Sporto skaičiuoklės tikslams nustatyti ir pažangai matuoti

Sporto skaičiuoklės naudojimas yra puikus būdas padaryti kiekvieną savo kūno rengybos dalį sistemingesnę ir sėkmingesnę. Čia yra tik keli būdai, kurie gali padėti optimizuoti treniruotes ir mitybą siekiant tikslų.

  • Norėdami pasirinkti svorį, atitinkantį jūsų tikslus: auginti raumenis, prarasti riebalus ar įgyti jėgos ar sprogstamosios jėgos, naudokite vieno pakartojimo maks. (1 RM) skaičiuoklę. Ir jums net nereikia žinoti savo 1RM, kad galėtumėte juo naudotis!
  • Apskaičiuokite maksimalų širdies ritmą (MHR), kad jūsų širdies ritmas atitiktų konkrečius tikslus ir sunkiai pasiekiamą lygį.
  • Nustatykite savo idealias dienos kalorijas ar makrokomandas, kad galėtumėte strategiškiau rinktis maistą, kad pasiektumėte savo sveikatos, raumenų augimo ar svorio metimo tikslus.

Vis dėlto tai tik pradžia. Taip pat siūlome skaičiuotuvus kūno tipui ir kitiems kūno matavimams atlikti, platų mitybos ir papildų tikslų asortimentą bei skaičiuotuvus, kurie padės jums pasisekti populiariausiose Bodybuilding.com treniruočių programose.

Jei esate tas žmogus, kuriam patinka stebėti jūsų kūno rengybos pažangą, taip pat jausitės kaip namuose „BodySpace“ – mūsų internetinėje fitneso bendruomenėje, kurioje yra daugiau nei 2 milijonai narių!