Ar išgarintą pieną galima pakeisti kondensuotu pienu?

Jei kada nors valgėte saldų, šaltą ledų kūgį, apipiltą tirštu ir kreminiu kondensuoto pieno sirupu, galbūt manėte, kad ką tik mirėte ir patekote į dangų. Štai koks nuostabus gali būti kondensuotas pienas!

Tačiau ką daryti, jei bandote pasigaminti kepalą saldžios duonos ar net savo naminių ledų, ant kurių reikia užpilti gausiu kondensuoto pieno šlakeliu, ir pamatysite, kad parduotuvėje, kurioje apsiperkate, tiesiog yra išgaravo pieno?

kondensuotas pienas išgarintas pienas

Turinys

Rodyti

Ar galite pakeisti kondensuotą pieną garintu pienu?

Taip, išgarintą pieną galite pakeisti kondensuotu pienu. Įprasta kondensuoto pieno skardinė prilygsta vienam puodeliui išgarinto pieno su vienu puodeliu granuliuoto cukraus. Rekomenduojame rudąjį cukrų, kad įgautumėte karameliškesnį skonį.

Greitai paieškoję pamatysite, kad ir kondensuotas pienas, ir išgarintas pienas yra gaunami iš pieno, kuriame yra tik 40% vandeningos pieno dalies, kurią žinote ir mėgstate, nes kiti 60% yra išvirti. Tai gali paskatinti jus patikėti, kad jūs gali naudokite vieną vietoj kito!

Nors jie nėra visiškai tas pats dalykas, išgarintas pienas gali būti geras kondensuoto pieno pakaitalas. Jei nepamiršite įdėti šiek tiek cukraus, viskas bus gerai.

Kuo skiriasi kondensuotas pienas ir išgarintas pienas?

Kaip minėjome aukščiau, kondensuotas pienas ir išgarintas pienas yra pieno formos, kurių vanduo buvo suspaustas 60%. Štai kodėl abu yra tokie tiršti ir kreminiai!

Tačiau pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad kondensuotas pienas yra labai saldus, jo cukraus kiekis sudaro iki 45% viso skysčio, o išgarintas pienas yra nesaldintas!

Tai reiškia, kad jei nesuvokiate šio didžiulio skirtumo ir į savo saldųjį skanėstą, o ne sutirštintą pieną, įpilate išgarinto pieno, šis skanėstas, apie kurį svajojote, gali būti ne toks saldus.

Taigi, ką dar galite naudoti vietoj kondensuoto pieno, jei nerandate išgarinto pieno? Na, o jei esate suvaržytas ir jums reikia saldaus ingrediento, panašaus į kondensuotą pieną, peržiūrėkite toliau pateiktas alternatyvas, kurias jums sudarėme!

Taip pat skaitykite: Moliūgų pyragas be išgarinto pieno

Puikios kondensuoto pieno alternatyvos

Nesvarbu, ar jūsų vietinėje bakalėjos parduotuvėje nėra kondensuoto pieno, ar jums tiesiog pritrūko jo vidurnaktį prieš atostogaujant kompanijai, rasti pakaitalą tokiam išskirtiniam ingredientui gali atrodyti šiek tiek bauginantis!

Bet, nesijaudink! Štai kodėl mes sudarėme alternatyvų sąrašą dėl tu! Taigi, tiesiog išsirinkite savo mėgstamiausią ir pradėkite gaminti!

Išgarintas pienas + cukrus

Tol, kol į išgarintą pieną įdėsite šiek tiek cukraus, jūs gali naudokite jį kaip alternatyvą! Tiesiog įsitikinkite, kad nuolat ragaujate, kai dedate cukraus; tokiu būdu jūsų patiekale nebus per daug saldaus ar per paprasto sutirštinto pieno!

Nykščio taisyklė paprastai yra maždaug 1 puodelis cukraus, pridedamas prie kiekvienos 12 uncijų paprasto išgarinto pieno.

Kitas dalykas, kurį turite nepamiršti, yra mišinio virinimas. Jei to nepadarysite, jums liks labai grūdėtas, traškus kondensuoto pieno pakaitalas, kuris gali sugadinti jūsų saldųjį skanėstą. Kol virsite cukrų, jis išsilygins ir ką tik pagaminsite naminį kondensuotą pieną! Sveikinimai!

Kokosų grietinėlė

Jei nebijote kokoso skonio arba alergiški jam, nedvejodami griebkite buteliuką ar skardinę kokoso grietinėlės! Šis variantas yra be galo skanus, nereikalauja jokio darbo, ir yra visiškai patikimas!

Kadangi kokosų grietinėlė yra tokia tiršta ir tokia saldi, ja puikiai galite pakeisti kondensuotą pieną! Nereikia pridėti nei daugiau, nei mažiau, nei reikalauja receptas!

Vienintelis dalykas, kurį turite atsiminti perkant kokosų grietinėlę, yra pavadinimas. Saugokis kokosų grietinėlė, NE kokoso kremas. Nors atrodo, kad jie būtų vienodi, kokosų grietinėlė – panaši į išgarintą pieną – paprastai nesaldinama, o kokosų grietinėlė – saldinama!

Taigi, jei norite naudoti kokosų kremą, o ne kokosų grietinėlę, tiesiog nepamirškite įberti šiek tiek cukraus, kad saldumas išliktų ten, kur turėtų būti.

kokoso kremas

Pasigaminkite savo ne pieno pakaitalą

Nors tai reikalauja šiek tiek papildomo darbo, jei norite kondensuotą pieną pakeisti ne pienišku, tai yra būdas! Ši parinktis puikiai tinka tiems, kurie netoleruoja laktozės arba tiesiog bando atsisakyti gyvūninės kilmės produktų dėl sveikatos ar moralinių priežasčių.

Norėdami patys pasigaminti kondensuoto pieno pakaitalą be pieno, tiesiog paimkite mėgstamą pieną – kokosų, ryžių, avižų, migdolų ar anakardžių – sumažinkite iki trečdalio to, ką įdėjote pirmą kartą, ir pridėkite šiek tiek cukraus!

Kaip ir pirmąjį pakaitalą, norėsite įsitikinti, kad pridėtą cukrų šiek tiek užvirinate, kad kiekviename saldaus deserto kąsnyje nebūtų traškaus cukraus.

Pieno milteliai

Vėlgi, ši parinktis pareikalaus šiek tiek padirbėti, bet tai bus įdomus naujas eksperimentas!

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai vietoje kiekvienos kondensuoto pieno skardinės sumaišykite 9 uncijas pieno miltelių su trupučiu karšto vandens (tiksliau ⅓ puodelio). Tada leiskite šiek tiek pavirti, kol susimaišys. Galiausiai įmaišykite šiek tiek sviesto ir cukraus, leiskite jam ištirpti ir sumaišykite.

Po kelių minučių turėtumėte gauti tirštą, kreminį, saldų kondensuoto pieno pakaitalą!

Taip pat skaitykite: Pienas su ledo kubeliais: ar tai dalykas?

Kondensuoto pieno ir jo pakaitalų idėjos

Taigi, dabar, kai kalbėjome apie puikius kondensuoto pieno pakaitalus, pamanėme, kad pateiksime jums sąrašą desertų, kuriuos galite pasigaminti su jais! Mėgaukitės juos išbandydami!

  • Šlapinimosi skaniems ledams
  • Glajus pyragams, sausainiams ir saldžiai duonai
  • Saldūs kremai pyragams ir pyragams
  • Kiaušinis be kiaušinių šventėms
  • Įdarai sūrio pyragams
  • Saldiklis kavai
  • Fondu ir saldūs padažai
  • Naminiai minkšti ir kieti saldainiai
  • Jiggly Flans ir Bouncy Panna Cottas

Išvada

Dabar turėtumėte žinoti, kaip ir kada išgarintą pieną pakeisti kondensuotu pienu ir kokių kitų alternatyvų turite. Pasirinkite tą, kuris geriausiai tinka jūsų situacijai.