Susmulkintų kokosų pakaitalas – 6 idėjos, kaip išsaugoti desertą

Ar esate alergiškas kokosui, ar tiesiog nemėgstate jo skonio? O gal jums patinka kokosas, bet negalite pakęsti tekstūros, o gal tiesiog nerandate? Kad ir kaip būtų, turite receptą, kuriame reikalaujama susmulkinto kokoso, ir jūs negalite jo naudoti. Galite atsisakyti recepto arba ieškoti kokoso pakaitalo, kurio skonis gali būti arba ne kaip kokosas.

Tai tikrai priklauso nuo to, ką gaminate, kiek norite nukrypti nuo originalo ir ar jums pirmiausia patinka kokosas. Sudarėme susmulkintų kokosų pakaitalų sąrašą. Galite naudoti tai, kas, jūsų manymu, geriausiai tinka jūsų konkrečiam receptui.

kokoso pakaitalas

Turinys

Rodyti

Geriausias susmulkinto kokoso pakaitalas

Geriausias susmulkintų kokosų pakaitalas yra kokoso drožlės, kokosų ekstraktas, kokosų vanduo arba pienas ir kapoti arba malti riešutai, arba tarkuotas baltas šokoladas, arba pieno milteliai.

Pirmieji trys skirti jūsų receptui suteikti skonį ir tikrą kokoso riešutą. Jei kokosas yra tik papuošimui, galite naudoti tris paskutinius pakaitalus.

Taip pat skaitykite: Ar kokosas blogėja?

Tačiau dažniausiai receptuose prašoma susmulkinto kokoso dėl tekstūros ir papuošimo, o ne dėl tikro skonio. Bandėme aprėpti visus galimus scenarijus ir tikimės, kad rasite gerą pakaitalą. Taigi pažiūrėkime!

Kokoso drožlės

Kokoso drožlės yra bene akivaizdžiausias pasirinkimas. Galų gale jie tiesiog susmulkinti didesniais gabalėliais ir tarnauja tam pačiam tikslui. Jie suteikia tekstūros ir skonio, o namuose galite lengvai susmulkinti trintuvu arba susmulkinti peiliu.

kokoso drožlių

Kokoso ekstraktas

Jei skonis yra tai, ko ieškote, kokoso ekstraktas gali būti jums geresnis. Galite įlašinti beveik į bet ką, ir jums nereikia naudoti daugiau nei kelių lašų, ​​jei norite kokoso užuominos.

Kokosų vanduo arba pienas

Lengviau nei kokoso ekstraktą, kokosų vandenį ar pieną yra puikūs kokoso skonio atnešėjai. Tačiau yra skirtumas, ir labai svarbu, kam norite naudoti kokosą.

Kokosų pienas yra tirštesnis už kokosų vandenį ir jame yra daug riebalų. Dėl to jis yra kreminis, labai baltas ir tikrai saldus kokoso, o ne riešutinis. Tai geriausia naudoti kepiniams, padažams, kremams ar bet kam kitam, kurio skonis panašus į kokosą, bet nebūtinai turi būti tokios tekstūros.

Kokosų vanduo geriau tinka kokteiliams, sultims, virgin pina Coladas, viskam, kas nebūtinai turi būti baltas, bet turi būti kokoso skonio. Kokosų vanduo yra saldesnis už kokosų pieną ir turi ryškų riešutų ir šiek tiek sūrų / umami skonį, todėl jis puikiai tinka kaip gėrimas.

Jei bandysite kepti ar virti su kokosų vandeniu, jis veiks, bet gali prarasti savo skonį. Ir taip, mes turime omenyje vandenį, kuris yra pačiame kokoso riešute, o ne vandenį, į kurį įpilta kokoso ekstrakto.

Bet kokie susmulkinti arba malti riešutai, kad būtų šiek tiek tekstūros ir traškumo

Jei ieškote kokoso drožlių tekstūros ar puošybos, taip pat galite naudoti smulkiai sumaltus arba kapotus riešutus. Jei skonis čia nėra pagrindinė žvaigždė, tada riešutai, tokie kaip migdolai ir lazdyno riešutai arba braziliški riešutai, tikrai jus aprėpia. Pabarstykite kepinius, kad imituotumėte šviežią sniegą, arba į pyrago tešlą, kad įgautumėte daugiau tekstūros.

Jei taip pat norėtumėte juos pagardinti, sumaišykite maltus riešutus su kokosų pienu arba kokosų ekstraktu. Smulkinti migdolai čia taip pat puikus pasirinkimas.

Puošimui tarkuoto baltojo šokolado

Kitas dekoravimo variantas – tarkuotas baltas šokoladas. Jis gali būti ne grynai baltas kaip kokosas, bet jūs tikrai galite su juo padirbti kokį nors pasirodymą arba įdėti jį ant pyrago ar pyrago.

tarkuoto baltojo šokolado

Hmm, spėjame, kad galite namuose išbandyti kokosų sviesto ir pieno pagrindo baltąjį šokoladą ir sutarkuoti jį ant torto. Tokiu būdu jis taip pat bus kaip kokoso skonis!

Nesame šokolado gaminimo namuose ekspertai, bet žinome, kad baltas šokoladas yra kakavos sviestas su pieno milteliais ir cukrumi, labai trumpai. Tai gal pabandyk kakavos sviestą pakeisti kokosų sviestu? Abu tirpsta odos temperatūroje, todėl šokolade turėtų veikti taip pat.

O kai jis sutvirtės – siūlome atvėsinti šaldytuve – galite įtarkuoti baltojo kokoso šokolado tiesiai ant bet kokio gaminimo.

Pieno milteliai

Įdomiu įvykių posūkiu galite išbandyti ir pieno miltelius. Jis nėra grynas baltas ir tikrai bus pieno skonis, tačiau tai gali būti puiki puošmena. Esant tinkamam apšvietimui, jis netgi gali atrodyti kaip sniegas, nei susmulkintas kokosas.

pieno miltelių

Kas yra džiovintas kokosas?

Galbūt girdėjote apie žmones, kalbančius apie džiovintus kokosus. Galbūt tai skamba kaip dar viena susmulkinto kokoso alternatyva. Tiesą sakant, tai tik dar vienas džiovintų kokosų pavadinimas, todėl susmulkintas kokosas patenka tiesiai į išdžiovintą kokoso teritoriją.

Riebalų kiekis gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklo, tačiau galutinis produktas iš esmės yra tas pats.

Taip pat skaitykite: Kodėl kokoso vanduo yra rausvas?

Ar galima iš kokoso drožlių pagaminti susmulkintą kokosą?

Taip, jūs galite gauti kokoso drožlių ir susmulkinti juos namuose. Jei turite maišytuvą ar virtuvės kombainą, galite tiesiog jį naudoti ir sumažinti iki tokio dydžio, kad būtų pakankamai mažas, kad atitiktų tai, ko jums reikia. Jei turite tik saują, galite gauti nenuoseklių rezultatų, nes abu aparatai yra skirti veikti mažiausiai 50 % pilnumo.

Tai reiškia, kad nedidelis kiekis kokoso drožlių tiesiog skris aplink vidų, iš tikrųjų niekada nebus susmulkintas. Ką galite padaryti su mažesniu kiekiu, tai juos smulkiai supjaustyti ant pjaustymo lentos. Tiek, kiek leis jūsų peilis ir kantrybė.

Ir tai beveik viskas! Dabar žinote, ką naudoti vietoje susmulkinto kokoso, ir, kaip matėte, yra keletas variantų. Vienas dalykas, kurio nepaminėjome, yra kokoso romas. Nors jame yra kokoso, tai taip pat yra romas, o kai kuriuose receptuose jis gali būti ne tai, ko ieškote.

Bet jei tai, ką gaminate, gali turėti šiek tiek alkoholio, tuomet galite jį naudoti, kodėl gi ne?