Spanguolių pakaitalas – 7 pyrago idėjos, kaip išsaugoti padažą

Jei Padėkos diena yra visai šalia, o jūs nematysite spanguolių, galite manyti, kad turite problemų. Bet jūs ne, nes yra keletas spanguolių pakaitalų, kai kurie lengvai prieinami kai kuriose srityse, o kai kurių gali tekti atidžiai ieškoti.

Žinoma, niekas neprilygsta šviežioms, aitrioms spanguolėms, bet kai jų neturite, turite tai padaryti. Taigi mes jums padėsime su keliais spanguolių pakaitalais ir manome, kad jie veikia gana gerai.

spanguolių pakaitalas

Turinys

Rodyti

Geriausias spanguolių pakaitalas

Geriausi spanguolių pakaitalai yra šaldytos arba džiovintos spanguolės, spanguolių sultys, raudonieji serbentai, bruknės, raugintos vyšnios, aštrūs žali obuoliai ir mėlynės. Kai kurie iš jų suteiks vaisių, pavyzdžiui, obuolių ir vyšnių, skonį.

Kai kurie atgaus aštrų, į spanguoles panašų skonį, pavyzdžiui, raudonųjų serbentų ar bruknių. Tai priklauso nuo jūsų pageidavimų ir nuo to, ar norite išlaikyti originalų skonį. Taip pat tai, ką galite rasti, nes jei gyvenate atogrąžų vietovėje, jums gali tekti griebtis obuolių ar mėlynių.

Žinoma, šiuos pakaitalus galima naudoti, net jei negaminate Padėkos dienos spanguolių padažo. Spanguolės suteikia malonų aitrumą bet kokiai tamsiai mėsai bet kokioje aplinkoje. Galbūt gaminate antienos krūtinėlę ir ieškote gražaus vaisiaus prie jos. Dabar pažvelkime į pakaitalus.

Taip pat skaitykite: Razinų pakaitalai

Šaldytos arba džiovintos spanguolės

Nėra gėdos naudoti šaldytas ar džiovintas spanguoles. Jei tai viskas, ką turite, tai viskas, ką turite. Tiek šaldytas, tiek džiovintas skonis puikiai tinka, tačiau čia pasikeis tekstūra, priklausomai nuo to, ką gaminate.

Jei spanguolės reikalingos sveikos ir šviežios, šaldytos bus minkštos, o džiovintos – šiek tiek kietos. Visgi, nesunkiai iškepsite su abiem. Tik atšildžius šaldytas būtinai nusausinkite, o išdžiuvusius rehidratuokite.

Jei gaminate padažą, galite juos naudoti kaip įprastas šviežias spanguoles. Sušalus liks daugiau vandens, o džiovintiems gali tekti įpilti daugiau vandens. Bet skonis bus toks pat.

Spanguolių sultys

Jei nerandate džiovintų ar šaldytų spanguolių, galite naudoti ir spanguolių sultis. Įsitikinkite, kad sultys yra 100% spanguolių ir neturi pridėtinių skonių ar saldiklių.

Jei jums reikia pasigaminti želė ar grietinėlės, tai veikia. Jei reikia pasigaminti spanguolių padažą, galite naudoti kitą uogą ir į padažą įpilti šiek tiek spanguolių sulčių, kad būtų aitrumo ir reikiamo skonio.

Taip pat galite tiesiog užvirti ir sutirštinti spanguolių sultis ir naudoti jas tokias, kokios yra. Reikėtų kukurūzų krakmolo, kad jis šiek tiek sutirštėtų, bet gautumėte tikro spanguolių skonio.

Raudonieji serbentai

Raudonieji serbentai nėra spanguolės, nepaisant to, kad daugelis žmonių jas painioja (taip pat ir mus prieš kelias savaites). Raudonieji serbentai yra mažesni ir priklauso Ribes gentis, kaip ir agrastai. Prinokę raudonieji serbentai būna aitrūs ir šiek tiek saldūs. Joms sezonas maždaug tuo pačiu metu kaip ir spanguolės.

Šios, kaip ir spanguolės, yra aitros ir išsiskiria skaniomis raudonomis sultimis, kurios gali būti tinkamos spanguolių padažui.

Bruknės

Bruknės yra trečioji raudonųjų uogų rūšis, atskirta nuo raudonųjų serbentų ir iš tikrųjų yra spanguolių pusbrolis. Kur raudonieji serbentai Ribesspanguolės yra iš Vaccinium gentis. Taip pat ir bruknės, išskyrus tai, kad jos šiek tiek skiriasi nuo spanguolių.

Bruknės

Pagal skonį jie labai panašūs, todėl juos galima lengvai pakeisti spanguolių padažu.

Mėlynės

Jūs žinote, kas dar yra jos dalis Vacinnium gentis? Teisingai, mėlynės taip pat yra spanguolių pusseserės. Su žiupsneliu jie taip pat gali veikti. Išvirus jų spalva taps labai tamsi, tačiau puikiai tiks su bet kokia tamsia mėsa.

Tortos arba rūgščios vyšnios

Taip pat galite naudoti rūgščias vyšnias, bet kokia jų randama forma. Jos aitros kaip spanguolės ir nelabai saldžios, kaip spanguolės. Jos gal mažiau rūgštinės, bet puikiai tiks vietoj spanguolių. Ypač jei reikia šviežių vaisių kepti.

Aiškūs žalieji obuoliai

Paskutinis pasirinkimas yra rūgštūs žali obuoliai. Jie neabejotinai vaisiški, taip, bet jie aitros ir puikiai tinka su kalakutiena. Galite padaryti įdomų derinį ir į žalius obuolius įpilti spanguolių sulčių ir pasigaminti tokį padažą.

Prieš dėdami ką nors kita, paragaukite padažo. Priklausomai nuo obuolių, padažas gali būti pakankamai saldus.

Įpilkite šiek tiek citrinos sulčių, kad būtų aitrumas

Jei manote, kad pirmiau minėti variantai tiesiog nėra pakankamai aštrūs, pasistenkite su citrinos sultimis. Jei jau įpylėte spanguolių sulčių ir jų neužtenka, įpilkite šiek tiek citrinos sulčių ir jos turėtų viską pakelti ir parūgštinti. Tai darydami stenkitės nepripilti per daug citrinų aliejaus ar žievelės, gausite labai citrinų skonį.

Visa tai pasakius, jūs visada galite tiesiog pakeisti spanguoles į bet kurią kitą jums patinkančią uogą. Tai gali suteikti įdomų klasikinės versijos posūkį, kas žino?