Daktaras Kirvis | BBQ lašišos receptas

Būna: praleidote beprotiškai užimtą dieną ir ruošiatės užsisakyti arba pašildyti šaldiklyje atrastą šaldytą maistą. Aš ten buvau – ir todėl visada turiu lauke sugautą lašišą, kai man reikia greito, sveiko vakarienės.

Lašišos mityba yra gausu naudos, įskaitant omega-3 riebalus (gerosios rūšies!), daugiau nei dvigubai viršija rekomenduojamą vitamino B12 dienos vertę, o šis omega-3 maistas taip pat yra puikus skonis. Bet kita priežastis, kodėl man tai patinka? Jis kepa taip greitai – kalbu minutes 15 minučių, viršūnes.

Šis paprastas BBQ lašišos receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių lašišos paruošimo būdų. Užuot naudoję saldų, konservantų pakrautą parduotuvės padažą, mes suplaksime savo. Per trumpą laiką turėsite gardžią lašišą ant grotelių, nesvarbu, koks metų laikas.

1 kepsnio lašišos receptas - daktaras Axas

Pradėsime nuo melasos ir sviesto (arba kokosų aliejaus) kaitinimo ant vidutinio stiprumo ugnies ir leiskite virti 2 minutes. Melasa suteiks BBQ padažui būdingą saldumą.

Tada įpilkite šviežio imbiero ir troškinkite dar 2 minutes. Imbiero nauda sveikatai antioksidantas ir priešuždegiminis agentas, ir dabar jis turėtų kvepėti siaubingai!

2 kepsnių lašišos receptas - Dr. Axas

Atėjo laikas paruošti likusį padažą. Įpilkite šviežių laimo sulčių, chipotle miltelių ir česnako miltelių. Nesijaudinkite: alkoholis pasigamina, palikdamas itin skoningą BBQ lašišos padažą. Įdėję visus ingredientus, sumažinkite ugnį iki vidutinės.

3 kepsnių lašišos receptas - daktaras Axas

Paimkime tą BBQ lašišos kepimą. Supilkite filė į keptuvę, uždenkite jas ir kepkite 3–5 minutes iš kiekvienos pusės, priklausomai nuo to, kokio storio yra jūsų filė. Aš pradėčiau juos tikrinti po 3 minučių; nenorite perkepti žuvies.

BBQ lašišos receptas - Dr. Ax

Kai kiekviena pusė išvirs ir sugers visą BBQ padažo gėrį, įdėkite filė į patiekiamą patiekalą. Šaukštu palikite keptuvėje likusį padažą ant kiekvieno ir patiekite karštą. Yum!

Šis BBQ lašišos patiekalas paruošiamas per mažiau nei 15 minučių, todėl puikiai tinka toms įtemptoms naktims. Puikiai patiekiama su kepta Saldžiųjų bulvių bulvytės arba virš / šalia paprastų žalių salotų. Vakarieniausite ant stalo greičiau, nei galėsite pašildyti orkaitę ar užsisakyti picą!