Pilnas mankštos apie Keto dietą vadovas

Keto dietos laikymasis labai susijęs su dabartiniu jų fiziniu pajėgumu. Tačiau negalima apeiti fakto, kad laikantis keto dietos reiškia, kad valgysite nedidelį kiekį angliavandenių. Valgant labiau subalansuotą mitybą, kurioje yra baltymų, riebalų ir angliavandenių, yra geriausias būdas išlaikyti svorį, norint pamatyti deficitą, turėsite pašalinti kalorijas. Riebalų pašalinimas yra geras būdas atsikratyti kilogramų, o kai kuriems žmonėms numesti svorio gali būti reikalinga valgyti mažai baltymų. Keto mityba yra populiari nauja svorio metimo tendencija, dėl kurios reikia sumažinti angliavandenių kiekį. Angliavandeniai yra efektyviausias organizmo kuro šaltinis, todėl turėsite būti atsargūs, jei planuojate pradėti griežtą mankštos planą. Trumpai tariant, jūs turite suteikti savo kūnui pakankamai laiko, kad pirmiausia apsiprastumėte su savo naujais valgymo įpročiais. Be to, likite gerai hidratuotas, gerai išsitieskite ir duokite savo raumenims laiko pailsėti.

Čia yra išsamus keto dietos pratimų vadovas.

Pradėti sportuoti laikantis Keto dietos

Kaip ir visais naujais atvejais, žmonės turi išmokti iš tikrųjų laikytis keto plano. Sportuodami pagal keto dietos planą, jums nereikia duoti papildomo darbo. Jei bandysite padaryti per daug, galų gale būsite tik priblokšti, pasimetę ir labiau linkę pasiduoti. Taigi, pradėkite nuo pagrindinių dalykų, pavyzdžiui, vaikščiojimo. Ryte galite greitai pasivaikščioti, kad padėtų kraujui pumpuoti. Po darbo keliaukite po apylinkes ir turėsite laiko atsipalaiduoti, o kūnas taip pat judės. Be to, įsitikinkite, kad žinote, kokius maisto produktus galite valgyti sportuodami. Jūs galite pasiekti maistą galvodami, kad tai yra keto draugystė, jei vėliau sužinosite, kad jame buvo daug angliavandenių. Eikite į „KetoLogic“, jei norite gauti informacijos apie keto draugiškų patiekalų pakaitalus ir papildus. Mityba yra gyvybiškai svarbesnė, kai planuojate tapti aktyvesni. Pradžioje imkite tai ypač lėtai ir vėliau galėsite padidinti intensyvumą.

Pradėti lėtai ir stabiliai

Kai jūsų kūnas įpranta šiek tiek judėti, galite pradėti laikytis nustatyto režimo. Atminkite, kad norint treniruotis nereikia tik eiti į sporto salę ir naudoti įprastą treniruoklį. Įvairinkite savo kasdienybę lipdami į uolas ar prisijungdami prie vietinio baseino. Normalu iš pradžių jaustis šiek tiek vangiai, kai pakeičiate keto dietos mankštos tvarkaraštį. Norėdami atsverti letargo jausmą, įsitikinkite, kad valgote daugiau keto tausojančių užkandžių, ypač prieš treniruotę ir po jos. Sportuojant naudojami baltymai, kurių organizmui reikia norint sukurti daugiau raumenų. Kadangi keto dietos plano metu daugiau sportuoti yra numesti svorio ir atsigaivinti, jūs nenorite atimti iš savo kūno nieko, ko jam reikia.

Intensyvumo didinimas

Tai yra laikas, kai jūs tikrai galite pradėti daryti didelius pratimus. Jau porą mėnesių treniruojatės, didinate ištvermę ir auginate daugiau raumenų. Po kelių minučių treniruotės nebejaučiate vėjo. Šiuo metu tikrai yra pastebimų jūsų kūno sudėties pokyčių. Jau turėtumėte jaustis gana gerai, todėl natūralu, kad padidinsite intensyvumą. Garsenybės ir įprasti kasdieniai žmonės praneša apie nuostabius rezultatus laikydamiesi keto dietos ir daro ne tik sėdėdami. Visiškai galima valgyti keto, tuo pačiu pasukus jį treniruoklių salėje.

Pradėkite pridėti svarmenis ir laisvai pakelti savo mankštos režimą. Jums gali patikti didelio intensyvumo intervalinės treniruotės, važiavimas dviračiu ar lankyti pažangias mankštos klases. Šiek tiek iššūkiu savo kūnui, ir paskutiniai keli kilogramai, atrodo, ištirps. Yra net įprasta mankšta, kurią galima atlikti namuose be jokios įrangos, kuri praras prakaitą.

Jei laikotės keto dietos, labai svarbu, kad jūsų pratimų planas būtų lėtas ir pastovus. Galų gale jūs pradėsite jaustis daug energingesni, o sportuodami trumpus laikotarpius nebesijausite kaip nemalonūs. Jūsų kūnas prisitaikys prie naujų jūsų valgymo įpročių ir pastebėsite greitesnius rezultatus, nes deginsite kelis reguliariai vartojamus angliavandenius. Yra priežastis, kad keto mityba yra populiari – ji veikia. Tačiau norint gauti geriausius rezultatus, turite derinti šį revoliucinį dietos planą su tinkamu fiziniu krūviu.

Nesijaudinkite, kiek iš pradžių sportuojate. Svarbu, kad raumenys judėtų. Tinkamai maitinkitės ir reguliariai mankštinkitės, todėl vasarą būsite laiku.

Autorius: Jenna Hilton