Moterų greičio dietos apžvalga (ATNAUJINIMAS: 2021)

Kodėl žmonės kalba apie greičio dietą moterims? Mums buvo įdomu sužinoti daugiau apie išsamią informaciją, šalutinį poveikį, klinikinius tyrimus ir klientų aptarnavimą. Išnagrinėjome šimtus klientų atsiliepimų. Tada mes apibendrinome ir sutrumpinome, kad suteiktume jums reikiamą informaciją.

Moterų „Velocity Diet“ galima įsigyti jų oficialioje svetainėje.

Apžvalga

Ką tu turi žinoti

Pirmiausia „Velocity Diet“ moterims yra valgymo planas ir treniruotės. Programa remiasi valgio pakaitalais ir kokteiliais, kurie padės besilaikantiems dietos numesti svorio. Vienas iš privalumų yra bendruomenės parama.

„Velocity Diet for Women“ kompanija yra „Biotest“, T-Nation padalinys. Oficialioje svetainėje parduodamas planas už 475 USD ir siūlomos palaikymo paslaugos, ir neatrodo, kad programą būtų galima įsigyti kur nors kitur. Mums patiko palankios pastabos ir turima informacija, bet skaitykite toliau …

Ar veikia greičio mityba?

  • Nacionalinis sveikatos ir priežiūros kompetencijos institutas – „NHS ir komercinėse programose svorio svarstymui kartais svarstoma labai mažai kaloringų dietų (VLCD) naudojimas.“
  • Nacionalinė medicinos bibliotekaVLCD su aktyviu tolesniu gydymu, atrodo, yra viena iš geresnių gydymo būdų, susijusių su ilgalaikiu svorio palaikymu. “
  • Maistinių medžiagų – „Apibendrinant galima pasakyti, kad išrūgų baltymų papildai sustiprina viso kūno anabolizmą ir gali pagerinti ūminį fizinio krūvio atsistatymą po sunkių pasipriešinimo pratimų.”

Skonis

Skonis – „Ne pats geriausias!“

Pirmasis rūpestis buvo „The Velocity Diet for Women“ ingredientų skonis. „Pagrindinė programos dalis skirta pakaitiniams purtymams“, – sakė mūsų tyrimų redaktorius. „Jei skonis nepatiks klientams, jie nenorės toliau laikytis plano“.

Vienas apžvalgininkas sakė: „Baltymų kokteiliai nebuvo patys geriausi. Tikro maisto skonis yra geresnis “.

„Blogas skonis ir pernelyg saldus. Jis buvo gerai įvertintas, tačiau dirbtinio saldiklio skonis yra didžiulis. Niekas negalėjo paslėpti skonio “, – teigė vartotojas.

Kai kurie apžvalgininkai jaudinosi dėl nenatūralių skonių, kiti, atrodo, džiaugėsi daugeliu dietos aspektų.

Vienas sakė: „Šio produkto skonis ir kvapas yra geri“.

„Tai nėra skalsus, puikus skonis ir atbaido alkį“, – teigė kitas.

Šalutiniai poveikiai

Šalutinis poveikis – „Nenuoseklus svorio metimas“

Remiantis klientų komentarais internete, „The Velocity Diet for Women“ šalutinis poveikis buvo sprendžiamas nenuosekliai metant svorį.

„Aš nepraradau svorio ir visą laiką buvau alkana“, – paaiškino dietos besilaikanti mityba.

Kitas skundėsi sakydamas: „Aš buvau laiminga, kai numečiau svorio programoje. Bet nepraėjus nė mėnesiui aš visa tai atgavau, o paskui ir kai kuriuos “.

Kiti besilaikantys dietos buvo patenkinti greitu svorio praradimu, kurį jie pasiekė per „Velocity Diet“ moterims. Jie manė, kad programa veikia gana gerai jų poreikiams patenkinti.

„Aš esu kultūristas, o man to ir reikėjo“, – pranešė kitas.

„Man reikėjo greito postūmio. Negalėjau aplenkti šios plynaukštės, o bendruomenės palaikymas man tikrai padėjo “, – pasakojo klientė.

Per daugelį metų pastebėjome, kad tai gali būti mažas dalykas, pvz., Per greitas svorio metimas, neleidžiantis pasiekti ilgalaikių rezultatų. Jei „Greito greičio mityba moterims“ negali pasiūlyti priemonių lieknėjimui palaikyti, dietos besilaikantieji gali atgauti tai, ką praranda.

Mokslas

Mokslas – „Tikros studijos?“

„Velocity“ mityba moterims žada itin mesti svorį iki dvidešimties svarų per mėnesį. Mes nustatėme keletą tyrimų, rodančių, kad optimali yra ne daugiau kaip trys svarai per savaitę, tačiau bendrovė neteikia jokių klinikinių tyrimų, pagrindžiančių teiginius.

„DietSpotlight“ mokslas yra didelis galvosūkis. Nėra jokių įrodymų, kad programa veikia, mes susirūpinę.

Ką sako vartotojai

„Greičio mityba iš tikrųjų skirta pradėti sveikesnį gyvenimo būdą. Dabar valgau daug švariau ir tikrai nebeturiu potraukio. Nuostabu, ką 28 dienos vėl ir vėl padarys tau tas pats. “

Tonijus

„Ši mityba yra bjauri mityba. Neverta tik valgyti sveikai. Šiandien tai išbandžiau ir net pusės dienos nesugebėjau. “

Tmushy

„Aš tik norėčiau pasakyti, kad ŠIS DIETAS ŽIŪRĖ. Aš vis dar einu tvirtai, bet riebalų degintojai mane labai jaudina ir jaudina. Visa mano kantrybė dingo tiesiai pro langą. Maža to, sunku išlikti hidratuotam, ir aš turiu blogą smegenų rūko atvejį. Tačiau iki šiol numečiau 7 kg visų riebalų. Taigi mityba veikia. Nemanau, kad turiu pakankamai valios tai išlaikyti visą mėnesį, todėl šią dietą nutraukiu 14 dieną. Tikiuosi, kad iki to laiko netekau 10 svarų, jei ne galbūt šiek tiek daugiau “.

Blitzik

Apatinė eilutė

Esmė – ar veikia greičio mityba moterims?

Prieš užimdami vietą „Velocity Diet for Women“ kokteiliams ir papildams, išgirskite paskutines mūsų mintis. Mums patinka įvairovė, kurią siūlo programa, ir kad radome teigiamų komentarų, tačiau neatlikę tyrimų, patvirtinančių teiginius, tampame šiek tiek skeptiški. Mes taip pat susirūpinę dėl pervertintų teiginių apie svorio metimą.

Jei esate pasirengęs mesti svorį, siūlome svorio metimo produktą, kuris yra kliniškai patikrintas ir paremtas nuostabia vartotojo patirtimi.

Tarp geriausių šiais metais matytų produktų yra vienas vadinamas Ne. Unikalūs šiai programai yra galingi įrankiai, tokie kaip žmogaus treniruotės ir individualizuoti valgio planai, kurie padės išmokti priimti geriausius gyvenimo būdo pokyčius svorio metimui ir palaikymui.

Be to, „Noom“ gamintojai taip pasitiki savo siūlomu produktu nemokamas bandomasis pasiūlymas. Dabar tai įspūdinga.

Sužinokite daugiau apie „Noom“ »