Nėra laiko treniruotis? Išbandykite šias intensyvias 20 minučių treniruotes!

Vienu ar kitu momentu tai nutiko mums visiems. Darbas užtruko per ilgai, įvyko kažkas netikėto, jūs kažkur įstrigote, o dabar šiandien negalite patekti į sporto salę.

Nėra prasmės eiti, kai iki treniruotės turite mažiau nei pusvalandį. Taigi nusprendėte tiesiog praleisti ir eiti rytoj. Norėdami tai kompensuoti, galite padaryti dvi kūno dalis.

Ne taip greitai, jūs galite tai padaryti!

Taip nutiko ir man anksčiau. Vis dėlto jaučiuosi tokia kalta, kad dar labiau nusivyliau. Taigi, aš nusprendžiau sugalvoti kelias tas treniruotes toms dienoms, kuriose turiu būti ir išeiti, kad galėčiau tęsti savo dieną.

Sugalvojau po vieną treniruotę kiekvienai kūno daliai, kurią treniruoju. Aš turiu vieną krūtinei, nugarai, deltui, kojoms, pilvo skausmui ir rankoms. Nei viena mano pristatoma treniruotė neužtrunka ilgiau nei 20 minučių.

20 minučių yra daug, kai daug laiko praleidi savo dieną. Yra keletas dalykų, kuriuos turite suprasti prieš eidami į šias sesijas.

Nešvaistykite laiko sporto salėje: Jei praleidžiate brangias akimirkas sporto salėje bendraudami, tai jums visiškai nėra naudinga. Pasakyk „labas“ ir treniruokis. Kai tik baigsite, išeikite ir tęskite savo dieną.

Pasiruoškite iš anksto: Savo rankinę ar sporto krepšį laikykite automobilyje, prieš išeidami iš namų turėkite pilną vandens buteliuką ir įsitikinkite, kad su savimi turite kokteilį ar maistą, kad galėtumėte valgyti ir pradėti sveikti iškart, kai tik išeisite.

Nepasitikėkite jais kaip įprastu treniruočių planu: Nors jie puikiai tinka jau aptartoms situacijoms, aš jiems nepatariu kaip įprasto treniruočių plano.

Treniruotės

Kiekvienoje iš šių procedūrų yra 30 sekundžių poilsio tarp rinkinių. Yra lašų rinkiniai, supersets, milžiniški rinkiniai ir treniruotės iki nesėkmių.

1. Ginklai

Tai nutinka mums visiems. Dienos metu jau esame priversti laiko ir kažkaip turime rasti laiko, kad galėtume dalyvauti treniruotėse. Daugelis iš mūsų nežino, kad jūs vis tiek galite patekti į puikią treniruotę vos per 20 minučių. Išbandykite šią intensyvią 20 minučių rankos treniruotę ir stebėkite, kaip sprogsta jūsų ginklai

1

Superset

2 rinkiniai, 10 pakartojimų (apšilimas)


+ Dar 4 pratimai

2. Deltai

Mes visi pasakėme vienu ar kitu metu: „Aš neturiu laiko treniruotis!” Daugiau jokių pasiteisinimų, jūsų problema dabar išspręsta! Naudodamiesi šia greita, intensyvia ir efektyvia treniruote per petį, galite sugaišti 20 minučių, kad sunaikintumėte sporto salę, o tada išeikite!

1


+ Dar 4 pratimai

3. Krūtinė

Laiko trūkumas neturi būti pateisinimas praleisti treniruotę.

1

Svarstyklės su štanga – vidutinė rankena

2 rinkiniai, 20 pakartojimų


+ Dar 4 pratimai

4. Atgal

Laiko trūkumas neturi būti pateisinimas praleisti treniruotę.

1


+ Dar 3 pratimai

5. Kojos

Mūsų užimtoje kasdienybėje ne visada lengva rasti laiko treniruotis. Laimei, yra 20 minučių sprendimas, kaip įveikti gerą kojų treniruotę.

1

2 rinkiniai, 25 pakartojimai (lašeliai)


+ Dar 3 pratimai

Išvada

Neleiskite, kad jūsų laiko stoka būtų pasiteisinimas nedaryti to, ko jums reikia. Jei norite, kad tas kūnas būtų pakankamai blogas, jei norite pasiekti visus savo tikslus, kaip sakote, darote, padarysite tai, ko reikia.

Tai apima patekimą į sporto salę, kai žinai, kad neturi daug laiko. Šios treniruotės yra intensyvios, todėl nelaikykite jų lengvabūdiškai.