Keto? Atkinsas? Sultys? Žinokite savo genus tobulai dietai!

Valgymo elgesys yra sudėtingas; žmonės kiekvieną dieną priima sprendimus dėl maisto, kuriems įtakos turi įvairūs asmeniniai, socialiniai, kultūriniai, aplinkos ir ekonominiai veiksniai. Maisto įpročiai daro didelę įtaką žmonių sveikatai.

A sveika mityba padeda palaikyti ir pagerinti bendrą sveikatos būklę, o tai suteikia organizmui būtinos mitybos: skysčių, makroelementų, mikroelementų ir pakankamai kalorijų. Nors susijusios žinios ir supratimas apie tinkamą dietą asmeniui lieka fragmentiški ir, kadangi dauguma jų naudojasi bendrosiomis programomis / svetaine, kad gautų dietos diagramą, kurioje pateikiamas bendras kiekvieno žmogaus mitybos režimas, kuris netinka visiems.

Kiekvienas genomas yra unikalus ir skiriasi tarp tėvų, tėvų – vaikų, brolių ir seserų (išskyrus vienodus dvynius) ir kt., Dėl to skirtingi atsakai į tuos pačius dirgiklius, maistą, mitybos įpročius, elgesį, patinka ir nemėgsta bet kokių daiktų ir kt. kuo žmogus skiriasi nuo kito.

Kurių asmenų reakcija į skirtingus mitybos įpročius skiriasi (kai kurie gali gerai reaguoti į keto dietą, o kiti gali gerai reaguoti į Viduržemio jūros dietą) arba skirtingi atsakymai į vieną dietą. Viena svorio metimo strategija neveikia visiems, nes atrodė, kad genetiniai skirtumai lemia skirtingo svorio netekimą skirtingo tipo dietoms.

Mes dažnai klausomės pokalbių apie svorio padidėjimą / praradimą sakydami „Valgau mažiau, bet lengvai priaugu svorio. Mano draugas valgo daugiau ir nepriauga svorio “!! Yra svarbūs veiksniai, lemiantys, kaip mūsų kūnas reaguoja į maistą, kai kurie iš jų yra aplinkos (miegas, stresas, mankšta) ir individualaus žarnyno mikrobiomo įvairovė bei populiacija.

Genai vaidina svarbų vaidmenį reaguojant į tam tikrą dietą, apdorojant riebalus ir angliavandenius, gliukozės kiekio kraujyje trukmę po valgio ir kt., O tai paskatino vystytis lauką, vadinamą Nutrigenomics.

Nutrigenomika yra mokslas apiegenetinių pokyčių poveikis mitybos reakcijai ir maistinių medžiagų bei bioaktyvių maisto junginių vaidmeniui genų ekspresijoje “(tiriantis žmogaus genomo, mitybos ir sveikatos santykį). Tai padeda suprasti, kaip visas kūnas reaguoja į maistą per sistemos biologiją, taip pat vieno geno / vieno maisto junginio santykius.

„Nutrigenomics“ gali būti žaidimų keitiklis, suteikiantis jums kelią į sveikatingumo kelionę arba įgalinantis pasiekti savo fitneso tikslus.

„Nutrigenomics“ laikosi šių nurodymų:

 • Netinkama mityba gali būti keleto ligų rizikos veiksnys
 • Paprastos dietinės cheminės medžiagos gali tiesiogiai ar netiesiogiai paveikti žmogaus genomą, kad pakeistų genų išraišką ar genų struktūrą
 • Dietos poveikis sveikatos ir ligų pusiausvyrai priklauso nuo individualios genetinės sudėties
 • Kai kurie dietos reguliuojami genai turi įtakos lėtinių ligų atsiradimui, progresavimui ir sunkumui
 • Dietos intervencijos, pagrįstos žiniomis apie mitybos poreikius, mitybos būklę ir genotipą, gali būti naudojamos lėtinėms ligoms išvengti.

Ko galite išmokti iš nutrigenomikos?

 • Jūsų galia įsisavinti gyvybiškai svarbias maistines medžiagas, reikalingas sveikam kūnui ir protui
 • Maistinių medžiagų poveikis įvairiems organams ir takams
 • Mitybos veiksniai, galintys apsaugoti jūsų genomą nuo pažeidimų
 • Genų įtaka jūsų gyvenimo būdui, mitybai, fitnesui, įpročiams ir kt.

Pastaraisiais metais, individualizuota mityba tapo daugiau nei tendencija, nes nauja vartotojų karta reikalauja individualizuoti mitybą.

Dietos pritaikymas yra maisto įpročių pritaikymo individualiems poreikiams, priklausomai nuo jų genetinės sudėties, gyvenimo būdo ir aplinkos, samprata. Tai kyla iš gilaus supratimo apie tai, kaip maistinės medžiagos metabolizuojamos ir kaip naudojami šie metabolitai, valgymo įpročių apibūdinimas ir kt.

Valgykite pagal savo genotipą

Kai kurie asmeninės dietos pranašumai yra

 • Konkretus mitybos trūkumas ir sveikatos būklė
 • Sveika širdžiai mityba arba cukraus kiekio kraujyje reguliavimas,
 • Gydyti arba užkirsti kelią medžiagų apykaitos sutrikimams
 • Pagerinkite savo bendrą sveikatą

Technologijų suartėjimas ir didėjantis vartotojų susidomėjimas mityba ir sveikata, suteikiant daugiau galimybių naudotis informacija, paskatino DNR pagrįstus produktus ir paslaugas, orientuotus į geresnę mitybą ir sveikatą.

Kaip „Mapmygenome“ gali jums padėti:

Mes, „Mapmygenome“, sukūrėme nišą, skirtą individualizuoti sveikatą, sveikatingumą, mitybą, fitnesą ir mediciną. Mes, kaip asmeninės genomikos pradininkai Indijoje, tikime, kad maistas gali pakeisti mūsų gyvenimą.

Su mūsų atrankos testu „MyNutriGene“, galite pasirinkti idealiausią dietą, tinkamiausią jūsų kūnui. „MyNutriGene“ taip pat suteiks jums supratimą apie jūsų imunitetą, genetinį polinkį į konkrečias sveikatos sąlygas ir pasirinks optimalius sveikatos planus, kad būtų išvengta daugumos šių pavojų.

Mūsų testas taip pat padės jums sužinoti apie medžiagų apykaitą, riebalų / angliavandenių reakciją, maisto netoleravimą ir valgymo elgesį. Šis tyrimas kartu su išsamia genetinių konsultacijų sesija su mūsų sertifikuotais ekspertais padės sukurti labai individualų ir veiksmingą veiksmų planą.

„Jei galėtume suteikti kiekvienam asmeniui reikiamą maistą ir mankštą, ne per mažai ir ne per daug, radome saugiausią kelią į sveikatą“ – Hipokratas