Moliūgų pyrago įdaras VS moliūgų tyrė – kaip naudoti abu

Ar kada nors reikėjo greitai paruošti moliūgų pyragą, bet turite atsargų įdarui? Jei skubate, galbūt nepastebėjote, kad vietoj moliūgų pyrago įdaro pasiėmėte skardinę moliūgų tyrės.

Ar tai sukelia problemų jūsų pyragui? Ar galima kaip nors panaudoti tą tyrę? Jūsų laimei, situacija nėra baisi. Tiesą sakant, tai visiškai išgelbėjama.

Mes paaiškinsime, kuo skiriasi moliūgų pyrago įdaras ir moliūgų tyrė, kad jūsų pyragas būtų saugus. Ir mes jums parodysime, kaip pasigaminti moliūgų mišinį, jei esate nusiteikę pasidaryk pats!

moliūgų tyrės

Turinys

Rodyti

Moliūgų pyrago įdaras vs moliūgų tyrė

Pagrindinis skirtumas tarp moliūgų pyrago įdaro ir moliūgų tyrės yra tas, kad įdaras jau turi visus tradiciniam moliūgų pyragui reikalingus prieskonius. Prieskoniai, tokie kaip cinamonas, gvazdikėliai, muskato riešutas, šiek tiek vanilės ir cukraus, jau yra įtraukti į konservuotų moliūgų pyrago įdarą.

Konservuotų moliūgų tyrėje yra tik keptas moliūgas, ir nieko daugiau. Be pridėtinio cukraus, be prieskonių. Tiesiog iškepkite moliūgą, kuris jums jau buvo sumaišytas į puikią tyrę,

Kurį naudosite, priklauso nuo to, ką gaminate. Jei ruošiate moliūgų sriubą, jums reikia konservuotos moliūgų tyrės, be pridėtinio cukraus ar prieskonių. Tas pats pasakytina ir gaminant ką nors pikantiško, pagaminto iš moliūgų.

Jei gaminate moliūgų pyragą, rinkitės pyrago įdarą. Jis taip pat naudingas pyragų tešloms, kepalams, bandelėms ir viskam, kas saldu.

Moliūgų pyrago įdarui reikia kelių ingredientų

Gaminant moliūgų pyragą reikės ne tik konservuoto pyrago įdaro. Jei atidžiai pažiūrėsite į skardinę, ji parodys, kad įdarui išplakti reikės išgarinto pieno ir dviejų kiaušinių.

Kodėl taip? Nes jei norėtų, visas mišinys – kiaušiniai ir pienas – nebūtų stabilus. Dažniausiai dėl kiaušinių.

Taigi pirkdami moliūgų pyrago įdarą būtinai pasiimkite dar keletą ingredientų. Jei turite tai, ko reikia plutelei pasigaminti namuose, viskas gerai. Jei ne, galbūt norėsite pridėti ir tų ingredientų. O gal kaip šaldiklio skyrių galite rasti šaldytų pyragų mišinį.

moliūgų pyragas

Gerai, dabar pakalbėkime apie tai, kaip panaudoti per klaidą nusipirktą moliūgų tyrę.

Taip pat skaitykite: Moliūgų pyragas be išgarinto pieno

Moliūgų pyrago įdarą galite iškeisti į moliūgų tyrę

Jei turite tik moliūgų tyrę, nesijaudinkite. Jūs vis dar galite jį naudoti, tereikia pridėti prieskonių, kurie paprastai patenka į moliūgų pyragą. Tai iš tikrųjų yra užmaskuota palaima!

Kodėl? Nes tie pyragų mišiniai būna iš anksto su prieskoniais ir iš anksto pasaldinti. Naudojant paprastą moliūgų tyrę, jūs visiškai kontroliuojate, koks bus jūsų pyrago įdaro skonis.

Taigi atidarykite skardinę ir paragaukite. Kiek jis saldus? Beveik visą laiką reikės pridėti šiek tiek cukraus, todėl nedvejodami dėkite tiek, kiek norite. Jei naudojate granuliuotą cukrų, atminkite du dalykus.

Pirmiausia paragaukite mišinio po kiekvieno įdėjusio šaukšto cukraus. Kai pyragas iškeps, jis ištirps mišinyje, todėl žinokite, kad jis bus saldesnis.

Antra, prieskoniai dar labiau išryškins saldumą, todėl mėgaukitės. Visada nesunku pridėti, bet negalite išimti cukraus.

Trečia, atminkite, kad išgarintas pienas turi savo saldumo. Tiesą sakant, geriausia cukrų dėti paskutinį kartą, įmaišius kiaušinius ir išgarintą pieną.

Kalbant apie prieskonius, dėkite tiek cinamono, muskato riešuto ir gvazdikėlių, kiek norite. Daugelis žmonių sustoja ties cinamonu, ir tai gerai. Rekomenduojame įlašinti porą lašų vanilės esencijos.

moliūgų tyrės

Pasigaminkite moliūgų pyrago įdarą!

Gerai, dabar pereikime prie pažadėto „pasidaryk pats“. Ar esate nusiteikęs naminiams ingredientams, tiesa? Jei ne, nuvilsite visą moliūgų pleistrą!

Jei rimtai, vienintelis dalykas, kuris pranoksta žinant, kad tą pyragą gaminote nuo nulio, yra turėti daugiau laiko kitai rudens veiklai. Taigi, jei turite šiek tiek laiko ir iš tikrųjų mėgaujatės virtuvės darbais, pirmyn!

Tam turėsite iškepti savo moliūgą, o jei tai darote pirmą kartą, rekomenduojame pradėti nuo moliūgo. Lengviau valdomas ir daug mažesnis.

Jei primygtinai reikalaujate naudoti tradicinį moliūgą, pirmyn, procesas dažniausiai yra tas pats.

Skrudinkite moliūgą

Įkaitinkite orkaitę, kiek įmanoma aukštai. Padarykite viską, kad moliūgą perpjautumėte į dvi dalis išilgai. Peilis kelis kartus įstrigs, būkite labai atsargūs ir skirkite jam laiko.

Kad ir kurią moliūgo rūšį naudotumėte, dabar turite išskobti vidų. Griebkite šakutę, šaukštą, įtemptą spagetį, ką turite, ir imkitės darbo.

Kai sėklos ir pluoštai išnyks, padėkite jį nupjauta puse ant kepimo skardos, išklotos kepimo skarda. Rekomenduojame lengvai apšlakstyti lakštą neutraliu kepimo aliejumi, kad niekas nepriliptų.

Leiskite jam kepti apie 2 valandas. Viskas priklauso nuo moliūgo mėsos storio. Jei naudojate riešutinį moliūgą, tai užtruks šiek tiek daugiau laiko, bet gausite daugiau sotumo.

Sužinosite, kad jis iškepęs, kai jis pradės šiek tiek įdubti. Išimk ir Dieve leisk jam pailsėti. Nelieskite karšto kepto moliūgo, nudeginsite pirštus. Duokite bent porą valandų pailsėti.

Sutrinkite keptą moliūgą

Kai moliūgas pakankamai atvės, turėsite išimti naudingą dalį ir išmesti išorinį apvalkalą. Jums reikės didelio dubens visam moliūgui surinkti, šaukšto ir daug kantrybės. Jis bus šiek tiek lipnus, šiek tiek slidus, o aplink jus gali išsilieti moliūgų sulčių.

Kai baigsite surinkti visą keptą moliūgo mėsą, atidėkite ją į šalį ir ieškokite tinklinio sietelio arba sietelio. Moliūgas turi daug vandens, todėl būtinai nukoškite jį kuo geriau.

Galite palikti, jei norite. Jei naudojate jį taip, pyragas bus drėgnas. Priklausomai nuo to, kiek norite, kad pyragas būtų kreminis, moliūgą dubenyje sutrinsite šakute arba viską sudėsite į maišytuvą.

Sutrinkite arba plakite, kol gausite jums patinkančią tekstūrą. Abu būdai yra labai paprasti ir veikia gerai.

Suberkite prieskonius

Dabar tereikia pridėti prieskonių ir cukraus. Tikrai ne, tiek to.

Kai viską pridėsite, galite naudoti visa tai arba užšaldyti. Taip, keptas moliūgas puikiai užšaldomas! Tik dėdami į šaldiklį būtinai naudokite sandarų indą. Teoriškai jis bus geras iki kitos Padėkos dienos, bet mes tikrai rekomenduojame jį naudoti iki tol.

Taip pat skaitykite:Marcipanas VS Fondantas

Ar konservuotas moliūgas tikrai yra moliūgas?

Taip, konservuotas moliūgas yra tikras, keptas moliūgas. Galite manyti, kad tai netikra dėl savo tekstūros. Konservuotas moliūgas jau ištrintas, o vanduo iš jo nepašalintas. Taigi tai labai skystas, oranžinės spalvos grynas moliūgas ir tikrai moliūgas.

Pabandykite patikrinti sudedamųjų dalių etiketę gale, jei kas nors buvo pridėta, tai pamatysite ten. Tikimės, kad jūsų moliūgų pyragas pasirodys nuostabus, o Padėkos diena bus sėkminga!