Koldūnų receptas su kefyru

Gaminti koldūnus namuose visai nesudėtinga. Jie labai skanūs ir, žinoma, dažnai neprilygsta namuose gaminamiems koldūnams. Yra daugybė naminių koldūnų receptų. Bandymų ir klaidų būdu radau tobulą tešlos su kefyru receptą, kuriuo noriu pasidalyti.

Sudedamosios dalys

Norėdami paruošti koldūnus ant kefyro, jums reikės:

 • Tešlai:
 • šalto kefyro – 2/3 puodelio;
 • šalto vandens – 1/3 puodelio;
 • kiaušinis – 1 vnt;
 • miltų – apie 500 g.
 • Įdarui:
 • maltos kiaulienos ir jautienos – 500 gr;
 • svogūnas – 1 galvutė;

druskos, maltų juodųjų pipirų pagal skonį.

 1. Paruošimo procesas
 2. Kefyrą praskieskite vandeniu (mišinys turi būti labai šaltas), įmuškite kiaušinį ir išmaišykite iki vientisos masės.
 3. Kefyrą praskieskite vandeniu (mišinys turi būti labai šaltas), įmuškite kiaušinį ir išmaišykite iki vientisos masės.
 4. Palaipsniui suberkite miltus ir pirmiausia išminkykite tešlą dubenyje,
 5. Pamažu suberkite miltus ir iš pradžių išminkykite tešlą dubenyje,
 6. tada perkelkite ant stalo ir gerai išminkykite. Tešla kefyro koldūnams turi būti elastinga ir tvirta, nelipti prie stalo ar rankų. Uždenkite tešlą skudurėliu ir palikite 20 minučių pailsėti.
 7. Tada padėkite ant stalo ir gerai išminkykite. Tešla kefyro koldūnams turi būti elastinga ir tvirta, nelipti prie stalo ar rankų. Uždenkite tešlą servetėle ir palikite 20 minučių pailsėti.
 8. Mėsą sumalkite su svogūnu, pagardinkite druska ir maltais juodaisiais pipirais ir gerai išminkykite. Jei malta mėsa nepakankamai minkšta, galite įpilti šiek tiek pieno.
 9. Mėsą sumalkite su svogūnu, pagardinkite druska, maltais juodaisiais pipirais ir gerai išminkykite. Jei malta mėsa nepakankamai minkšta, galite įpilti šiek tiek pieno.
 10. Tešlą iškočiokite plonu sluoksniu, iš jos išpjaukite apskritimus, įdarykite juos malta mėsa ir tradiciniu būdu pagaminkite koldūnus.
 11. Tešlą iškočiokite iki plono lakšto, supjaustykite apskritimais, įdarykite malta mėsa ir pagaminkite koldūnus tradiciniu būdu.
 12. Pabarstykite pjaustymo lentą miltais ir sudėkite ant jos koldūnus (kaip pavaizduota paveikslėlyje). Dėkite į šaldiklį, kad užšaltų, ir toliau gaminkite kitą koldūnų partiją. Užšaldytus koldūnus galima sudėti į celofaninį maišelį ir laikyti vėliau.
 13. Pabarstykite pjaustymo lentą miltais ir sudėkite ant jos paruoštus koldūnus (kaip pavaizduota paveikslėlyje). Dėkite į šaldiklį, kad užšaltų, ir toliau gaminkite kitą koldūnų partiją. Užšaldytus koldūnus galima sudėti į celofaninį maišelį ir laikyti vėliau.
 14. Naminius koldūnus išvirkite dideliame kiekyje verdančio pasūdyto vandens, į kurį įdėkite lauro lapą. Nuleiskite koldūnus į verdantį vandenį ir, koldūnams išplaukus į viršų, virkite dar 5-8 minutes, kol suminkštės.
 15. Naminius koldūnus išvirkite dideliame kiekyje verdančio pasūdyto vandens su įdėtu lauro lapu. Nuleiskite koldūnus į verdantį vandenį ir, koldūnams išplaukus į viršų, virkite dar 5-8 minutes, kol suminkštės.
 16. Jei pabandysite gaminti koldūnus su kefyru pagal šį receptą, pamatysite, kad jie bus labai skanūs.
 17. Pabandykite pagal šį receptą pasigaminti kefyro koldūnų ir pamatysite, kad jie bus labai skanūs.
 18. Gero apetito! Padarykite savo artimuosius laimingus!