Orkaitėje iškeptas ruffle

Norėdama paįvairinti savo šeimos valgiaraštį, nusprendžiau pagaminti orkaitėje keptą kiaulienos nugarinę. Ir aš, ir mano šeima buvome labai patenkinti rezultatu. Garstyčių ir sojų padaže marinuota nugarinė pasirodė labai skani, sultinga ir neįprastai kvapni. Išbandykite ir jūs, jums patiks!

Sudedamosios dalys

Orkaitėje keptam kastinėliui pagaminti reikia:

 • Kiaulienos nugarinė – 1 vnt;
 • česnako – 3 skiltelės;
 • garstyčių – 2 šaukšteliai;
 • sojų padažas – 2 šaukštai;
 • druskos, prieskonių – pagal skonį.

Maisto gaminimo procesas

 1. Nuplaukite kiaulienos nugarinę, nusausinkite ją popieriniu rankšluosčiu. Perpjaukite česnako skilteles išilgai į 4 dalis. Peiliu padarykite gilų pjūvį ir jį pradurkite česnaku. Kiaulienos nugarinės paviršiuje padarykite įpjovas, kad ji geriau marinuotųsi.
 2. Kiaulienos kumpį reikia nuplauti ir nusausinti popieriniu rankšluosčiu. Perpjaukite česnako skilteles išilgai į 4 dalis. Peiliu padarykite gilius dūrius į kauliuką ir jį pradurkite česnaku. Padarykite pjūvius kastuvo paviršiuje, kad jis geriau marinuotųsi.
 3. Norėdami paruošti marinatą kiaulienos nugarinei, sumaišykite 2 arbatinius šaukštelius garstyčių su 2 valgomaisiais šaukštais sojų padažo, pagal skonį įberkite druskos ir prieskonių (dėdami druskos nepamirškite, kad sojų padažas yra gana sūrus).
 4. Norėdami paruošti marinatą kiaulienos nugarinei, sumaišykite 2 arbatinius šaukštelius garstyčių su 2 valgomaisiais šaukštais sojų padažo, druska ir prieskoniais pagal savo skonį (dėdami druskos nepamirškite, kad sojų padažas yra gana sūrus).Gerai išmaišykite marinatą ir ištepkite juo kiaulienos nugarinę, stengdamiesi nepalikti pjūvio vietos. Palikite nugarinę marinuotis 6-12 valandų.
 5. Gerai išmaišykite marinatą ir juo apvoliokite kiaulienos nugarinę, stengdamiesi nepalikti pjūvio vietos. Palikite nugarinę marinuotis 6-12 valandų.
 6. Prieš kepant kiaulienos nugarinę reikia suvynioti į foliją ir 1,5 valandos pašauti į 180-190 laipsnių įkaitintą orkaitę.
 7. Prieš kepant kiaulienos kumpį reikia suvynioti į foliją ir 1,5 valandos pašauti į 180-190 laipsnių įkaitintą orkaitę.
 8. Po 1,5 valandos foliją išvyniokite ir įdėkite kepsnį atgal į orkaitę, kad apskrustų.
 9. Po 1,5 valandos atidarykite foliją ir įdėkite kepsnį atgal į orkaitę, kad apskrustų.
 10. Paruošta sultinga, kvapni ir skani kepta kiaulienos nugarinė. Patiekite patiekalą šiltą.
 11. Sultinga, kvapni ir skani kepta kiaulienos nugarinė paruošta. Patiekite šiltą.
 12. Gero apetito!