49 sveikos sriubos receptai, kurie yra sensacingi

Sriubos receptų pavadinimas

49 geriausi sensacingų sriubos receptai

Ar sriubos receptai yra puikus valgis? Tai gali būti. Užpildyta šviežiais, sveikais ingredientais, sriuba gali būti puikus būdas gauti maistinių medžiagų dozę kaip garnyrą ar sotų patiekalą. Aš surinkau savo mėgstamiausių sriubų receptus iš viso interneto, kad galėtumėte praleisti receptus, kuriuose yra konservantų, ir išbandyti šias namines sveikų sriubų receptų versijas. Nesvarbu, ar esate nusiteikęs kažkam lengvam, širdingam ar draugiškam daržovėms, yra receptas, kurį jums ir jūsų šeimai patiks.

SVARBI PASTABA: Norint gauti kuo daugiau maistinių medžiagų iš šių receptų, rekomenduoju naudoti natūralius saldiklius, tokius kaip žalias medus, tikras klevų sirupas ar ekologiškas kokoso palmių cukrus. Taip pat visada pakeiskite žolėmis maitinamą pieno ar ožkos pieną, pakeiskite stalo druską jūros druska arba košerine druska, o rapsus ir augalinį aliejų pakeiskite kokosų aliejumi ar ghee. Rasite šias galimybes, taip pat kitus sveiko tikro maisto pasirinkimus, nurodytus mano gydomojo maisto pirkinių sąraše (Spustelėkite čia norėdami atsisiųsti mano gydomųjų maisto produktų pirkinių sąrašą)

1. Obuolių sriuba „Butternut Squash“

Šis paprastas receptas puikiai tinka įtemptoms darbo dienoms. Tai ypač lengva rudenį, kai lengvai galima įsigyti iš anksto supjaustyto butternut moliūgo.

Obuolių sriuba „Butternut Squash“
Nuotrauka: „Butternut Squash“ obuolių sriuba / tiesiog receptai

2. Kopūstų, bulvių ir dešrų sriuba

Turėdami tiek nedaug ingredientų, būsite šokiruoti, kiek skonio suteikia ši sriuba. Gausiam, skoningam patiekalui vietoj kiaulienos naudokite vištienos arba kalakutienos dešrą.


3. Vištienos makaronų sriuba

Jei trokštate klasikinės, atsikratykite vištienos makaronų sriubos, tai viskas. Jis užpildytas jaukiais ingredientais, tokiais kaip salierai ir morkos, ir tai yra puikus būdas panaudoti papildomą vištieną ar kalakutą. Praleiskite kiaušinių makaronus ir eikite į savo mėgstamus makaronus be grūdų; ryžių makaronai būtų puikus pakaitalas!


4. Švarus valgymas Prancūzijos svogūnų sriuba

Šią švarią versiją suplakite sveika prancūziškų svogūnų sriuba. Šaukštelis balzamiko acto pabaigoje suteikia sudėtingą skonį, kuris jums patiks!

Švarus valgymas Prancūzijos svogūnų sriuba
Nuotrauka: švarios valgomosios prancūziškos svogūnų sriubos / maloningas sandėliukas

5. Kreminė žiedinių kopūstų košė

Tai tiesa; galima kreminė, sveika tešla! Šiame labai paprastame recepte naudokite žolėmis šeriamą karvių sviestą ir migdolų miltus. Praleiskite grietinę ir vietoj to naudokite šviežią ožkos pieno jogurtą.


6. Kreminė, sveika brokolių sriuba

Norint, kad sriuba būtų tokia skani, šiai gerajai žaliai sriubai reikia tik keleto įprastų ingredientų. Jūs būsite šokiruotas, kai žinosite, kad nėra nė lašo grietinėlės. Naudokite mėgstamą daigintą grūdų duoną, kad padarytumėte skrebučius, kurie pabarstomi viršuje!

Kreminė sveika brokolių sriuba
Nuotrauka: Kreminė sveika brokolių sriuba / receptų alavo valgytojai

7. Grybų ir laukinių ryžių sriubos kremas

Žiediniai kopūstai yra stebuklingas šios kreminės sriubos ingredientas, įdarytas sveikais ingredientais. Jums patiks, koks širdingas jis – ir koks turtingas be lašo grietinėlės.


8. „Crockpot“ veganų juodųjų pupelių ir rudųjų ryžių sriuba

Šiame sriubos recepte mėgaukitės juodųjų pupelių skaidulomis ir baltymu. Rudieji ryžiai suteikia papildomą išliekamąją galią ir, dėka papildomų avokadų ir kalendrų, ši sriuba atrodo taip gerai, kaip skanu.

„Crockpot“ veganų juodųjų pupelių ir rudųjų ryžių sriuba
Nuotrauka: „Crockpot Vegan“ juodųjų pupelių ir rudųjų ryžių sriuba / virtuvės sutartis

9. Kario morkų sriuba

Iš lengvai pagaminamos sriubos karis ir morkos yra nuostabiai netikėta pora. Jei turite panardinamąjį maišytuvą, visa ši sriuba bus sujungta į vieną puodą. Jei ne, tiesiog naudokite maišytuvą; tai vis tiek snapas.


10. Vištienos sriubos kremas be pieno, be glitimo

Praleiskite konservuotus daiktus ir pasigaminkite naminės vištienos sriubos grietinėlės. Jis turi visą norimą skonį be icky konservantų.


11. Pankolių obuolių sriuba

Jei niekada nebandėte pankolio, ši sriuba yra puikus įvadas į Viduržemio jūros žolę. Turint vos šešis ingredientus, galima greitai išplakti.

Pankolių obuolių sriuba
Nuotrauka: Pankolių obuolių sriuba / Dr. Ax

12. Kvinoja ir žiedinių kopūstų milteliai be glitimo

Pakrauta šviežių produktų, ši sveika sriuba yra būtinas jūsų žiemos meniu kaitos priedas. Tai vegetarams tinkamas maistas, kuriuo mėgausis ir mėsos mėgėjai. Tiesiog pakeiskite pieną kokosų pienu, migdolų pienu arba A2 žolėmis maitinamu žaliu pieniniu pienu, jei jo turite savo vietovėje. Be to, man patinka įdėti pastarnoką ar ropę vietoje bulvių, kad būtų skanu.

Quinoa žiedinių kopūstų milteliai, be glitimo
Nuotrauka: Kvinoja ir žiedinių kopūstų milteliai be gliuteno / „Foodie Crush“

13. Žaliosios arbatos vištienos sriuba

Išbandykite žaliąją arbatą visiškai nauju būdu su šia vištienos sriuba. Tai puikiai tinka jūsų žarnynui ir gali būti patiekiamas karštas arba atšaldytas iš šaldytuvo.


14. Sveika vištienos kopūstų sriuba

Šis labai paprastas receptas greitai susideda ir yra supakuotas su jums tinkamais ingredientais, tokiais kaip lapiniai kopūstai ir morkos. Norėdami gauti kvapniausius rezultatus, naudokite šviežią imbierą.

Sveika vištienos kopūstų sriuba
Nuotrauka: sveika vištienos kopūstų sriuba / geriausių receptų dėžutė

15. Sveika įdaryta pipirų sriuba

Jei mėgstate įdarytas paprikas, ši sriuba užplūs jūsų mintis. Tai visi jūsų mėgstami ingredientai ir skonis gausiame dubenyje. Naudokite žole šeriamą jautieną; ši sriuba taip pat užšąla ir gerai perkaista.


16. Sveika Zuppa Tuscana

Praleiskite nesveiką šios itališkos sriubos „Alyvų sodas“ versiją ir vietoje to pasigaminkite patys. Nustebsite, kaip tai yra kreminis su tik kokosų pienu – ir koks skanus!


17. Soti jautienos sriuba

Ši jautienos sriuba yra gera. Vietoj universalių miltų naudokite strėlių šaknis. Norėdami gauti geriausius rezultatus, būtinai naudokite žole šeriamą jautienos patroną.

soti jautienos sriuba
Nuotrauka: soti jautienos sriuba / lėtai kepta italė

18. Imunitetą stiprinanti daržovių sriuba ir sultinys

Tai vienas universaliausių sriubos receptų, kuris yra ne tik skanus, bet ir nepaprastai sveikas. Man patinka originalūs ingredientai, bet, jei nesate tokio gerbėjas, pakeiskite jį kitu mėgstamiausiu veggiu. Jūsų kūnas padėkos, kad padarėte šį!

Imunitetą stiprinanti daržovių sriuba ir sultinys
Nuotrauka: Imuną stiprinanti daržovių sriuba ir sultiniai / averiai

19. Italų „Orzo“ špinatų sriuba

Špinatų gerbėjai, džiaukitės: jums patiks ši itališka sriuba! Jame gausu italų įkvėptų skonių, pavyzdžiui, keptų ugnyje pomidorų, taip pat lengva pasigaminti. Vietoje viso kviečių orzo naudokite mėgstamus ryžių makaronus – alkūnės būtų puiku.


20. Kale ir Quinoa Minestrone

Kalbėkite apie tai, kas jums naudinga ir skanu – visa tai turi šis kopūstas ir kvinoja, įgaunantys tradicinę minestrone sriubą. Negalima sulaikyti dėl ilgo ingredientų sąrašo; tikriausiai jau turite jų daugumą!

Kale ir Quinoa Minestrone
Nuotrauka: Kale ir Quinoa Minestrone / Maisto gaminimas

21. Citrinų vištienos „Orzo“ sriuba

Ši citrinos skonio sriuba suteikia naują skonį tipinei vištienos makaronų versijai. Naudokite šviežias prieskonines žoleles, kad skoniai tikrai skambėtų, ir rinkitės ruduosius ryžius arba orzo ar kitą mėgstamą makaronų be glitimo.

Citrinų vištienos „Orzo“ sriuba
Nuotrauka: Citrininė vištienos Orzo sriuba / Damn Delicious

22. Lęšių ir rudųjų ryžių sriuba

Šis receptas yra ne tik skanus, sveikas (ir sotus dėl lęšių ir ryžių!), Ir puikus užšaldytas ir pašildytas, bet ir itin ekonomiškas. Jūs būsite laimingi, kai tai užklupta užimtų naktų metu.


23. Lęšių daržovių miežių sriuba

Jei ieškote daržovėse supakuotos sriubos, kuri paruošiama vos per kelias minutes ir troškinasi puode, tai yra jūsų receptas. Moliūgai, pipirai, morkos, lęšiai, žirniai, miežiai ir pomidorai – svečiai šioje spalvingoje ir sveikoje sriuboje.

Lęšių daržovių miežių sriuba
Nuotrauka: Lęšių daržovių miežių sriuba / visas laimės matas

24. Meksikietiška vištienos ir kukurūzų sriuba

Eikite į pietus nuo sienos su šia Meksikos įkvėpta sriuba! Pagaminta iš jūsų mėgstamų „Tex-Mex“ prieskonių, pavyzdžiui, žaliųjų čili, kmynų ir paprikos, ši sriuba susidaro žaibiškai. Naudokite šviežią žolinį kremą ar pieną; pabarstykite A2 karvės sūriu, kad jį papildytumėte.

Meksikietiška vištienos ir kukurūzų sriuba
Nuotrauka: Meksikietiška vištienos ir kukurūzų sriuba / Lil Luna

25. Kreminė kreminė baziliko špinatų sriuba

Ši sveika žalia sriuba savo smagius dažus gauna iš joje supakuotų porų, cukinijų, baziliko ir špinatų. Padarykite jį vegetarišką naudodami daržovių sultinius ir praleidžiant vištieną; skonis bus toks pat puikus.


26. Svogūnų sriuba

Daugybė sveikų, maistingų ingredientų sudaro šią paprastą sriubą. Suapvalinkite jį sumuštiniu ar gausiomis salotomis; tai puikus kaip šonas.

Svogūnų sriuba
Nuotrauka: Svogūnų sriuba / Dr. Ax

27. Bulvių porų sriuba

Porai spindi šiuo nesudėtingu receptu. Pabaigoje nepraleiskite šviežių petražolių; tai suteikia šiek tiek spalvų ir apgaus žmones galvodamas, kad praleidai valandas virtuvėje!


28. Moliūgų anakardžių sriuba

Moliūgai ir anakardžiai gali atrodyti kaip mažai tikėtinas duetas, tačiau skoniai puikiai susilieja. Šiame recepte gausu sveikų riebalų, vitaminų A ir C bei skonio. Puiku, kai norisi naujo moliūgo posūkio!

Moliūgų anakardžių sriuba
Nuotrauka: Moliūgų anakardžių sriuba / Dr. Ax

29. Skrudinta morkų ir raudonųjų pipirų žemės riešutų sriuba

Lėtai skrudinant morkas ir raudonuosius pipirus, gaunamos dūminės, saldžios daržovės, kurios suteikia unikalią sriubą daug matmens, kai jos yra tyrės. Praleiskite žemės riešutų sviestą ir vietoj jo rinkitės migdolų sviestą; gausite tą patį kremą.


30. Skrudinta žiedinių kopūstų ir morkų sriuba

Visų mėgstamiausia kryžmažiedė daržovė gauna papildomą gerumo dozę, kai ji derinama su morkomis. Ši sriuba yra ant stalo vos per septynis pagrindinius ingredientus.

Žiediniai kopūstai ir morkų sriuba
Nuotrauka: Skrudinta žiedinių kopūstų ir morkų sriuba / alkana sveika mergaitė

31. Skrudinti žiediniai kopūstai ir porų sriuba

Skrudinti žiediniai kopūstai suteikia šiai mielai sriubai kompleksinį skonį. Anakardžiai suteikia grietinėlės be pieno užuominos. Rezultatas – sklandi, veganiška ir be glitimo sriuba.


32. Kaimo daržovių sriuba su raudonomis pupelėmis ir bulvėmis

Šią daržovių pripildytą sriubą norėsite gurkšnoti lauke pučiant vėjui. Su grybais, raudonomis pupelėmis, morkomis, bulvėmis, špinatais ir šviežiomis žolelėmis jūs taip pat jausitės puikiai valgydami.


33. Slapta agurkų detoksikacijos sriuba

Nesvarbu, ar valgėte ne tokius gerus ingredientus, ar tiesiog reikalingas maisto papildas, ši atšaldyta sriuba tinka sąskaitai. Tai lengvai sujungiama, kad jūsų detoksikacija vyktų.

Agurkų detoksikacijos sriuba, daktaro kirvio receptai
Nuotrauka: Slapta agurkų detoksikacijos sriuba / Dr. Ax

34. Septynių daržovių „Minestrone“ sriuba

Jei kovojate su gripu, jums reikia daugiau daržovių valgio metu arba tiesiog norite jaukios sriubos, tai puikus receptas. Turėdami septynias daržoves ir tik vieną puodą, jūs jausitės geriau!

Septyni daržovių „Minestrone“ sriuba
Nuotrauka: Septynių daržovių „Minestrone“ sriuba / „Mamamiss“

35. Toskanos vištienos troškinys „Slow Cooker“

Šis Toskanos troškinys yra tiesiog kupinas skonio dėl susmulkintų pankolio sėklų, šviežio rozmarino ir balzamiko acto purslų. Visas troškinys verda lėtoje viryklėje, todėl tai bus kvailas maistas, kurį pamėgs šeima.


36. Saldžiųjų bulvių žiedinių kopūstų sriuba

Ši greita sriuba mielą oranžinę spalvą gauna iš maistinių medžiagų supakuotų saldžiųjų bulvių. Garam masala, indiškas virimo pagrindas, pabarstomas viršuje, kad būtų galima papildomai pagardinti prieskoniais. Jums patiks!


37. Saldžiųjų bulvių, vištienos ir kinojaus sriuba

„Quinoa“ supermaistas gaminamas lėtoje viryklėje kartu su saldžiosiomis bulvėmis ir vištiena, kad gautų sotų troškinį, kuris paruošiamas per kelias minutes. Pridėkite arba atimkite kitas mėgstamas daržoves, kad šis receptas taptų jūsų pačių. Vienas įspėjimas: Aš siūlau pasigaminti savo čili prieskonių mišinį, užuot naudojęs parduotuvėje pirktą pakelį.

Lėtos viryklės saldžiųjų bulvių vištienos ir kinojaus sriuba
Nuotrauka: Saldžiosios bulvės, vištiena ir Kvinojos sriuba / „Chelsea“ netvarkinga prijuostė

38. Tailandietiška vištienos makaronų sriuba

Tailandietiškas vištienos makaronų sriubos posūkis reiškia sultinį, kuris trykšta šviežia citrinžole, imbieru ir kalkių skoniu. Jei norite, kad skoniai susilietų, prieš vakarą paruoškite sultinį ir likusį sriubą surinkite per vakarienę. Jums niekada nebus nuobodu su vištienos makaronų sriuba.

Tailandietiška vištienos makaronų sriuba
Nuotrauka: Tailandietiška vištienos makaronų sriuba / vaišės namuose

39. Tailando kokosų sriuba

Praleiskite Tailando patiekalą ir pagaminkite sveiką, naminę liūdnai pagarsėjusios tom kha sriubos versiją. Tai daug lengviau, nei jūs manote: tik keletas ingredientų virsta aksomine sriuba. Atsisakykite krevečių ir tiesiog naudokite vištieną.


40. Turkijos mėsos kukulių sriuba

Turkija…