Kefyro koldūnų su bulvėmis receptas

Koldūnai su bulvėmis yra labai skanus patiekalas ir nedaugelis žmonių gali likti jiems abejingi. Čia pateikiamas koldūnų, pagamintų iš kefyro ir be kiaušinių, receptas. Tešla būna elastinga, standi ir nelimpa prie rankų ar stalo. Gaminti koldūnus – tikras malonumas. Koldūnai nesulipsta ir yra labai minkšti. Ši tešla taip pat tinka naminiams koldūnams gaminti. Iš nurodyto ingredientų kiekio galima pagaminti 40-50 skanių bulvių koldūnų. Išbandykite!

Sudedamosios dalys

Norėdami pasigaminti šiuos koldūnus su bulvėmis kefyre, jums reikės: 

 • kefyro – 170 ml;
 • žiupsnelį sodos;
 • augalinio aliejaus – 1,5 valgomojo šaukšto;
 • miltų – apie 200 g.
 • Įdarui:
 • bulvės – 3-4 vnt;
 • svogūnas – 1 vnt;
 • augalinio aliejaus svogūnams kepti;
 • druskos, maltų juodųjų pipirų – pagal skonį.

Maisto gaminimo procesas

 1. Ingredientai koldūnams su bulvėmis kefyre gamintiKefyre supilkite sodą, išmaišykite ir palikite kelioms minutėms. Supilkite augalinį aliejų ir palaipsniui suberkite miltus.
 2. Supilkite sodą į kefyrą, išmaišykite ir palikite kelioms minutėms. Tada supilkite augalinį aliejų ir palaipsniui suberkite miltus.
 3. Padėkite ant stalo ir, toliau berdami miltus, minkykite tešlą. Kai tešla taps elastinga ir nelips prie rankų, uždenkite ją skudurėliu ir palikite maždaug 1 valandai pailsėti.
 4. Išverskite ant stalo ir, toliau berdami miltus, minkykite tešlą. Kai tešla taps elastinga ir nelips prie rankų, uždenkite ją rankšluosčiu ir palikite maždaug 1 valandai pailsėti.
 5. Išvirkite bulves pasūdytame vandenyje, kol suminkštės, ir jas sutrinkite. Svogūną apkepkite augaliniame aliejuje iki auksinės spalvos, sumaišykite su bulvių koše ir pagardinkite pipirais. Palikite atvėsti ir koldūnų įdaras bus paruoštas.
 6. Bulves virkite pasūdytame vandenyje, kol suminkštės, tada jas sutrinkite. Apkepkite svogūnus augaliniame aliejuje iki auksinės spalvos, sumaišykite su bulvių koše ir pagardinkite pipirais. Palikite atvėsti ir koldūnų įdaras bus paruoštas.
 7. Padėkite tešlą ant stalo, plonai iškočiokite ir išpjaukite apskritimus.
 8. Padėkite tešlą ant stalo, plonai iškočiokite ir išpjaukite apskritimus.
 9. Į kiekvieno apskritimo vidurį įdėkite įdaro ir suriškite kraštus.
 10. Kiekvieno apskritimo viduryje sudėkite įdarą ir susekite kraštus.
 11. Tai nuostabūs bulvių koldūnai, kuriuos pasigaminome.
 12. Tai nuostabūs bulvių koldūnai, kuriuos gaminome.
 13. Dedame juos į verdantį pasūdytą vandenį ir verdame, kol suminkštės (3-5 minutes po išplaukimo). Koldūnai su bulvėmis, pagaminti iš kefyro tešlos be kiaušinių, yra nepaprastai skanūs.
 14. Sudėkite juos į verdantį pasūdytą vandenį ir virkite, kol suminkštės (3-5 min. po ištraukimo į paviršių). Skanūs bus koldūnai su bulvėmis, pagaminti iš kefyro tešlos be kiaušinių.
 15. Mėgaukitės! Padarykite savo artimuosius laimingus!