riešutų sviestas

Pirmaujančių žemės riešutų sviesto prekių ženklų, įskaitant Skippy, Jif ir Peter Pan, negamina Sunland, ir taip atšaukimas neturi įtakos. Pranešama, kad iš viso 35 žmonės iš 19 valstijų susirgo salmonelėmis po to, kai iki šiol valgė paveiktą žemės riešutų sviestą.

Kas yra užterštas žemės riešutų sviestas?

Ligos detektyvai nustatė, kad salmonelės užkrėstos Sylvesterio kaime, Džordžijos valstijoje, kur buvo gaminamas žemės riešutų sviestas ConAgra pagal Peter Pan etiketę ir Walmart parduodamas prekės ženklas Great Value. 2007 m. įmonė atšaukė visą žemės riešutų sviestą, parduotą nuo 2004 m. Iki to laiko didžioji jo dalis buvo suvalgyta.

Ar yra atšauktas Peterio Pan žemės riešutų sviestas?

„ConAgra Foods“ savanoriškai atšaukė visas žemės riešutų sviesto rūšis, pažymėtas „Peter Pan“ žemės riešutų sviesto ir „Great Value“ etiketėmis, ant kurių dangtelio buvo pažymėtas produkto kodas 2111, ir teigė, kad bendradarbiauja su JAV maisto ir vaistų administracija (FDA), siekdama ištirti ryšį su sutepti produktai ir jos gamykla Silvesteryje,

Ar koks nors žemės riešutų sviestas yra atšauktas?

Unilever United States Inc.paskelbė, kad atšaukia Skippyxae sumažinto riebumo kreminį žemės riešutų sviesto užtepėlę ir Skippyxae sumažinto riebumo žemės riešutų sviesto užtepėlę, nes produktai gali būti užkrėsti salmonelėmis, kovo 4 d. paskelbė JAV maisto ir vaistų administracija (FDA).

Žemės riešutų sviesto_herojus žiniatinkliui-3

Ar Skippy žemės riešutų sviestas atšaukiamas?

Pirmaujančių žemės riešutų sviesto prekių ženklų, įskaitant Skippy, Jif ir Peter Pan, negamina Sunland, ir taip atšaukimas neturi įtakos. Pranešama, kad iš viso 35 žmonės iš 19 valstijų susirgo salmonelėmis po to, kai iki šiol valgė paveiktą žemės riešutų sviestą.

Kuris sviestas buvo atšauktas?

2020 m. rugsėjo 28 d. „Hormel Foods Sales LLC“ savanoriškai atšaukia konkretų savo „Skippy Super Chunk“ žemės riešutų sviesto gaminio dydį, nes kai kuriuose stiklainiuose gali būti padidėjęs aflatoksino kiekis, teigiama Gynybos komisarų agentūros maisto saugos tarnybos pranešime apie atšaukimą, išsiųstą rugsėjo 28 d.

Koks žemės riešutų sviestas buvo atšauktas?

paskelbė apie atšaukimą „Skippyxae“ sumažinto riebumo kreminis žemės riešutų sviesto užtepas ir „Skippyxae“ sumažinto riebumo žemės riešutų sviesto užtepas, nes produktai gali būti užkrėsti salmonelėmis, kovo 4 d. paskelbė JAV maisto ir vaistų administracija (FDA).

Ar Jif žemės riešutų sviestas yra saugus?

JIF. Jokiuose JIF žemės riešutų sviesto produktuose nėra ksilitolio, todėl jie yra saugūs jūsų šuniukui. Tačiau juose yra pridėtos druskos, todėl jie nėra patys geriausi žemės riešutų sviestai įprastiems užkandžiams. Jei jums sunku, ieškokite „JIF Natural“ serijos, kurioje yra sumažintas cukraus ir druskos kiekis.

Ar Jif žemės riešutų sviesto gamyba nutraukta?

Ar jis nutraukiamas? Deja, mūsų Jif Peanut Powder gamyba buvo nutraukta. Būtinai informuosime savo komandą, kad to pasiilgote. Prašome grąžinti!

parsisiųsti

Ar pasikeitė Jif žemės riešutų sviestas?

Po to, kai „Procter Gamble“ iš Kentukio įmonės įsigijo žemės riešutų sviesto prekės ženklą „Big Top“, jie atnaujino prekės ženklą pridėdami cukraus ir melasos, į receptą įtraukė kitus aliejus nei žemės riešutų aliejus ir pavadino naują mišinį „Jif“ (per „The New Yorker“).

Kaip žemės riešutų sviestas užterštas?

Kai kurių gyvūnų išmatos yra didelė tikimybė. Pavyzdžiui, stogo nuotėkis sukėlė vieną iš ankstyvųjų protrūkių. Jei po skrudinimo įvyksta užteršimas, žaidimas baigtas ir salmonelės išliks.

Koks žemės riešutų sviestas turi salmonelių?

Skippy žemės riešutų sviestas

Ar Peter Pan žemės riešutų sviestas buvo prisimintas?

2007 m. salmonelių protrūkis, dėl kurio kaltina mažiausiai 625 žmonių susirgimą 47 valstijose, buvo atsektas Sylvester, Džordžijos valstijoje, gamykloje, kurioje ConAgra gamino Piterio Peno ir Didžiosios vertės žemės riešutų sviestą. The bendrovė atšaukė visą savo žemės riešutų sviestą, kuris buvo gaminamas nuo 2004 m

Ar Peter Pan žemės riešutų sviestą dabar saugu valgyti?

Peter Panxae žemės riešutų sviestas yra saugus ir sveikas, kad vartotojai galėtų toliau valgyti.

Kas vyksta su Peterio Pan žemės riešutų sviestu?

Be skrudintų žemės riešutų, druskos ir hidrintų aliejų, klasikinis Peter Pan kreminis žemės riešutų sviestas sudėtyje yra pridėto cukraus, o tai gali paaiškinti nepatrauklų, dirbtinio skonio saldumą. Žemės riešutuose jau yra natūralaus cukraus (4,7 gramo cukraus kiekviename 100 gramų žalių žemės riešutų, pagal Healthline).

Sviestas traškus

Kodėl nebėra Peterio Pan žemės riešutų sviesto?

Mes padarėme sunkus sprendimas perkelti mūsų žemės riešutų sviesto gamybą į kitą įmonę. Nors tai nebuvo lengvas sprendimas, jis padės mums dirbti efektyviai, kad ilgus metus galėtume gaminti Peter Pan žemės riešutų sviestą.

Ar yra problemų su Peter Pan žemės riešutų sviestu?

Skippy žemės riešutų sviestas

Ar Skippy žemės riešutų sviestas baigsis verslu?

„Hormel Foods Corporation“ užbaigė JAV „Skippy“ žemės riešutų sviesto verslo įsigijimą iš „Unilever US“. Šis uždarymas apima Little Rock, Ark, gamybos įrenginį ir visus pardavimus visame pasaulyje, išskyrus pardavimą Kinijoje.

Ar Skippy žemės riešutų sviestas yra iš Kinijos?

Skippy yra Amerikos žemės riešutų sviesto užtepėlės prekės ženklas gaminamas JAV ir Kinijoje.

Ar Skippy žemės riešutų sviestas turi aflatoksinų?

Naujausiuose „Consumer Reports“ bandymuose kiekvienas žemės riešutų sviesto prekės ženklas turėjo bent vieną mėginį su aptinkamu aflatoksinu. Vidutinis lygis 86 mėginiuose buvo 5,7 ppb. Nė viename iš 14 trijų didžiųjų nacionalinių prekių ženklų (Jif, Skippy ir Peter Pan) mėginių nebuvo daugiau nei 1 ppb aflatoksino.

Ar Skippy yra sveikas žemės riešutų sviestas?

Šis kitas klasikinis prekės ženklas yra gana panašus į Jif, išskyrus tai, kad jame yra 1 gramu mažiau skaidulų, daugiau natrio ir nėra melasos. Visoje Skippy natūralių užtepėlių linijoje nėra konservantų, dirbtinių skonių ir dažiklių. Kaip ir dauguma žemės riešutų sviesto, šis taip pat yra be cholesterolio ir transriebalų

Kuris sviestas atšaukiamas?

Atšaukiami produktai: Devondale sūrio sviestas, 250 g, tinkamumo vartoti iki 2022 m. gegužės 18 d. arba 2022 m. birželio 4 d. Devondale sūdytas sviestas, 500 g, tinkamumo vartoti iki 2022 m. balandžio 30 d. 2022 m. gegužės 1 d. arba 2022 m. birželio 24 d. Devondale sūdytas sviestas, 3 x 500 g, geriausias iki 2022 m. gegužės 1 d.

Koks sviestas buvo primintas iš Woolworths?

Devondale ir Woolworth sviesto produktai buvo atšaukti dėl baimių dėl mikrobinio užteršimo. Įvairūs sviesto ir tepamo sviesto mišinių produktai buvo atšaukti dėl galimo mikrobinio užteršimo. „Saputo Dairy Australia“ atšaukia, nes vartojant produktus, jie gali sukelti ligas.

Kas gamina Woolworth firminį sviestą?

Saputo pieninė Australija

Susijęs įrašas