„Science Diet“ sveiko pranašumo šuniukų maisto apžvalga

4 letenomis įvertintas šunų maistas

Išsamią informaciją apie „Hill’s Pet Nutrition“, „Colgate-Palmolive Company“ dukterinę įmonę, gaminančią „Hill’s Science Diet“ naminių gyvūnėlių maistą, galite rasti mūsų pagrindinėje „Science Diet“ šunų ėdalo apžvalgoje. Čia taip pat rasite informacijos apie tai, kaip gaminamas maistas, atsišaukimus ir jų kokybės kontrolės priemones.

„Hill’s Science Diet“ suteikia daugiau individualizuoto maisto šunims, kurių sveikatos būklė ir gyvenimo etapai skiriasi, nei bet kurio kito galvoje esančio prekės ženklo. Jei jūsų šuo turi kokių nors sveikatos problemų, neatsižvelgiant į jo amžių ar būklę, labai tikėtina, kad „Science Diet“ turi jam skirtą maistą arba jūsų veterinaras gali paskirti vieną iš jų receptinių dietų. Jų receptinės dietos yra brangios ir net įprastas maistas yra brangus. Daugelis žmonių abejoja, ar tai yra geras maistas, kai žiūri į ingredientus, tačiau šunys, valgantys šiuos maisto produktus, atrodo gerai.Spustelėkite čia, norėdami pamatyti visų perkamiausių šuniukų ėdalų sąrašąHill’s Science Diet sveiko pranašumo šuniukų maistas

Vištiena, rudieji ryžiai, sojų miltai, sveiki grūdai, kviečių patiekalai, Kiaulienos riebalai, džiovinti kiaušinių produktai, linų sėmenys, džiovinti burokėlių minkštimas, vištienos kepenų skonis, avižų kruopos, krekingo perlinių miežių, pieno rūgšties, žuvų taukų, sojų aliejaus, daržovių ir vaisių mišinys (žalieji žirniai, obuoliai, spanguolės, morkos, brokoliai), Dikalcio fosfatas, joduota druska, vitaminai (vitamino E papildas, L-askorbil-2-polifosfatas (vitamino C šaltinis), niacino priedas, tiamino mononitratas, vitamino A priedas, kalcio pantotenatas, biotinas, vitamino B12 papildas, piridoksino hidrochloridas, riboflavino papildas , Folio rūgštis, vitamino D3 papildas), cholino chloridas, kalio chloridas, mineralai (geležies sulfatas, cinko oksidas, vario sulfatas, mangano oksidas, kalcio jodatas, natrio selenitas), L-triptofanas, taurinas, DL-Mehtioninas, L-treoninas, Mišri tokoferoliai gaivumui, fosforo rūgštis, beta-karotinas, natūralūs kvapikliai.


Speciali informacija apie „Hill’s Science“ dietą „Healthy Advantage“ šuniukų maistas

Pirmieji penki šio maisto ingredientai yra: viso grūdo kukurūzai, šalutinis vištienos patiekalas, gyvūniniai riebalai (konservuoti su tokoferolių ir citrinos rūgšties mišiniais), kepenų skonis ir linų sėmenys. Niekur nėra naminių gyvūnėlių ėdalo apžvalgininko, kuris būtų malonus šiam maistui, nepaisant to, kad jį galima įsigyti tik per veterinarus. Tai nėra pirmieji ingredientai daugumoje šunų maisto ar net daugumoje „Science Diet“ maisto produktų. Kai kurių ingredientų sąrašų viršuje galite rasti pilno grūdo kukurūzus, šalutinius vištienos miltus ir net gyvūninius riebalus, tačiau abejotina, kad penkiuose geriausiuose ingredientuose taip pat pamatysite kepenų skonį ir linų sėmenis. Šie ingredientai rodo, kad maiste yra grūdų / angliavandenių, gyvūninių baltymų, gyvūninių riebalų, pridedamo skonio ir riebalų rūgščių omega-3 ir omega-6. Turėsime atidžiau pažvelgti į kai kuriuos šių ingredientų privalumus ir trūkumus.
Pasak bendrovės, šis maistas rekomenduojamas šuniukams iki 1 metų, nėščioms ar slaugomoms šunims. Nėščioms ir maitinančioms šunims reikalingas tas pats papildomų kalorijų ir maistinių medžiagų poreikis, kaip augantiems šuniukams, ypač paskutinėmis savaitėmis prieš gimdymą. Maisto galima įsigyti tik iš veterinarijos gydytojų, o bendrovė teigia, kad jis yra unikalus, kad padėtų išspręsti penkias dažniausiai augančių šuniukų sveikatos problemas.

Bendrovė teigia, kad maistas suteikia vitamino C ir E imunitetui optimaliu kliniškai įrodytų antioksidantų lygiu. Jie teigia, kad teikia aukštos kokybės baltymų, kad būtų idealus kūno svoris ir optimalus augimas bei vystymasis. Jie taip pat teigia, kad maistas suteikia „kliniškai patikrintą omega riebalų rūgščių kiekį ir suteikia sveikiems sąnariams bei kremzlėms pagrindą“ – omega riebalų rūgštimis su natūraliu gliukozaminu ir chondroitino sulfatu. Jie taip pat sako, kad maistas suteikia sveiką virškinimą optimaliu skaidulų mišiniu, kuris padeda palaikyti sveiką virškinamąjį traktą ir tvirtas išmatas. Tai daroma naudojant „natūralų augalinį pluoštą“. Galiausiai bendrovė teigia, kad ji skatina sveiką odą ir prabangų kailį su omega riebalų rūgštimis.

Trumpai apžvelgus šiuos teiginius, vitaminai C ir E yra antioksidantai. Tai reiškia, kad jie, be kita ko, yra konservantai. Taip, jų yra šiame maiste. Taip, jie gali padaryti gerų dalykų jūsų šuniukui, tačiau jų yra daugumoje šunų maisto. Kalbant apie „aukštos kokybės baltymus“, šiame maiste naudojami šalutiniai vištienos miltai, o kai kurie savininkai nenorėtų vadinti „aukštos kokybės baltymu“, motyvuodami tuo, kad šalutiniai produktai nėra tokie pageidautini kaip visa mėsa ar patiekalai. Maiste yra omega riebalų rūgščių šaltinių, kurie, be kita ko, yra naudingi šuns / šuniuko odai ir kailiui. Kalbant apie gliukozaminą ir chondroitiną, aš nežinau jokių tyrimų, rodančių, kad naudinga jį duoti šunims iki vienerių metų. Jei rastumėte tokio tipo tyrimų įrodymų, norėtume juos pamatyti. Žmonės, turintys didelių veislių šuniukus / šunis, gali pradėti šuniukams duoti gliukozamino ir (arba) chondroitino jaunystėje; ir žmonės, turintys šunų su šunimis, dažnai pradeda duoti savo šunims šiuos papildus būdami jauni. Bet vėlgi, mes nežinome apie jokius tyrimus, kurie parodytų, kad šuniukai ar šunys naudojasi šiais papildais, kol jiems nėra metų. Beveik visada šių papildų šunų maiste yra per mažai, kad jie galėtų šuniui realiai būti naudingi. Kalbant apie „natūralų augalinį pluoštą“, esantį sveiko virškinimo maiste, pastebime, kad paprastai tai reiškia miltelių pavidalo celiuliozę, ir daugelis šuniukų / šunų turi problemų ją virškindami. Tai gali sukelti išmatas, viduriavimą ir vidurių pūtimą.

Taigi, nors šie teiginiai gali būti teisingi apie maistą, mes esame skeptiškesni dėl to, kiek jie naudingi jūsų šuniukui.Spustelėkite čia, norėdami pamatyti visų perkamiausių šuniukų ėdalų sąrašą


5 geriausių ingredientų suskirstymas

Pagrindiniai 5 ingredientai, įtraukti į šį „Hill’s Science Diet Healthy Advantage“ šuniukų maistą, yra šie: Vištiena, rudieji ryžiai, sojų pupelės, sveiki grūdai kviečiai, ir Vištienos maistas. Žemiau rasite trumpą kiekvieno iš šių ingredientų paaiškinimą:

Vištiena – Šis ingredientas paprastai yra visa vištiena, todėl jame yra daug drėgmės. Be drėgmės šis ingredientas patektų daug toliau į ingredientų sąrašą. Vėliau sąraše maiste taip pat yra vištienos miltai kaip penktasis ingredientas. Vištiena apskritai yra geras vitamino B6 ir fosforo šaltinis, taip pat labai geras niacino ir seleno šaltinis. Tai yra geras gyvūninis baltymas daugeliui šunų. Kai kurie šunys vis dėlto gali būti alergiški vištienai. Akivaizdu, kad jei jūsų šuo turi problemų su vištiena, turėsite vengti šio maisto, tačiau kartu su vištienos ir vištienos miltais maiste yra daug gyvūninių baltymų.

Rudieji ryžiai – Rudieji ryžiai dažnai naudojami šunų maiste. Šunų maisto požiūriu ryžiai yra grūdiniai grūdai. Rudieji ryžiai turi daugiau skaidulų nei baltieji ir yra mažiau perdirbti. Tai taip pat gali šiek tiek dirginti skrandį nei baltieji ryžiai. Tai paprastas angliavandenis, kuris gali suteikti šunims greitą energiją. Rudieji ryžiai, vartojami kartu su sudėtingesniais angliavandeniais šunų maiste, yra geras ingredientas.

Sojų pupelių patiekalas – Sojų pupelių miltai nėra ingredientas, kurį dažniausiai randate naminių gyvūnėlių maiste. Jame yra apie 45% žalių baltymų, 6% žalių skaidulų ir 1,4% riebalų. Tai, kad šiame ingrediente yra tiek daug baltymų, gali atrodyti geras dalykas, tačiau jis yra mažiau biologiškai vertingas jūsų šuniui nei kažkas panašaus į vištieną, nes yra augalinis, o ne gyvūninis. Šis produktas tikriausiai naudojamas norint pridėti baltymų kiekį nedidinant mėsos kiekio.

Visų grūdų kviečiai – Viso grūdo kviečiai yra daugiausia angliavandeniai, kuriuose yra šiek tiek baltymų ir riebalų (15 proc. Baltymų, 5 proc. Riebalų, 80 proc. Angliavandenių). Manoma, kad tai yra geras maistinių skaidulų, mangano ir seleno šaltinis.

Vištienos maistas – Vištienos miltai yra džiovinta ir kondensuota vištienos versija, iš kurios pašalinta didžioji dalis drėgmės. Vištienoje paprastai yra apie 80 procentų baltymų, o vištienos miltuose yra dar daugiau baltymų, iki 300% daugiau.

Papildomi dominantys ingredientai

Be penkių geriausių ingredientų, yra keletas kitų žinomų ingredientų, esančių Hill’s Science Diet Healthy Advantage Puppy Food. Kai kurie iš šių ingredientų yra šie: kiaulienos riebalai, džiovinti kiaušinių produktai, linų sėmenys, džiovinti burokėlių minkštimai, vištienos kepenų skonis, krekingo perlamutriniai miežiai, žuvų taukai, daržovių ir vaisių mišinys bei įvairūs vitaminų ir mineralų papildai. Kiaulienos riebalai negali atrodyti kaip apetiškas ingredientas, tačiau jie yra vertingas priedas prie šunų maisto, nes suteikia koncentruotą energijos ir riebalų rūgščių šaltinį. Šis ingredientas taip pat suteikia natūralaus produkto skonio. Maiste taip pat yra žuvies taukai kuris gali būti geras omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, atsižvelgiant į žuvies rūšį ir kitus veiksnius. Daugelis žmonių žino, kad yra įvairių omega-3 riebalų rūgščių. Linų sėmenys ir kiti augalai gali būti vienos rūšies, tačiau žuvys (ypač šalto vandens žuvys) gali suteikti kitokią, naudingesnę rūšį (daugiau skaitykite čia).

Maistas taip pat turi džiovinto kiaušinio produktas. Kiaušiniai yra puikus baltymų šaltinis, o jų biologinis prieinamumas žinduoliams yra puikus. Tai reiškia, kad jūsų šuo gali labai lengvai pasiekti kiaušinių produktuose esančias maistines medžiagas. Čia visiškai nesvarbu, kad tai yra džiovintų kiaušinių produktas. Jie turi tas pačias maistines medžiagas kaip ir švieži kiaušiniai. Jūs taip pat rasite džiovintų burokėlių minkštimas maiste. Dėl burokėlių minkštimo yra keletas klaidingų nuomonių, tikriausiai dėl pavadinimo. Džiovintų burokėlių minkštimas yra natūralus, fermentuojamas skaidulų šaltinis. Tai puikus priedas prie šunų maisto, padedantis išmatose judėti žarnyne. Jis taip pat veikia kaip ikibiotikas, padedantis gerosioms bakterijoms augti žarnyne.

Kitas šio produkto ingredientas yra vištienos kepenų skonis. Nors gerai, kad šis skonis yra identifikuojamas (skirtingai nuo „natūralių kvapiųjų medžiagų“, kurie dažnai nurodo natrio natrio glutamatą arba MSG kaip skonį), labai neįprasta ingredientų sąraše matyti tokį aukštą skonį. Tokiame ingrediente tikriausiai bus daug vandens, o maistui paskaninti gali būti kepamos vandenyje kepenys. Miežiai yra apie 90 procentų angliavandenių, 3 procentai riebalų ir 7 procentai baltymų. Tai geras maistinių skaidulų ir mangano šaltinis. Įtrūkę perlamutriniai miežiai laikomi geru grūdu organizmo cukraus kiekiui kraujyje reguliuoti.

Maiste taip pat yra žuvies taukai kuris gali būti geras omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, atsižvelgiant į žuvies rūšį ir kitus veiksnius. Daugelis žmonių nežino, kad yra įvairių omega-3 riebalų rūgščių. Linų sėmenys ir kiti augalai gali būti vienos rūšies, tačiau žuvys (ypač šalto vandens žuvys) gali suteikti kitokią, naudingesnę rūšį (daugiau skaitykite čia). Maistas taip pat turi a Daržovių ir vaisių mišinys (Žalieji žirniai, obuoliai, spanguolės, morkos, brokoliai). Bendrovė teigia, kad šios daržovės prideda vitaminų ir mineralų, o vaisiai – antioksidantų. Tai įmanoma, tačiau jie yra pakankamai toli ingredientų sąraše, todėl mažai tikėtina, kad jie pridėtų daug maistinės vertės.

Galiausiai pastebime, kad maiste yra įdomių dalykų priedai ingredientų sąrašo pabaigoje. L-triptofanas, konservuotas su mišriais tokoferoliais ir citrinų rūgštimi, yra nepakeičiama aminorūgštis ir paprastai randama daugelyje maisto produktų, tokių kaip raudona mėsa, pieno produktai, kai kurie vaisiai ir kiti augalai. Tai baltymų biosintezės pagrindas ir serotonino, niacino ir auksino pirmtakas. Ypač sveiką odą padeda išlaikyti niacinas (daugiau skaitykite čia).

L-karnitinas gaunamas iš lizino ir metionino aminorūgščių. Tai padeda organizmui, be kita ko, paversti riebalus energija. Beta-karotinas yra …