Padidinkite savo varpą nuo labai pirmos dienos!

SPECIALI ATASKAITA:


Paskelbta

Seksologai praneša, kad varpos padidinimas iki 6,4 colių užtrunka tik akimirką, o profesorius Mehmetas Cengizas Özas „Dr.Oz“ tai pademonstravo kelių medicininių tyrimų dėka, kurie įrodė, kad geltonkūnių (kaverninių kūnų) pakako 120 minučių ) varpos pradėti augti. Tokiu būdu varpos dydis ir plotis auga, o erekcija trunka ilgiau, o tai reiškia, kad partnerį galėtumėte patenkinti iki 5 kartų iš eilės.

Kolumbijos universiteto profesorius Ozas sukūrė greitą ir 100% natūralią formulę, kad padidintų varpos dydį, ir visas mokslo pasaulis, pradedant seksologais, baigiant gydytojais ir akademikais, patvirtino, kad šis svarbus atradimas užbaigs tūkstančių žmonių gėdingą problemą. vyrai. Be to, šį atradimą palaiko nepriklausomi tyrimai ir klinikiniai bei laboratoriniai tyrimai.

JAV profesoriaus formulę išbandė daugiau nei 9000 vyrų. Apklausos ir vartotojų interviu patvirtina, kad tai turi dvi pagrindines savybes:

  • Jis yra 3 kartus efektyvesnis ir greitesnis už varpos pompas ir svorius ar bet kokio kito tipo gydymą.

  • Natūraliai amžinai padidina varpą, gerina kraujotaką ir didina kavinių korpusą.

Natūralus poveikis per 30 dienų

Laikas

Ilgis

Pirmąją savaitę galite padidinti varpos dydį 1/2 arba 1 colio, tai garantuoja medicininiai tyrimai!

Dr.Oz paaiškino, kodėl jo formulė padidinti varpą veikia taip greitai:

„Formulės veiksmingumo paslaptis slypi jos sudėtyje. Tai unikalus medžiagų mišinys, padidinantis varpos urvinius kūnus, taip padidinant jo dydį. Tuo pačiu metu jis taip pat padidina testosterono kiekį iki 9,7 ng (nanogramų kraujyje). mililitras).

Pagrindiniai šios formulės komponentai yra mėtų ekstraktas, arkčio ekstraktas ir guarana – tai natūralūs ingredientai, gerinantys libido ir kraujotaką, tačiau, svarbiausia, jie taip pat padidina varpos dydį.

Šios medžiagos padeda pritraukti daugiau kraujo į varpą ir maitina jos raumenų audinius, o tai savo ruožtu turi keletą rezultatų:

Pirmiausia, jie iškart stimuliuoja varpos augimą, taip pat padidina libido ir testosterono lygį. taip pat, svarbu pažymėti, kad medicininiu požiūriu niekas negali išnaudoti viso corpora cavernosa potencialo, jei nevartosite šių medžiagų. Tai vienintelis žinomas metodas padidinti jūsų varpą iki maksimalaus galimo natūralaus dydžio. Jei varpa pradeda gauti daugiau kraujo, audiniai savo ruožtu ims tinti ir padidins savo dydį iki 2,5 colio.

Pagaliau, šie ingredientai papildo metabolitų trūkumą ir valo venas nuo toksinų, o tai reiškia, kad venos gali greičiau ir geriau pernešti kraują. Štai kodėl varpa padidina savo dydį ir pagerėja erekcija. Vidutinis lytinio akto laikas yra 32 minutės.

Šių trijų etapų sinergija leidžia padidinti varpą ir prailgina erekcijos trukmę. Dėl visų aukščiau paminėtų, jūs turėsite ne tik 73,4% ilgesnę varpą, bet ir mėgausitės intensyvesniu seksu bei galėsite suteikti partneriui iki 5 orgazmų, nes jūsų penis bus didesnis ir bus daugiau ištversi “.

Įspėjimas: pasikliaukite tik patikrintais metodais.

Žurnalas „World of Science“ manė, kad profesoriaus metodas yra didžiausias atradimas sveikatos srityje 2019 m.

Moksle nėra atsitiktinumų, nepriimami ir pažadai. Svarbu tik medicininių tyrimų rezultatai. Dėl šios priežasties Dr.Oz parengė specialią klinikinę analizę, kad patikrintų, ar pirmoms 0,3–0,5 colio varpai padidinti pakanka dviejų valandų.

Mokslininkai išbandė gydymą 122 vyrų grupėje nuo 18 iki 45 metų. Dalyviai šį metodą atliko kasdien ir apibūdino kaip tiesioginį ir neinvazinį. Tyrimo idėja buvo moksliškai patikrinti, ar dr. Oz sukurta varpos padidinimo formulė iš tikrųjų veikia ir užtikrino, kad varpa auga ir erekcija tęsis ilgiau. Tai buvo rezultatai:

Rezultatai buvo užregistruoti gydant Dr.Oz 4 savaites ir paskelbti medicinos žurnalo „Man Power“ skiltyje „Sveikata ir ligos“:

  • Anketos parodė, kad dalyviai padidino savo varpos dydį vidutiniškai 6,4 colio per 30 dienų.
  • Dalyvių kraujo tyrimai parodė, kad kaverniniai kūnai padidino jų tūrį bent 71,4%, o testosterono lygis padidėjo 9 nanogramais (vidutiniškai vyro testosterono lygis yra nuo 2,2 iki 3 nanogramų).
  • Tyrimai parodė, kad erekcijos laikas pailgėjo iki 47 minučių.
  • Vidutinis dalyvių varpos dydis po eksperimento buvo 7,6 colio.

Gydymo kursas pagal tyrimo dokumentaciją *

* Redaktoriaus pastaba: originalus tekstas išliko. Pacientų duomenys buvo pašalinti siekiant apsaugoti jų privatumą.

PIRMA SAVAITĖ

Aš prisijungiau prie eksperimento norėdamas išspręsti savo mažą 4,8 colio problemą. Praėjus dviem valandoms nuo gydymo pradžios, aš pradėjau jausti jo rezultatus. Mano varpa dilgčiojo (bet neskaudėjo), po truputį augo. Po dviejų dienų jis jau matavo 5,6 colio. Aš neturėjau nieko nedaryti, nes tai buvo visiškai automatiškai. Po 6 dienų aš priaugau dar vieną colį. Rezultatas: 6,1 colio! Aš pradėjau jaustis labiau pasitikinti savimi ir miegojau su savo kambario draugu, kuris visada nori elgtis nešvariai. Galų gale ji man pasakė, kad dar niekas per pusvalandį nedavė jai tiek orgazmų.

TREČI SAVAITĖ

Jaučiuosi geriau nei niekada. Turiu daugiau energijos lovoje ir nesigėdiju nusimauti kelnių. Tai tikrai lemia streso atsikratymas, kai tenka susidurti su maža varpa. Aš galiu prisukti 20 ar 30 minučių, mano varpa nesuminkštėja ir išaugo 1,2 colio daugiau. Iki šiol mano varpa išaugo iki 7,3 colio per 3 savaites, vadinasi, kiekvieną savaitę – 0,8 colio. Turėti didesnę varpą ir ilgiau užsiimti seksu yra nuostabu. Galiausiai jaučiu malonumą tai darydama ir galiu patenkinti merginą, su kuria esu.

KETVIRTA SAVAITĖ

Po keturių savaičių atėjo tiesos momentas. Mano varpa siekė 7,6 colio. Niekada nemaniau, kad jis bus toks didelis! Be to, net ir atėjęs galiu išlaikyti savo erekciją. Nuėjau į vakarėlį ir užsikabinęs jauniklį pažiūrėjau, ar viskas tvarkoje. Išprotėjo pamačiusi, kaip aš pakabinta! Vėliau labai gerai praleidau laiką klausydamasi, kaip ji ateina. Mes eidavome į tai 41 minutę, aš daviau jai 5 orgazmus ir išbandėme beveik visas pozicijas. Dabar, pagaliau, žinau, kad galiu užmegzti ryšį su bet kuo, kas man patinka, ir nereikia jaudintis dėl varpos dydžio.

Bandomojo dalyvio asmens tapatybės kortelė:

2020 07 28
(eksperimento pradžia)
2020 08 12 2020 08 27
Dydis 4,8 colio 6,3 colio 7,6 colio
Vidutinis lytinių santykių laikas 3,5 minutės (be preliudijos) 23 minutės 41 minutė
Testosterono lygis
(nanogramai / mililitrai kraujyje)
2,4 ng 5,3 ng 9,6 ng
Kaverninių kūnų augimo procentas 0% 50,4% 68,9%

Pagal gautus duomenis galima teigti, kad profesoriaus sukurto gydymo rezultatai nustebino ne tik mokslo bendruomenę, bet ir visą pasaulį. Būtent todėl formulė tapo tokia populiari kovojant su vyrų impotencija, mikrovarpomis ir trumpalaikėmis erekcijomis. Dabar vis daugiau žmonių nori išbandyti šį efektyvų metodą.

Brandonas Murphy – seksologas iš San Diego

Dr.Oz gavo tiek peticijų vyrų, kurie norėjo išbandyti penio padidinimo ir ilgalaikės erekcijos gydymą, kad jo mažoji laboratorija negalėjo susidoroti su gamyba. Štai kodėl profesorius nusprendė pradėti bendradarbiauti su įmone, kuri pagal savo formulę galėtų gaminti varpos padidinimo priedą, kurį jis tiesiog pavadino Granitas.Kadangi tai mokslinis metodas, Dr.Oz rūpinosi rezultatais, o ne pažadais. Štai kodėl galite užsisakyti butelį granito, kad galėtumėte būti asmeniškai užtikrinti produkto kokybe ir pasiekti patikrintus rezultatus.

Tai asmeninė „Dr.Oz“ garantija, kurią palaiko produkto gamintojas, todėl neturite kuo rizikuoti!

Pateikę užsakymą oficialiame gamintojo tinklalapyje, jums bus išsiųstas 30 dienų bandomasis granito tiekimas bet kurioje JAV vietoje.

Johnas Sogheris, daktaras sveikatos mokslų srityje ir „Worlds Health News“ publicistas

Atminkite, kad tik skaitant apie geriausią būdą padidinti varpos dydį jo nepadidinsite. Taigi, jei norite turėti 8 colių penį ir suteikti partneriui iki 5 orgazmų iš eilės, turite patys išbandyti šį metodą! Jei tai padarysite, įsitikinsite, kad rezultatus patvirtina ne tik klinikiniai tyrimai, bet ir jūsų pačių istorija. Tiesą sakant, efektus pastebėsite taip greitai, kad nereikės laukti ilgiau nei 24 valandas. Nebūtų keista, kad net jei pradėjote skaityti tabletę prieš pradėdami skaityti šį puslapį, baigę jau matėte rezultatus!

Svarbu: Atminkite, kad Granite yra tik natūralių medžiagų ir jis nėra draudžiamas jokiems vaistams, todėl nereikia nutraukti gydytojo paskirtų vaistų vartojimo.

Džiaugiamės išgirdę sėkmės istorijas tų, kurie panaudojo „Granitą“ paskelbę šį straipsnį (įskaitant autorių). Jei taip pat norite pagerinti savo seksualinį gyvenimą, nebegalvokite apie tai! Jūs neturite ko prarasti! Spustelėkite šią nuorodą ir gausite butelį granito su garantija, kad perkate originalų produktą, kuris tikrai veikia (butelių kiekis su aukščiausios nuolaidos ribotas ir gali greitai baigtis).