Migdolų pieno pakaitalai – 8 puikūs pakaitalai, kuriuos reikia išbandyti

Baigėsi migdolų pienas ir labai reikia recepto? Nesijaudinkite, mes jums rūpinamės. Mes jums papasakosime viską apie migdolų pieno pakaitalus ir patarsime, kuriuos išsirinkti pagal jūsų poreikius.

Pabaigoje pateikiamas greitas migdolų pieno receptas, kad galėtumėte turėti savo riešutų pieną namuose!

migdolų pieno pakaitalas

Turinys

Rodyti

Geriausi migdolų pieno pakaitalai

Geriausi migdolų pieno pakaitalai yra kokosų pienas, anakardžių pienas, avižų pienas, sojos pienas, kanapių pienas, linų pienas arba ryžių pienas. Kurį naudosite, priklauso nuo to, kam jums reikia migdolų pieno. Kai kurie pakaitalai veikia geriau nei kiti.

Migdolų pienas pats savaime suteikia labai žemišką, gilų skonį ir dažniausiai randamas saldinto pavidalo. Pagal konsistenciją jis nėra pats tirštiausias ir nėra per vandeningas. Dėl to tai yra labiausiai subalansuotas riešutų pienas, bent jau iš tų rūšių, kurias galite nusipirkti.

Jei turite alergiją riešutams, atminkite, kad migdolai gali ją sukelti, todėl jokie kiti riešutų pieno pakaitalai nebus svarstomi.

O jei geriate migdolų pieną dėl to, kad netoleruojate laktozės, tuomet tiks bet koks kitas riešutų ar augalinis pienas, nes juose taip pat nėra laktozės.

Dabar pažvelkime į kiekvieną pakaitalą.

1. Kokosų pienas

Kokosų pienas gali būti geriausias migdolų pieno pakaitalas. Tai sodrus ir kreminis pienas, iš tikrųjų jis toks turtingas, kad gali tekti įsigyti neriebų variantą. Kokosų pienas yra su kokosų sviestu, taip pat pieno pienas yra su sviestu (piene esantys riebalai).

Šis pienas yra vienas saldžiausių įmanomų, net nebandant. Tokie yra kokosai. Jei manote, kad kokosų pienas yra per tirštas, tiesiog įpilkite daugiau vandens, kol gausite reikiamą konsistenciją.

kokoso pienas

2. Avižų pienas

Avižų pienas gaminamas iš vandens ir avižų, ir tai dar vienas iš tų turtingų pienų, kurie puikiai pakeičia migdolų pieną. Palyginti su kitais augaliniais pienais, avižų pienas yra šiek tiek tirštesnis. Mažiau nei kokosų pienas, nesijaudinkite.

Jis taip pat nesuteikia didelio skonio ir neturi riebalų, todėl puikiai susimaišys su kitais ingredientais.

3. Sojų pienas

Sojų pienas turi daugiau skonio nei avižų pienas, tačiau jame yra vienas didžiausių baltymų turinčių produktų. Jame, kaip ir pieno piene, yra šiek tiek natūralių riebalų.

Labai tikėtina, kad lentynose rasite sojų pieno, nes tai labai įprastas augalinis pienas ir jo yra beveik visur.

4. Kanapių pienas

Kanapių pienas yra daugiau naujausias produktas, tačiau pagal konsistenciją ir skonį jis yra lygus avižų pienui.

5. Linų pienas

Linų pienas yra labai pieno ir riešutų skonio, jame yra daugiau baltymų ir skaidulų. Tiesą sakant, labai panašus į migdolų pieną!

6. Ryžių pienas

Ryžių pienas yra šiek tiek plonesnis, palyginti su migdolų pienu, ir yra šiek tiek sūraus, bet malonaus skonio. Jo skonis yra labai švelnus, palyginti su migdolų pienu, tačiau tai pienas, kuris dažnai derinamas su migdolais. Tikėtina, kad prekybos centruose rasite migdolų ir ryžių pieno.

7. Anakardžių pienas

Ko gero, labiausiai mėgstamas pienas, anakardžių pienas yra labai švelnaus riešutų skonio ir labai sodrios tekstūros. Tirštesnis nei migdolų pienas, todėl, jei reikia konkrečios konsistencijos, gali tekti jį šiek tiek praskiesti.

anakardžių pieno

8. Įpilkite migdolų ekstrakto

Žinome, kad tai ne pienas, bet tai idėja. Naudokite bet kokį riešutų pieną ir įlašinkite lašą ar du migdolų ekstrakto. Jis suteiks reikiamą kiekį migdolų skonio, o jei nepersistengsite, jis negali įveikti recepto.

Taip pat skaitykite: Ar galima pudingą gaminti su vandeniu, o ne su pienu?

Migdolų pieno pakaitalas pagal receptus

Jei bandote virti ar kepti ką nors su migdolų pienu, primygtinai rekomenduojame naudoti migdolų ekstraktą, kad įsitikintumėte, jog padirbate migdolų pieną.

Tokiame kontekste galite naudoti bet kokį augalinį pieną, tačiau turite būti atsargūs ir sureguliuoti kitus ingredientus. Pavyzdžiui, jei naudojate riebų kokosų pieną, recepte turėsite sumažinti riebalų kiekį. Taip pat gali tekti įpilti šiek tiek vandens, nes šis pienas yra tirštesnis.

Jei naudojate anakardžių pieną, žinokite, kad pridėtinių riebalų nėra tiek daug ir jis tik šiek tiek tirštesnis nei migdolų pienas.

Receptams rekomenduojame naudoti ryžių pieną, kanapes, linus, soją arba avižas. Pagal tekstūrą ir storį jie yra labiausiai panašūs, bet jei norite, galite naudoti ir kitus pienus.

Migdolų pieno pakaitalas kavai

Jei bandote pasigaminti gražaus latte meno ir nebegaunate migdolų pieno, rekomenduojame naudoti avižų arba sojų pieną. Pagrindinis susirūpinimas dėl pieno putojimo yra tai, kaip baltymai ir riebalai jungiasi, o avižų ar sojų pienas veikia labai gerai.

Daug geriau nei ryžių pienas ar linų pienas. Kokosų ir anakardžių pienas yra per sunkus tokiai procedūrai, o putos neišsilaikys taip ilgai.

Žinoma, jūs vis tiek galite naudoti lašelį migdolų ekstrakto, jei jums tikrai reikia to migdolų skonio, net ir šiuo atveju.

O jei į kavą įpilti šilto pieno reikia tik migdolų pieno, tiks bet koks pienas. Labai rekomenduojame kokosų pieną ir lašelį romo esencijos. Jūsų kava sukuria malonią atmosferą – atogrąžų ir Kalėdų derinį.

kavos pieno

Apsvarstykite kremą

Kitas variantas yra tiesiog naudoti grietinėlę, jei viskas, ką norite padaryti, yra panaikinti kavos kraštą. Dauguma kremų yra veganai ir dažnai juose yra tam tikros formos kokosų pieno. Jei netoleruojate laktozės arba esate veganas, būtinai patikrinkite, ar etiketėje nėra laktozės ar pieno darinių.

Taip pat skaitykite: Žalias VS pasterizuotas pienas

Pasigaminkite migdolų pieno

Jei jaučiatės labai „pasidaryk pats“, galite pasigaminti savo migdolų pieno namuose. Žinoma, jei turite visus reikalingus ingredientus. Jei ne, galite tai padaryti į priekį ir šaldytuve laikyti nuolatinį atsargų kiekį.

Jis neišsilaikys labai ilgai (4-5 dienas), bet jei jūs ar jūsų šeima suvartojate daug migdolų pieno, tai gali būti verta. Štai kaip pasigaminti migdolų pieno namuose.

Pirma, jums reikės ingredientų sąrašo. Tau reikia:

  • migdolai, daug jų
  • šaltas, gėlas vanduo
  • labai geras blenderis
  • įtempiamas tinklelis arba marlė
  • žiupsnelis druskos ir bet kokių kitų jums patinkančių kvapiųjų medžiagų

Migdolų pieną pasigaminti labai paprasta, bet jei norisi dabar, tai kiek pavėluotai. Pradėkite tai išvakarėse, įdėdami migdolus į dubenį su šaltu vandeniu, kad mirktų per naktį.

Tai kiek įmanoma labiau drėkina migdolus ir palengvina maišymą.

Kitą rytą (arba dieną) išmirkytus migdolus perkelkite į maišytuvą ir įpilkite šiek tiek vandens iš dubens. Įpilkite druskos ir kitų kvapiųjų medžiagų.

Sumaišykite migdolus ir vandenį keliais ankštiniais gabalėliais, tada leiskite nuolat maišyti. Priklausomai nuo jūsų maišytuvo, tai gali užtrukti nuo minutės iki trijų.

Pažiūrėkite, ar jums patinka storis. Greičiausiai dabar jis per tirštas, todėl nedvejodami įpilkite daugiau vandens, kad praskiestumėte. Įpilkite po truputį, kol būsite patenkinti jo tirštumu.

Kai pienas baigsis, paimkite indą ir marlę arba mussliną. Reikia sugauti migdolų minkštimą ir iš jo nukošti visą pieną. Susukite ir išspauskite tiek, kiek galite, ir gausite šviežią migdolų pieną.

Su likusia migdolų pasta galite pasigaminti migdolų patiekalą. Tiesiog paskleiskite jį ant padėklo, kad visiškai išdžiūtų. O ar žinote, ką galite pagaminti iš migdolų miltų? Migdolų miltai macaronams! Arba tiesiog pridėkite prie receptų, kad gautumėte papildomos tekstūros.

Oho, kuo daugiau apie tai galvojame, tuo labiau atrodo, kad visi turėtume pasigaminti migdolų pieno ir praleisti pakaitalus, haha!

Išvada

Taigi yra nemažai puikių migdolų pieno pakaitalų, tačiau tuo pat metu išsiaiškinome, kad pasigaminti savo migdolų pieną nėra taip sunku. Taigi, tai yra puiki idėja, jei turite pakankamai laiko ir visų reikalingų ingredientų.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums rasti, kas jūsų konkrečioje situacijoje būtų geriausias migdolų pieno pakaitalas.