„Applebee“ viskas, ką galite valgyti laikydamiesi Keto dietos, „Applebee“ yra šalia manęs

Jei laikotės ketogeninės dietos ar net mažai angliavandenių turinčios dietos, dažnai geriau maistą gaminti namuose, kad ingredientai būtų kruopščiai reguliuojami. Bet tai nereiškia, kad jums niekada neleidžiama praleisti valgio lauke. Tai padėtų, jei nuspręstumėte, ką užsisakyti.

„Applebee“ yra šalia manęs

„Applebee“ mažai angliavandenių turinčiame meniu patiekiami mėsainiai ir kepsniai, tačiau jūs žinote, kad turėtumėte valgyti čia, todėl geriau būkite pasiruošę, kaip ir kiekvieną kartą, kai valgote lauke. „Applebee“ Meniu tiekia vištieną, žuvį, spagečius, fajitas, sumuštinius, kepsnius ir šonkaulius bei dar daugiau kaip šeimai pritaikytą atsitiktinių valgių restoraną. Jūs galite valgyti mažai angliavandenių kaip „applebee“ patiekalus, eidami į kepsnį ir garuose virtas daržoves, salotas su mažai angliavandenių turinčiu padažu arba mėsainį be bandelės ir padažo. Be tortilijos kriauklių, jūs taip pat turėtumėte turėti fajitas.

Atminkite, kad netoliese esančiuose mažai angliavandenių turinčiuose obuoliuose keto nedidina daug dėmesio tinkamumui, nes tai yra nacionalinė grandinė. Nors yra lengvesnių plokščių, mėsa ir kiti ingredientai nėra ekologiški ar ganyklose užauginti, o vietoj alyvuogių ar kokosų aliejaus jie tikriausiai yra kepami augaliniame aliejuje.

Remiantis svetainės maisto skaičiuokle, pateikiami 10 geriausių mažai angliavandenių ir keto turinčių pasirinkimų, kuriuos galite užsisakyti „keto“ meniu „Applebee“ meniu, kad nuo mažiausių iki didžiausių angliavandenių.

Čia yra mėgstamiausių patiekalų keto „Applebee’s“ šalia manęs. „Applebee“ mažai angliavandenių turintys patiekalai keto gyvenimui. Galite išsirinkti iš „applebee“ meniu, kuriame yra mažai angliavandenių. Visi „Applebee“ keto valgiai skirti keto mitybai.

Vėlyvųjų pusryčių mėsainis

keto obuoliai Lašiniai, kiaušinienė, hash rudos spalvos, kečupas, kopūstai, marinuoti agurkai, svogūnai, pomidorai, amerikietiškas sūris, bulvės ir jautienos paplotėlis ant bandelės yra naudojami priešpiečiams šalia manęs paruoštuose mėsainiuose.

Mažai angliavandenių turinčiose obuolėse bus 730 kalorijų, 56 gramai riebalų, 7 gramai angliavandenių (5 gramai pradinių angliavandenių), 2 gramai skaidulų ir 53 gramai maistinių medžiagų, jei turite traškučių, kečupo, bandelių ir maišų. Su šalutinio namo salotomis ir mažai angliavandenių turinčiu padažu, pavyzdžiui, rančoje, jums patiks šis mėsainis, tačiau jis pridės bendrą angliavandenių kiekį.

Cezario salotos

„Applebee“ mažai angliavandenių turinčiame meniu „Cezario salotos“ yra keto obuoliai, paprastai tinkami statymai bet kur (be abejo, paprašykite jų be skrebučių). Laikantis keto dietos, grietinėlės, česnako, sūrio padažas yra namų bėgimas. Ir sąžiningai, kokia kita mityba paskatins jus vietoj sodo gauti „Cezario“ salotų mažai angliavandenių turinčių obuolių?

Viename patiekiama 220 kalorijų, 18 gramų riebalų, 360 mg natrio, 11 gramų angliavandenių, 2 gramų cukraus, 2 gramų skaidulų ir 4 gramų maistinių medžiagų.

Ant grotelių keptos vištienos salotos

Su kepta vištiena, pomidorais, kietai virtu kiaušiniu, salotų mišiniu, padažu, sūriu ir medaus garstyčių dižonu gaunamos ant grotelių keptos vištienos salotos. Prie jo taip pat pridedama duonos lazdelė.

Jame bus 520 kalorijų, 26 gramai riebalų, 12 gramų angliavandenių (7 gramų pradinių angliavandenių), 5 gramų skaidulų ir 62 gramų maistinių medžiagų, jei laikysite duonos lazdelę ir medaus garstyčių dižoną. Vietoj to gali būti dedama mažai angliavandenių turinčio padažo, pavyzdžiui, rančos, cezario ar „Bleu“ sūrio, tačiau tai reikštų kelis gramus angliavandenių.

Brokolių sūrio sriuba

Netoli manęs yra pplebee, būkime nuoširdūs čia: ar yra kažkas geriau nei sūrio sriuba su brokoliais? Sumaišykite tai su Cezario salotomis (vėl laikykite skrebučius) keto obuolių, o jūsų applebee mažai angliavandenių meniu yra super keto draugiška vakarienė.

Viename patiekiama 280 kalorijų, 22 gramai riebalų, 1340 mg natrio, 12 gramų angliavandenių, 5 gramų cukraus, 2 gramų skaidulų ir 11 gramų maistinių medžiagų.

Ant grotelių kepta vištienos krūtinėlė

„Applebee“ mažai angliavandenių turinčiame meniu gausite ant grotelių keptą vištienos krūtinėlę, kurią galite pasirinkti iš dviejų pusių.

Mes svarstome rinkti garuose virtus brokolius ir citrinų alyvuogių aliejaus vinaigrette patiekalą, kuriame yra mažai angliavandenių turinčių obuolių. Yra penki šimtai penkiasdešimt kalorijų, 33 gramai riebalų, 19 gramų angliavandenių (14 gramų pradinių angliavandenių), 5 gramų skaidulų ir 49 gramų maistinių medžiagų.

Viršutinis nugarinės kepsnys

„Applebee“ mažai angliavandenių turinčiame meniu viršutinis nugarinės kepsnys yra dviejų dydžių: 6 uncijos. Tai taip pat yra jūsų pasirinkimas iš dviejų pusių.

Jis pagamins 650 kalorijų, 40 gramų riebalų, 20 gramų angliavandenių (15 gramų pradinių angliavandenių), 5 gramų skaidulų ir 55 gramų maistinių medžiagų, jei turite 8 uncijų kepsnį su garuotais brokoliais ir šalto namo salotas su ranča. apsirengimas. Laikydami naminių salotų keto obuolius ir užsisakydami dvigubai virtus brokolius, sumažinsite angliavandenių kiekį. Įsitikinkite, kad salotose nėra skrebučių, jei jas perkate.

USDA rinktis nugarinę

Jūs žinote, kas neturi (ar bent jau mažai angliavandenių?): Kepsnys. Štai kodėl tai puikus pasirinkimas šiam nugarinės pasirinkimui; įsitikinkite, kad negavote bulvių bulvių ar bulvių. Vietoj mažai angliavandenių turinčių obuolių rinkitės ant ugnies keptas daržoves (9 gramų angliavandenių) arba garuose virtus brokolius (6 gramų angliavandenių). Taip, ir jei reikia papildomų keturių gramų angliavandenių, nedvejodami užsukite „Shrimp N Parm Topper“ į „Applebee“ pasiūlymus.

Du šimtai aštuoniasdešimt kalorijų sudaro 12 gramų riebalų (5 gramai sočiųjų riebalų), 1010 mg druskos, 1 gramą angliavandenių, 0 gramų cukraus, 1 g skaidulų, 43 g maistinių medžiagų.

Vištiena arba kepsnys fajitas

Jei pritaikysite savo patiekalą taip, kad jame būtų mėsa į „applebee“ specialius keto, fajita daržoves ir tik mažai angliavandenių turinčius priedus, tokius kaip grietinė, gvakamolė ir sūris, vištiena ar kepsnys fajitas gali būti puikus pasirinkimas mažai angliavandenių turinčiam maistui.

Pavyzdžiui, jei užsisakote fajita kepsnį be fajita padažo, miltinių tortilijų, ispaniškų ryžių, queso dip, 1000 kalorijų, 70 gramų riebalų ir 33 gramų angliavandenių (22 gramų pradinių angliavandenių), 10 gramų skaidulų ir 63 gramų maistinių medžiagų yra įtraukti.

„Applebee“ patiekaluose Chipotle kalkių padažas, kalendra, fajita daržovės, gvakamolė, salotos, kalkių pleištas, Pico de Gallo, susmulkintas sūris, nugarinės kepsnys, šoninė ir grietinė gali atrodyti daug maisto, bet jūsų valgis visada bus su tuo.

„Applebee“, „Low Carb“ desertuose

Sparnai paprastai yra tinkamas statymas už keto, tačiau applebee keto tikriausiai yra šiek tiek sunkus angliavandenių (net 10), todėl, jei neturite šio pagrindinio patiekalo, geriausia bus laikytis salotų. Praleiskite skrebučius, tačiau cezario, namų ar žaliosios deivės pleišto salotos yra suderinamos su keto. Jei nulis angliavandenių, turėtumėte pridėti ant grotelių keptą vištieną.

Tikra bėdų zona yra salotų padažas, todėl nepamirškite saldaus skonio ir paprašykite jo ant šono, nepaisant to, kurio norite. Turėkite omenyje, kad sveria visos 1000 kalorijų ar daugiau visos pagrindinio patiekalo salotos.

Atimti

„Applebee’s“ siūlo daugybę receptų, tačiau beveik visus patiekalus reikia pakeisti, kad atitiktų mažai angliavandenių turinčius poreikius. Be bandelės ir padažo svarstome pradėti nuo ant grotelių keptos vištienos sumuštinio ar mėsainio. Vietoj traškučių eikite į šalutinio namo salotas.

Taip pat galima įsigyti mažai angliavandenių turinčių salotų keto obuolių, tokių kaip ranča, „Bleu“ sūris, Cezaris ar citrinų alyvuogių aliejaus vinegretė arba kepsnys su garintais brokoliais. Abiem važiuojantiems restoranams galioja įstatymai.

Kitas tinkamas pasirinkimas mažai angliavandenių turinčių obuolių yra kepsnys arba vištienos fajitas be tortilijų, salsos ir ryžių. Kaip savo gėrimo pasirinkimą, likite su vandeniu, kava ar nesaldinta arbata.