Koldūnų sriuba su bulvėmis

 

Kad ir koks įvairus būtų pirmųjų patiekalų meniu, kartais norisi rasti receptą, kuris pradžiugintų artimuosius nauju ir įdomiu skoniu. Koldūnų sriuba su bulvėmis patiks visiems be išimties. Patiekalas yra labai paprastas ir nesudėtingas, o gaunasi sotus ir labai skanus. Koldūnus galima nusipirkti arba pasigaminti iš anksto namuose.

Sudedamosios dalys

Norint pasigaminti koldūnų sriubą su bulvėmis, reikės:

 • 1,5 litro vištienos sultinio arba vandens;
 • 3 bulvės;
 • 1 svogūnas;
 • 1 morką;
 • 200 gramų koldūnų;
 • ryšulėlis petražolių;
 • 20 g + 1 valgomasis šaukštas sviesto daržovėms apkepti;
 • druskos, maltų juodųjų pipirų.

Virimo procedūra

 1. Nulupkite ir nuplaukite svogūną ir morką. Svogūną supjaustykite mažais kubeliais, morką – griežinėliais ir 3-4 minutes kepkite svieste, kol suminkštės, retkarčiais pamaišydami.
 2. Nulupkite ir nuplaukite svogūnus ir morkas. Svogūną ir morką supjaustykite griežinėliais ir 3-4 minutes pakepinkite svieste, kol suminkštės, retkarčiais pamaišydami.
 3. Bulves nulupkite, nuplaukite ir supjaustykite julieno juostelėmis. 
 4. Bulves nulupkite, nuplaukite ir supjaustykite lazdelėmis. 
 5. Užvirinkite vištienos sultinį, įmaišykite bulves. Virkite 10 minučių ir sudėkite į puodą keptas daržoves. Pagal skonį pagardinkite druska. 
 6. Užvirinkite vištienos sultinį, tada sudėkite bulves. Virkite 10 minučių, tada sudėkite į puodą keptas daržoves. Pagal skonį pagardinkite druska. 
 7. Užvirkite, pavirkite kelias minutes ir sudėkite koldūnus į sriubą su bulvėmis. Kai koldūnai iškyla į viršų, virkite juos, kol bus paruošti (apie 3-4 minutes). 
 8. Užvirkite, pavirkite kelias minutes ir į bulvių sriubą sudėkite koldūnus. Kai koldūnai išplauks, virkite, kol suminkštės (apie 3-4 minutes). 
 9. Prieš nukeldami nuo ugnies, į sriubą sudėkite susmulkintus žalumynus, sviestą, maltus juoduosius pipirus ir užvirinkite.
 10. Prieš nukeldami sriubą nuo ugnies, sudėkite į sriubą susmulkintas žoleles, sviestą, maltus juoduosius pipirus ir užvirinkite.
 11. Patiekalas gaunasi apetitiškas ir nepaprastai skanus.
 12. Vištienos sultinio sriuba su koldūnais paruošta. 
 13. Supilkite į lėkštes ir iš karto patiekite su koldūnų sriuba ir bulvėmis. 
 14. Supilkite į lėkštes ir iš karto patiekite su koldūnų sriuba ir bulvėmis. 
 15. Suplkite į lėkštes ir iš karto patiekite sriubą su bulvėmis. Gero apetito!