Sūdytų „Paleo“ sviesto puodelių receptas

Tikriausiai dauguma iš mūsų kažkuriuo metu turėjo „Reese’s“ žemės riešutų sviesto taurę ir, nors jie gali būti skanūs, tarp potencialiai pavojingų priedų ir chemikalų, ingredientų sąrašo turėtų pakakti, kad galėtumėte bėgti. Bet tai nereiškia, kad vis tiek negalite mėgautis saldaus skanėsto versija. Šios sūdytos „Paleo“ sviesto taurės yra atsakymas.

Ši sveikesnė versija yra be grūdų ir naudojama saulėgrąžų sėklų sviestas, sveikesnė žemės riešutų sviesto alternatyva. Jie natūraliai pasaldinti medjool datulėmis – čia nėra rafinuoto cukraus! Tikriausiai turite visus ingredientus, kad galėtumėte pagaminti šį neįtikėtiną desertą.

Sūdyti paleo saulės sviesto puodeliai, 1 žingsnis - Dr. Ax

Dviejų mini bandelių keptuves išklokite įdėklais ir padėkite į šalį.

Sūdyti paleo saulės sviesto puodeliai 2 žingsnis - Dr. Ax

Į dvigubą katilą įpilkite šokolado drožlių, kokosų aliejaus ir vanilės. Ištirpinkite jį ant puodo su karštu vandeniu, kol ingredientai bus įmaišyti. Kiekvieną įdėklą užpildykite 1–2 šaukšteliais šokolado mišinio.

Atidėkite likusį šokoladą, kad vėliau aplietumėte puodelius. Kepimo keptuves įdėkite į šaldiklį, kol paruošite paleo saulės sviesto puodelių įdarą.

Sūdyti paleo saulės sviesto puodeliai 3 žingsnis - Dr. Ax

Virtuviniu kombainu ar sunkiuoju maišytuvu įpilkite sviesto sviesto, kokosų aliejaus, jūros druskos ir datulių. Maišykite, kol mišinys taps lygus ir kreminis.

Sūdyti paleo saulės sviesto puodeliai 4 žingsnis - Dr. Ax

Paimkite bandelių keptuves iš šaldiklio, tada šaukštu 1 arbatinį šaukštelį sviesto sviesto išmaišykite ant kiekvieno šokoladu įdėto bandelės. Kaip gerai šios saulės sviesto taurės pradeda atrodyti?

Sūdyti paleo saulės sviesto puodeliai 5 žingsnis - Dr. Ax

Tada paimkite ištirpinto šokolado dubenį ir šaukštu 1–2 šaukštelius, kad padengtumėte kiekvieną saulės sviesto puodelį, ir pabarstykite jūros druska.

Sūdytų paleo saulės sviesto puodelių receptas - Dr. Ax

Įdėkite saulės sviesto puodelius į šaldiklį maždaug pusvalandžiui arba tol, kol paleo saulės sviesto puodeliai sustings. Šiuos mažus šokoladinius skanėstus patiekite šaldytus.

Šie saulės sviesto puodeliai yra puikus būdas patenkinti savo smaližių be jokių nemalonių ingredientų. Mėgautis!