Keto „Starbucks“ gėrimai ir maistas: ką užsisakyti laikantis Keto dietos

Keto draugiški „Starbucks“ gėrimai

Gali būti labai keblu kad suprastumėte, ką užsisakyti „Starbucks“, kai skaičiuojate angliavandenius. Jei manote, kad tiesiog užsisakote liesą mėgstamo gėrimo versiją … pagalvokite dar kartą. A liesas mokama vis tiek pakuoja 18–30 gramų angliavandenių, priklausomai nuo to, kokį dydį užsisakote. Nesijaudinkite, mes padarėme jums sunkų darbą ir atidžiai stebėjome „Starbucks“ mitybos duomenis, kad išsirinktume mažai angliavandenių turinčius maisto produktus ir išvardytume juos šiame vadove.

Patarimai, kuriuos reikia prisiminti:

 • Užsisakykite su riebiomis grietinėlėmis arba puse ir puse. Sojų piene, kokosų piene, nenugriebtame piene, neriebiame piene ir 2% piene yra daug angliavandenių ir į gėrimą įpilkite 10–20 g angliavandenių. Jei negalite gerti kavos juodos spalvos, turėsite pereiti prie riebios grietinėlės arba pusės ir pusės, kuriose yra mažiau nei 5 g angliavandenių.
 • Praleiskite plakta grietinėle. Tai nėra protas. Plakta grietinėlė prideda angliavandenių.
 • „Lieknas“ nėra mažai angliavandenių. „Starbucks“ turi galimybę užsisakyti bet kokį gėrimą „liesu“ variantu, o tai reiškia tik mažai riebalų turinčius pienus ir sirupus be cukraus. Mažai riebiame piene nėra mažai angliavandenių ir jis turi daug cukraus.

Jei esate asmuo, kuris prisipildo kavos tonomis sirupų, kvapiųjų medžiagų ir pieno … užsisakius „Keto“ patvirtintą kavą reikės šiek tiek priprasti. Jie turi sirupų be cukraus, todėl jūs galite juos naudoti ir vis tiek techniškai atitikti Keto reikalavimus … tačiau tai, kiek sveika yra perdirbtų padirbtų cukrų, yra labai diskutuojama tema. Čia pateikiamos įvairios gėrimų rūšys, kurias galite užsisakyti žemiau. Tiesiog nepamirškite, kad visų žemiau esančių gėrimų versijos yra tinkamos keto, manydami, kad juos gersite juodai arba pridėsite šiuos mišinius: pusė ir pusė, sunkioji grietinėlė, sirupas be cukraus.

Espresso gėrimai

 • „Americano“ (karštas arba ledinis) Šis gėrimas gaminamas maišant espresso su vandeniu.
  • Jei esate įpratę prie latelių, galite užsisakyti „Americano“ su riebios grietinėlės purslu arba puse ir puse. Tai yra geras pakaitalas latėms, kuriose yra daugiau angliavandenių, nei leidžia Keto per visą dieną. Tai iš tikrųjų yra pigiau nei latte, todėl tai yra geras būdas sutaupyti pinigų taupant angliavandenius!
 • „Espresso Shots“ (karštas arba ledinis) Jei jums patinka intensyvūs gėrimai, tai tiesiog gerti espreso kavą yra geras būdas išvengti angliavandenių.

Kavos gėrimai

 • Įprasta kava: jei jums patinka paprastas senas puodelis joe, tada jūs gerai einate. Natūraliai jame yra 0g angliavandenių.
 • Ledinė kava: jei užsisakote įprastą šaltą kavą, ji dažniausiai būna pasaldinta cukrumi. Turite žaisti saugiai ir pasakyti jiems, kad nėra cukraus, kitaip gėrime gausite 30 g angliavandenių.
 • „Cold Brew“: akivaizdžiai venkite „saldaus grietinėlės“ šaltų alaus rūšių, nes juose yra daug cukraus.

Arbatos gėrimai

 • Visi nesaldinti arbatos gėrimai yra draugiški keto. Venkite „chai“ ir „gaiviųjų“ produktų linijų.
 • Rožinis gėrimas: šis keto gaminys yra skanus. Tai nesaldinta aistra šalta arbata su sunkiu kremu.

rožinis gėrimas starbucks keto

Frappuccinos

Frappuccinos turi daugiau nei 100 g angliavandenių (omg)! Taip, šie gėrimai turi tiek angliavandenių, kiek manoma, kad Keto pasekėjai turi daugiau nei 4 dienas. Apskritai „Starbucks“ automobilyje paprasčiau laikytis šios kategorijos. Jei tikrai norite sumaišyto gėrimo, galite paprašyti nesaldinto, naudodami sirupą be cukraus ir naudodami pusę riebios grietinėlės ir pusę vandens, kad pakeistumėte „frappe“ ir pieno pagrindą. Galite užsisakyti keistą išvaizdą, kai tai užsakote ir kas žino, ar tai pasirodys teisingai pirmą kartą, bet galite tai išbandyti!

Keto pusryčių parinktys

Deja, „Starbucks“ pusryčiams nėra daugybė Keto variantų. Vienintelis karštų pusryčių produktas, kuriame yra net mažiau nei 15 g angliavandenių, yra „Sous Vide“ kiaušinių kąsniai. „Sous Vide“ kiaušinių kąsniai: „Bacon & Gruyere“ turi 9 g neto angliavandenių ir yra labai turtingi ir skanūs. Kiaušinių įkandimų nėra visose „Starbucks“ vietose, todėl suskaičiuokite savo laimingas žvaigždes, jei jos yra netoli jūsų esančioje vietoje ir iki to laiko neparduodamos!

„Starbucks“ parduotuvėje yra įvairių užkandžių, tokių kaip „Kind Bars“. Kai kuriuose iš šių barų yra 8 g neto angliavandenių, kurie vis dar yra gana dideli, atsižvelgiant į tai, kad jie nėra pilnas maistas. Jie kartais turi baltymų pietų dėžutę, kurioje yra kietai virtas kiaušinis ir sūriai. Galite praleisti angliavandenių elementus dėžutėje ir valgyti kiaušinį ir sūrį, bet jūs permokėsite už tai, ką gaunate. Geriausia atsinešti pusryčius ir tiesiog nusipirkti kavos iš „Starbucks“, kai darote keto.

keto starbucks gėrimų idėjos