Miunsterio sūrio pakaitalai – 7 nuostabios idėjos, kurias verta išbandyti

Pusiau minkšta amerikietiška klasikinio prancūziško sūrio versija Miunster sūris yra geltonos spalvos ir gaminamas iš karvės pieno. Tai puikus švelnaus skonio sūris, kurį lengva atpažinti iš oranžinės raudonos spalvos aplink kraštelius. Spalvą kartais suteikia anatto, kad ji atrodytų kaip europietiška versija.

Tačiau iš tikrųjų jis nepakeičia jo skonio. Miunsteris yra gana švelnus, saldaus ir riešutinio skonio bei itin švelnios tekstūros.

Jis puikiai tirpsta ir puikiai tinka picose, sūrio mėsainiuose, tuno lydytuose ir kt. – tuo pat metu patiekiamas kaip puikus užkandis. Be to, taip pat galite patiekti su mėgstamais gėrimais ir mėgautis aksominiu savo skonio receptorių prisilietimu.

Tačiau gali būti vietų, kur tai nėra taip lengvai prieinama, bet šio skonio tikrai būtina išbandyti. Tarkime, jūs negalite gauti šio nuostabaus sūrio parduotuvėse. Tokiu atveju galite išbandyti vieną ar daugiau jo pakaitalų, kurie turi stebėtinų panašumų su Muenster sūriu.

miunsterio pakaitalas

Turinys

Rodyti

Geriausi Miunsterio sūrio pakaitalai

Geriausi Muensterio pakaitalai yra Monterey Jack, Gouda, Havarti, Provolone, Port Salut ir Edam Cheese. Jei Miunsteris yra švelnaus skonio, itin švelnus sūris, jo alternatyvos taip pat turi būti.

Tai reiškia, kad pakeitus jį stipresniu ar traškesniu sūriu, skonis ar tekstūra per daug pasikeistų. Jei tikrai norite panaudoti ką nors kita, būk mūsų svečias, tik žinokite, kad galutinis rezultatas bus kitoks.

Daugumą šių pakaitalų lengva įsigyti, todėl naudojant juos neturėtų kilti jokių problemų. Pažvelkime į visus Miunsterio sūrio pakaitalus ir patiekalus, su kuriais jie tinka, ir išsamiai pažvelkime į jų individualias ypatybes.

Monterey Jack sūris

Nuostabus amerikietiškas sūris, kuris gali būti naudojamas kaip Miunsterio sūrio pakaitalas, Monterey Jack yra pusiau kietas šviesiai geltonas karvės pieno preparatas. Geriausiai apibūdinamas kaip švelnaus ir sviestinio skonio, jis yra tvirtos, kompaktiškos ir kreminės tekstūros. Įvairioms veislėms jis paprastai brandinamas nuo mėnesio iki daugiausiai 6 mėnesių ir puikiai dera su vynais.

Monterėjaus Džeką galima valgyti su duona ar krekeriais arba naudoti sumuštiniuose ar kesadilijose. Dėl to, kad jis lengvai tirpsta, jis puikiai tinka kepimui.

Gouda sūris

Vienas geriausių Miunsterio sūrio pakaitalų „Gouda“ yra universalus sūris, kuris puikiai tirpsta. Olandiškas geltonasis sūris gaminamas iš karvės pieno ir atrodo gana panašus į čederio ir Colby jack sūrį. Jis gali būti paruoštas tiesiog tobulai bet kokiais jums patinkančiais būdais, pradedant griežinėliais, tarkuotu, pjaustytu kubeliais ar ištirpintu. Dėl pusiau kietos prigimties jis dera su makaronais, daržovėmis, salotomis, fondiu, sumuštiniais ir makaronais.

gouda sūris

Jauna, nerūkyta „Gouda“ išlydyta tampa daug kremiškesnė ir sodresnė, suteikdama neprilygstamą gerą skonį. Jei ieškote tobulo sūrio prie vyno, sriubų ar padažų – Gouda jus nudžiugins kiekvieną kartą.

Taip pat skaitykite: 6 nuostabūs „Gouda“ pakaitalai, kuriuos reikia išbandyti dabar

Havarti sūris

Šis Muenster atitikmuo yra vienas populiariausių sūrių iš Danijos. Paruoštas naudojant pasterizuotą karvės pieną, Havarti yra pusiau minkštas, šviesiai geltonos spalvos sūris. Jis pasižymi riešutiniu, šiek tiek saldžiu, bet švelniu skoniu, taip pat itin lygia ir kremine tekstūra.

Paprastai tris mėnesius brandintas Havarti yra puikus stalo sūris, kurį galite valgyti su krekeriais ar duona arba tiesiog derinti su vynu ar vaisiais. Šio kieto sūrio skonis yra nuostabus, kai ištirpsta, ir yra įvairių rūšių, sumaišytų su įvairiais patiekalais. žolelių. Senstant jo lazdyno riešutų skonis tik stiprėja ir puikiai tinka prie makaronų, sumuštinių ir makaronų.

Provolone

Jis labai dažnai naudojamas salotų padažui, Provolone stebuklingai tinka sumuštiniams, sriuboms ir makaronų patiekalams. Šis šviesiai geltonas sūris pasižymi aštriu itališko sūrio skoniu ir gali būti naudojamas virti bei tarkuoti. Jis yra įvairių formų, iš kurių labiausiai paplitęs yra kriaušės formos provolonas.

Pusiau kieta tekstūra ir švelnus skonis išryškina labai švelnų prisilietimą, kai sūris ištirpsta. Jis skanus ir sveikas tuo pačiu metu, o kartu su manicotti lukštais ir daugeliu kitų makaronų receptų suteikia nuostabų skonį.

provolonas

Port-Salut

Port-Salut yra aksominis, pusiau minkštas prancūziškas sūris, pasižymintis saldžiu ir pikantišku, švelniu skoniu. Tai pirmasis sūris, pagamintas iš pasterizuoto karvės pieno, kilęs XIX amžiaus viduryje.

Jis gali tinkamai veikti kaip Miunsterio sūrio pakaitalas ir puikiai dera su krekeriais ir vaisiais. Port-Salut tirpsta gana lengvai, todėl tai puikus pasirinkimas sumuštiniui su ant grotelių sūriu ir Mornay padažu.

Galite pjaustyti ant batono, susmulkinti ant picos arba naudoti fondiu. Dėl gerų lydymosi savybių ir švelnaus skonio jį labai lengva naudoti beveik bet kuriame recepte, tinkančiame lydytam Miunsteriui.

Taip pat skaitykite: Geriausi salierų pakaitalai

Edamo sūris

Edam sūris yra puiki neriebi Miunsterio alternatyva. Pusiau kietas sūris yra apdirbamas iš karvės pieno ir paprastai parduodamas mažomis sferomis. Jis pasižymi šviesiai geltona spalva, kartu su labai švelniu skoniu, kuris su amžiumi stiprėja. Jis yra šiek tiek sūrus ir turi būdingą riešutų skonį, gana panašų į Miunsterio sūrį. Galite jį derinti su vynais arba patiekti su gražia vaisių lėkšte.

Visi minėti sūriai yra puiki alternatyva Miunsteriui. Jie minkšti, tirpstantys, švelnūs ir, svarbiausia, puikiai dera su bet kuo. Galite juos naudoti sūrio lėkštėse, mac n sūryje, fondiu, valgyti tokius, kokie yra, gaminti pyragus, nuspręsite patys!

Atsižvelgdami į tai, ar sūrio yra jūsų vietinėse parduotuvėse, taip pat į patiekalą, į kurį norite dėti sūrio, galite lengvai pasirinkti iš aukščiau pateiktų dalykų ir gauti nuostabų patiekalą!