Šį savaitgalį eisite į paplūdimį? Pirmiausia atlikite šią krūtinės ir rankos treniruotę!

Vasaros saulė reiškia daug atviros odos, tačiau prieš pametant tas rankoves ar išpardavus tą bikinį, įsitikinkite, kad raumenys yra išpumpuoti ir pasirengę spindėti. Tam greitam vasaros siurbliui nereikės valandų valandas praleisti sporto salėje. Jums tereikia poros svorių ir kelių minučių, kol pasieksite paplūdimį.

Šioms grandinėms reikalinga minimali įranga – tik keli hantelių rinkiniai ir kamuolys ar suolas. Krūtinės grandinę pradėkite nuo mažo svorio aukšto slėgio hantelių paspaudimų, kad jūsų kraujas pumpuotų ir pradėtų jūsų raumenys. Iš ten pereikite prie atsispaudimų, naudodami plačią rankos padėtį, kad šie pekai degtų. Išbandykite atsisakymo versiją, kad jūsų pečiai būtų skirti papildomo dėmesio.

Šiek tiek sulėtinkite dalykus ir išskirkite kampus lėtomis, susitelkusiomis hantelių skraidyklėmis. Pakelkite krūtinę, kad šie raumenys degtų! Užbaikite tricepso atsispaudimus, kad jūsų rankos būtų išnaudotos kitai grandinei.

Krūtinės grandinė

Pakartokite 2-3 grandines su minimaliu poilsiu tarp pratimų. Poilsis 1-2 min

1


+ Dar 4 pratimai

Kai pakelsite krūtinę, perjunkite pavaras, kad tuos ginklus pakeltumėte. Naudodamiesi hanteliais, pradėkite nuo įprastų garbanų, naudodami tuos pačius mažo svorio rinkinius, kurie pakelia kraują į bicepsą. Tada atlikite garbanas, kad paspaustumėte pečius ir tris.

Išskirkite savo tricepsą, pereidami prie hantelių smūgių, užtruksite laiko, kad pratęstumėte visą judesio diapazoną kiekviename pakartojime. Iš ten stačiomis eilėmis nedelsdami grįžkite prie pečių, laikydami ugnį tuos deltus.

Kai jūsų pečiai verkia „dėdė“, suteikite jiems pertrauką, grįždami prie bicepso su kintančiomis kryžiaus kūno garbanomis – judesiu, kuris pumpuoja pekus ir uždega bicepsus! Jei rankos iki galo neprasiveržia pro rankoves, užbaikite paskutinį lašelį, kad šie raumenys būtų išpumpuoti.

Rankos grandinė

Pakartokite 2-3 grandines su minimaliu poilsiu tarp pratimų. Poilsis 1-2 min

1


+ Dar 5 pratimai