Kodėl mano imbieras kartaus? Kaip pašalinti kartumą

Mes visi nekenčiame kartaus skonio, ypač kai jis atsiranda dėl to, kas neturėtų būti kartaus, bet kodėl imbieras kartais būna kartaus, o dažniausiai ne.

Na, o šiame straipsnyje aptarsime, ar tai normalu, ar reikėtų išmesti imbierą, jei jo skonis kartaus.

Kai kurioms daržovėms kartumas atsiranda dėl jų cheminės sudėties ir yra tarsi gynybinis mechanizmas. Daugiau diskutavome, kodėl taip yra Baklažanas, kopūstaiarba kopūstų kartaus tuose straipsniuose. Bet ar tai tas pats su imbieru?

kartaus imbiero

Turinys

Rodyti

Kodėl imbieras kartaus?

Imbieras neturėtų būti kartaus skonio, jei su juo viskas gerai. Tačiau, jei jis yra senas, pernokęs arba blogas, jo skonis gali būti kartaus.

Kalbant apie virtą imbierą recepte, kartaus skonis greičiausiai atsiranda dėl deginto imbiero, jis yra jautrus karščiui, todėl prilipęs prie keptuvės dugno sudegs gana greitai. Turėsite dažnai maišyti maistą su imbieru kaip ingredientu, kad įsitikintumėte, jog neliksite sudegusio imbiero.

The imbiero skonis turėtų būti aštrus ir citrusinis, o ne kartaus, o tekstūra turi būti tvirta ir traški.

Dar vienas dalykas, imbieras gali būti kartaus skonio, nes jis nebuvo tinkamai nuluptas ir išvalytas. Jei ant jo yra nešvarumų ir netinkamai nupjaunate, nešvarumai gali patekti į imbierą ir suteikti keistą kartaus skonį. Todėl prieš pjaustydami peiliu imbierą būtinai nulupkite ir nuplaukite.

Taip pat skaitykite: Ar imbieras yra vaisius ar daržovė?

Ar saugu valgyti kartaus skonio imbierą?

Karto skonio imbiero valgymas neturėtų turėti įtakos jūsų sveikatai, jei imbieras dar nepablogėjo. Tačiau senas imbieras nebus toks geras, todėl iš imbiero negausite to, ko norite.

Kartoko skonio imbierą išmesčiau, nes jis nėra šviežias. Tačiau, jei nenorite jo švaistyti arba tikrai reikia naudoti tą imbierą, yra keletas būdų, kaip sumažinti arba pašalinti kartumą nuo jo.

Kaip atsikratyti imbiero kartumo?

Geriausias būdas atsikratyti imbiero kartumo yra pridėti cukraus, stevijos, medaus ar kitų saldžių ingredientų, kai gaminate su juo.

cukraus stevijos medus

Taip pat galite nulupti imbierą, supjaustyti gabalėliais, sudėti į dubenį ir įberti cukraus. Tada gerai išmaišykite ir palikite 30 minučių į šaldytuvą, kad cukrus ištirptų ir patektų į imbierą.

Žinoma, tokiu būdu imbiero skonis bus daug saldesnis nei įprastai, todėl šis metodas gali netikti visiems, ypač jei laikotės dietos.

Kai kurie žmonės į kartingą imbierą įpila acto ar citrinos sulčių, kad pašalintų jo kartumą, tai taip pat gali padėti, bet jūs turite tą pačią problemą, skonis nebus toks pat.

Maisto gaminimas su imbieru turėtų šiek tiek pašalinti jo kartumą nepridedant papildomų saldžių ingredientų, tačiau tai priklauso nuo to, kiek imbieras buvo kartaus. Jei jis buvo per kartaus, prieš pradedant virti, gali tekti prisijaukinti jo skonį.

Kaip sužinoti, ar imbieras sugedo?

Jei nenorite, kad imbieras būtų kartaus skonio, turėtumėte žinoti, kada jis blogėja ir kaip nusipirkti šviežių ir paruoštų naudoti. Taigi, dėl šios priežasties pateiksiu jums keletą dalykų, kuriuos reikia patikrinti, kad imbieras greitai nesugestų.

Tekstūra yra aiškiausias ženklas, kad imbieras blogėja, šviežias imbieras bus tvirtos tekstūros, o blogas imbieras bus minkštas, raukšlėtas, kartais purus.

– Išvaizdos. Spalva nėra geras rodiklis, ar imbieras geras, ar blogas, nes blogėjant ji nepasikeis tiek, bet jei matote daug tamsesnių dėmių, kurios yra purios, imbiero nerinkite. Taip pat aiškus imbiero blogėjimo požymis yra pelėsio atsiradimas, tai didelė raudona vėliavėlė perkant imbiero ar juos naudojant. Jei pelėsis yra, imbierą reikia nedelsiant išmesti.

Kartais imbieras gali gauti mėlyną spalvą kur jį nupjovei. Tai įprastas dalykas.

– Kvapas. Geras imbieras kvepia gaiviu ir citrusiniu, o sugedęs imbieras bus rūgštus ir šiek tiek supuvęs.

Išvada

Taigi išsiaiškinome, kad imbieras neturėtų būti kartaus, jei jis geras šviežias, bet gali atsitikti, jei ne.

Tikiuosi, kad imbiero kartumo pašalinimo metodai padės jums, jei jums tikrai reikia tai padaryti. Įsitikinkite, kad nusipirkote gerą šviežią imbierą, patikrinę aukščiau aptartus požymius, kad įsitikintumėte, jog negausite kartaus skonio imbiero.