl bent jau turiu baltymų.

MET-Rx mane remia nuo 2007 m. Tai labai tiko; Aš iš tikrųjų naudojau jų produktus nuo tada, kai pradėjau kultūrizmą. Nors pritariu visiems jų produktams, mano mėgstamiausi yra „MET-Rx Amped“ ir „Protein Plus“. „Amped“ yra puikus kuras puikioms treniruotėms net po ilgos darbo dienos. „Protein Plus“ visada buvo mano mėgstamiausia; tai lengva gerti, nesukelia pilvo pūtimo ir palieka švarią veido spalvą.

Maisto plano pavyzdys

Pastaba: Aš visada išgeriu bent 5 litrus vandens per dieną.

„Weetabix“

7

Pienas

(pusiau nugriebtas)

1 1/2 pintos

Salotos

1 porcija

Vaisiai

1 porcija

Žalioji arbata

1 porcija

Nemaltų kviečių duona

(Galimybės: kiaušinių, tuno ar sūrio ir salotų įdaras)

4 skiltelės

Žalioji arbata

1 porcija

Baltymų milteliai

1 porcija

Vaisiai

1 porcija