Kiaulienos koldūnai

Visi mėgsta naminius koldūnus. Juos pasigaminti nėra taip sudėtinga, kaip jums atrodo – svarbiausia noras ir šiek tiek laisvo laiko. Norėčiau pasiūlyti kiaulienos koldūnų receptą – tai labai skanus ir sotus patiekalas.

Sudedamosios dalys

Kiaulienos koldūnams paruošti reikės:

 • Tešlai
 • 300 g miltų;
 • 1/2 puodelio pieno;
 • 1 kiaušinis;
 • druskos.
 • Įdarui:
 • 500 g kiaulienos;
 • 1-2 svogūnai;
 • druskos, maltų juodųjų pipirų.

Virimo procedūra

 1. Persijotus miltus, įberkite druskos, įmuškite kiaušinį, supilkite šiltą pieną, gerai išmaišykite ir užminkykite standžią tešlą.
 2. Į persijotus miltus suberkite druską ir kiaušinį, supilkite šiltą pieną, gerai išmaišykite ir užminkykite standžią tešlą.
 3. Suvyniokite tešlą į maistinę plėvelę ir palikite 15-20 minučių.
 4. Suvyniokite tešlą į maistinę plėvelę ir palikite 15-20 minučių.
 5. Dabar galite gaminti koldūnų įdarą. Mėsmalėje sumalkite nuluptą ir keliais gabalėliais supjaustytą svogūną bei smulkintą kiaulieną. Maltą mėsą pasūdykite, pagardinkite pipirais ir gerai išmaišykite. Iškočiokite tešlą, išpjaukite nedidelius apskritimus. Į kiekvieno apskritimo vidurį įdėkite šiek tiek maltos mėsos.
 6. Dabar galite pasigaminti koldūnams skirtą faršą. Svogūną ir kiaulieną nuvalykite ir supjaustykite mėsmale į kelis gabalėlius. Maltą mėsą pasūdykite, pagardinkite pipirais ir gerai išmaišykite. Iškočiokite tešlą ir išpjaukite nedidelius apskritimus. Į kiekvieno apskritimo vidurį įdėkite šiek tiek maltos mėsos.
 7. Suformuokite koldūnus, kruopščiai suspausdami kraštus.
 8. Suformuokite koldūnus, kruopščiai suspausdami kraštus.
 9. Užvirinkite vandenį ir įberkite druskos. Į verdantį vandenį sudėkite koldūnus, retkarčiais pamaišykite, kol jie plūduriuos (jei koldūnai nemaišomi, jie gali prilipti prie dugno), sumažinkite ugnį ir virkite, kol suminkštės (5-7 minutes po to, kai išplauks).
 10. Užvirinkite vandenį ir įberkite druskos. Į verdantį vandenį sudėkite koldūnus, retkarčiais pamaišykite, kol jie plūduriuos (jei koldūnai nemaišomi, jie gali prilipti prie dugno), sumažinkite ugnį ir virkite, kol suminkštės (5-7 minutes po to, kai išplauks).
 11. Patiekite labai skanius naminius kiaulienos koldūnus su grietine ir žolelėmis. 
 12. Patiekite labai skanius naminius kiaulienos koldūnus su grietine ir žolelėmis. 
 13. Gero apetito!