Makaronai padaže ar padažas makaronuose? Štai kaip tai padaryti teisingai

Ar kada nors gaminote makaronus ir ar jie išėjo blankūs? Tai turbūt kiekvieno košmaras. Permirkę, šalti makaronai, kurių skonis tikrai nėra panašus.

Pasirodo, yra būdas tikrai pagerinti savo makaronų skonį. Ir tai taip paprasta, kaip pakeisti, kai padažas sąveikauja su makaronų makaronais.

Tiems, kurie yra profesionalūs makaronų virėjai, klausimas gali pasirodyti kvailas, bet kas pirmiausia: padažas makaronuose ar makaronai padaže?

Ši maža gudrybė tikrai apvers jus visą makaronų dubenį, ir jūs būsite mums už tai dėkingi.

makaronų padažas (1)

Turinys

Rodyti

Ar tai padažas makaronuose ar makaronai padaže?

Teisingas padažo ir makaronų maišymo būdas – į padažą įmaišyti makaronų. Pasak italų šefo Gino D’Akampasį padažą visada reikia dėti makaronus, o ne atvirkščiai.

Taip makaronai sugers visą padažo gėrį. Gaunasi gražus, lygus padažo sluoksnis, kuris pakeis dubenį.

Jei padažą pridėtumėte prie makaronų, gautumėte šaltesnius makaronus ir labai prasto skonio patiekalą.

Taip pat skaitykite: Baltasis VS raudonasis padažas

Kam dėti makaronus į padažą

Jei makaronus dėsite tiesiai į lėkštę, jie atvės, taps gumuliais ir skysčiais. ašt negalėtų sugerti skonio iš padažo.

Taigi, makaronai pridedamas prie padažo iki pasiekti maksimalus skonio įsisavinimas ir tolygus pasiskirstymas visas patiekalo skonis.

Be to, pastačius makaronus į lėkštę be padažo, jie išdžius. Kad išliktų šviežias, jį tektų ištepti aliejumi arba sviestu. Taip pakeisite receptą ir pridėsite nereikalingų riebalų.

Geriausias būdas tai padaryti – į karštą padažą įmaišyti al dente makaronų (išjunkite ugnį). Padaže porą minučių sukrėskite makaronus, būtinai viską aptepkite.

Patarimai, kaip tinkamai padažyti makaronus

1. Pirmiausia būtinai išvirkite padažą

Į užtikrinti Jūs turite geriausią makaronų padažą, prieš dėdami makaronus pirmiausia išvirkite padažą.

Jei makaronus palauksite, jie gali pervirti ir tapti per daug krakmolingi. Taigi, laikykite padažą ant silpnos ugnies, kol jūsų makaronai bus paruošti.

Papildoma priemoka yra ta, kad kuo ilgiau virsite makaronų padažą, tuo geriau jis išeis. Ypač tinka pomidorų padažams, tokiems kaip Ragu ar Arrabbiata.

makaronų padažas

2. Nenaudokite per daug padažo

Turėtumėte eiti lengvai prie padažo, kaip padažo porcijos turėtų būti šviesos.

Vidutiniškaipadažo makaronų santykis turėtų būti pusantro puodelio padažo vienam kilogramui makaronų.

Tačiau aliejaus pagrindu pagamintiems padažams užtenka vieno puodelio vienam svarui makaronų. Jei naudojate grietinėlės padažus, galite naudoti dar mažiau padažo. Galite jį atskiesti iki reikiamo kiekio naudodami makaronų vandenį.

3. Pasilikite makaronų vandenį

Karštas makaronų vanduo yra būtinas, nes yra krakmolingas. Todėl prieš nusausindami makaronus rezervuokite bent vieną puodelį jo.

Tokiu būdu, jei reikia, padažą galite sutirštinti jau esančiu krakmolu. Turėkite omenyje, kad makaronai sutirštės padažą, kai susiliečia. Kuo ilgiau leisite sėdėti, tuo daugiau padažo jis sugers.

makaronų vanduo

4. Padaže naudokite makaronų vandenį

Į padažą įdėję karštus makaronus, jei reikia, į padažą įpilkite šiek tiek rezervuoto karšto krakmolingo vandens. Būtų naudinga, jei tai padarytumėte dalimis, kad gautumėte norimą konsistenciją.

Jei jums reikia plonesnio padažo, naudokite makaronų vandenį pasiekti plonesnė ir lengvesnė tekstūra. O aliejaus pagrindu pagamintiems padažams reikėtų naudoti makaronų vandenį, kad surištumėte ir apteptumėte makaronus padažu.

Ant virtų karštų makaronų esantis krakmolas emulsins padaže esančius riebalus ir dar geriau sukibs.

5. Neplaukite makaronų!

Jei neplanuojate gaminti šaltų makaronų salotų ar patiekalo, neturėtumėte nuplauti makaronų.

Jei tai padarysite, jis greitai atvės, o padažas neturės prie ko griebtis. Skalaujant pašalinami būtini krakmolai, kurie yra atsakingi už sukibimą.

Be to, nepilkite aliejaus į jau išvirtus makaronus. Jei jūsų makaronai prilimpa, geriausia į juos įpilti šiek tiek karšto vandens ir leisti jiems atsikišti. Arba įmeskite jį tokį, koks yra į labai karštą padažą ir švelniai maišykite, kol jis išsiskirs.

6. Leiskite jiems minutę troškintis kartu.

Padažą ir makaronus šiek tiek virkite kartu, kad skonis pasiskirstytų tolygiai. Įpilant krakmolingo vandens, makaronų skonis išryškės ir gražiai padengs.

Dabar galite įdėti makaronus į šiltą serviravimo dubenį ir patiekti patiekalą.

Ar galima padaže virti makaronus?

Gerai, taigi, jei geriausia dėti makaronų padažą, ar negalite virti makaronų padaže? Na, tai tikrai nebloga mintis. Ar tai yra ?

Pasak Cesare Casellagalite virti makaronus padaže ir tokiu būdu suteikti daugiau skonio (teoriškai).

Cesare teigia, kad jūs galite tiesiogiai virti spagečius pomidorų padaže.

Norėdami tai padaryti, užvirkite pomidorų padažą vandenyje, sudėkite sausus makaronus ir virkite mažiausiai penkiolika minučių. Retkarčiais maišykite mišinį, kol pasieks al-dente etapas.

Tačiau toks maisto gaminimas gali būti prasčiausias gaminimo būdas, nes gautų makaronų skonis baisus. Technika neleidžia tinkamai virti.

Makaronai yra miltinio skonio ir sunkiai pasiekia al-dente tekstūra. Nepriklausomai nuo to, kiek laiko leisite jam virti, jis blogai iškeps.

Taip yra todėl, kad vanduo nėra naudojamas atskirai. Nors pomidorų sultyse yra vandens, jo beveik nepakanka, kad makaronai tinkamai išvirti, net jei norite, kad jie būtų al dente.

Tai žinotumėte, jei kada nors bandėte virti ryžius arba plieno pjaustytas avižas tiesiai piene.

Geriausias kompromisas yra tas, kurį aptarėme aukščiau. Panaudokite vandenį makaronams virti, o tada dar maždaug minutę šviežiai išvirtus makaronus su padažu.

Visada palikite makaronus al-dente, nes karštas padažas juos dar labiau iškeps. Jei išvirsite vandenyje iki norimos konsistencijos, padažas taps purus.

Ar galima valgyti makaronų padažą be virimo?

Taip, makaronų padažą galite valgyti tokį, koks yra, nebent ant pakuotės nurodyta kitaip.

Dauguma pagamintų makaronų padažų yra paruošti vartoti ir ne reikalauti tolesnis virimas.

Tačiau galite juos pašildyti, jei jums reikia šilto makaronų padažo. Kai kuriuose prieskoniuose taip pat pateikiamos instrukcijos, kaip kaitinti prieš patiekiant. Galite šildyti juos keptuvėje, mikrobangų krosnelei tinkamame inde ar puode.

Ar teisinga mėtyti makaronus su karštu padažu?

Geriausiam makaronų padažo patiekalui – makaronai turėtų būti sumaišyti su karštu ir paruoštu padažu, kad jis netaptų purus dėl pernelyg didelio vandens įsisavinimo. Tačiau yra išimčių, pavyzdžiui, ruošiant pesto padažą ar carbonara.

makaronai ir karštas padažas

Taip pat skaitykite: Pomidorų padažas VS kečupas

Išvada

Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galima dėti makaronų į padažą arba makaronų padažą.

Bet kuris yra labiausiai tinkamas? Kuris iš dviejų gali duoti jums geriausius makaronus?

Pabandykite paprasčiausiai įmesti makaronus į padažą ir pakreipkite pasaulį keptuvėje pagamintų makaronų skoniu.