Saldžios vyšnios ant sniego koldūnai

Siūlau pasigaminti saldžių koldūnų „Cherry on Snow”. Šis receptas ypatingas tuo, kad į koldūnus dedama ir vyšnių, ir varškės. Pasirodo, tai nepaprastai skanus derinys. Esu tikra, kad šis receptas patiks daugeliui žmonių ir jie norės prie jo grįžti vėl ir vėl.

Sudedamosios dalys

Norint pagaminti koldūnus su varške ir vyšniomis, jums reikės:

 • miltai – 500-600 gr;
 • virinto šilto vandens – 1,5 puodelio;
 • kiaušinis – 1 vnt;
 • cukraus – 4 šaukštai;
 • vyšnių be sėklų – 300 gr;
 • varškės sūris – 300 gr.

Maisto gaminimo procesas

 1. Ingredientai varškės, sūrio ir vyšnių koldūnams gaminti Norėdami paruošti tešlą, paimame indą, supilame į jį vandenį, įmušame kiaušinį ir įdedame 1 valgomąjį šaukštą cukraus (pagal skonį).
 2. Tešlai gaminti paimkite indą, supilkite į jį vandenį, įmuškite kiaušinį ir įberkite 1 šaukštą cukraus (dėl skonio).Viską išmaišykite ir suberkite persijotus miltus. Dar kartą išmaišykite.
 3. Viską išmaišykite ir suberkite persijotus miltus. Užminkykite tešlą. Jis turėtų būti elastingas.
 4. Užminkykite tešlą. Pabarstykite stalą miltais ir iškočiokite tešlą apskritimu, o stikline išspauskite koldūnų gabalėlius.
 5. Koldūnų įdarui vyšnias sumaišykite atskiruose dubenėliuose su 2 šaukštais cukraus, o varškę – su 1 šaukštu cukraus.
 6. Koldūnų įdarui atskiruose dubenėliuose sumaišykite vyšnias su 2 šaukštais cukraus ir varškę su 1 šaukštu cukraus.
 7. Iš dviejų apskritimų suformuokite vieną koldūną. Ant vieno apskritimo dėkite varškę, ant viršaus – vyšnias, uždenkite antruoju apskritimu ir susekite apskritimų kraštus, kad gautųsi koldūnai.
 8. Iš dviejų apskritimų suformuokite vieną koldūną. Ant vieno apskritimo dėkite varškės, ant viršaus uždėkite vyšnią, uždenkite antruoju apskritimu ir susekite apskritimų kraštus, suformuodami koldūnus.
 9. Koldūnai atrodys taip, kaip nuotraukoje. Visus koldūnus formuokite vienodai.
 10. Visus koldūnus formuokite vienodai. Visus koldūnus formuokite vienodai.Suformuotus koldūnus su varške ir vyšniomis dėkite ant miltais pabarstytos lentos.
 11. Visus suformuotus varškės ir vyšnių koldūnus sudėkite ant miltais pabarstytos lentos.Ant ugnies pastatykite puodą su vandeniu. Kai vanduo užvirs, sudėkite į jį koldūnus ir virkite 7-10 minučių nuo užvirimo momento.
 12. Pastatykite ant ugnies puodą su vandeniu. Kai vanduo užvirs, virkite koldūnus ir virkite 7-10 minučių nuo užvirimo.
 13. Saldūs, gardūs koldūnai su varške ir vyšniomis jau paruošti.
 14. Saldūs, gardūs koldūnai su varške ir vyšniomis jau paruošti. Gero apetito!