Tartaletės su midijomis

Norėčiau pasidalyti midijų tartaletės receptu. Tai skanus šaltasis užkandis, kuris papuoš bet kokį šventinį stalą. Pyragaičių galite nusipirkti bet kuriame prekybos centre, geriau įsigyti mini pyragaičių „ant dantų”. Paruoškite šį nuostabų užkandį ir mėgaukitės jo nuostabiu skoniu!

Sudedamosios dalys

Tartaletėms su midijomis paruošti reikės:

 • tartaletės – 16 vnt;
 • midijos (naudojau šaldytas midijas) – 150 g;
 • grietinės – 2 šaukštai;
 • česnako – 1-2 skiltelės;
 • varškės sūrio (galite pakeisti varške ir žalumynais) – 140 g;
 • žolelių – pora šakelių.

Virimo procedūra

 1. Naudojau šaldytas midijas jų neatšildydama. Sudėkite šaldytas midijas į keptuvę ir pradėkite troškinti ant vidutinės ugnies.
 2. Troškinant midijas išsiskirs daug skysčio, tačiau jis pamažu išgaruos (tai užtruks apie 15 minučių).
 3. Dubenyje sumaišykite išspaustą česnaką ir grietinę ir gerai išmaišykite.
 4. Kai iš midijų išgaruos visas skystis, supilkite grietinės ir česnakų mišinį ir išmaišykite. Midijas troškinkite grietinėje ant silpnos ugnies apie 5-7 minutes.
 5. Nuimkite midijas nuo ugnies ir visiškai atvėsinkite. Tartaletės gali būti bet kokios formos. Varškės kreminį sūrį (taip pat tinka žolelės ir varškė) sudėkite į maišelį.
 6. Ant tartaletės dugno užtepkite nedidelį kiekį sūrio.
 7. Tada į kiekvieną tartaletę įdėkite po 3 midijas ir lengvai pamerkite į sūrį.
 8. Nuplaukite ir nusausinkite krapus. Į kiekvieną tartaletę su midijomis įdėkite po krapų šakelę (jei norite, vietoj krapų šakelės galite naudoti smulkiai supjaustytus krapus ir jais apibarstyti tartaletės turinį).
 9. Pasirodė tokie patrauklūs ir labai skanūs tartaletai su midijomis. Toks šaltas užkandis neliks nepastebėtas ant šventinio stalo!
 10. Gero apetito!