Keršytojų treniruotės: herojaus kelionė

Aktoriui galimybė vaidinti populiarų superherojų gali būti viso gyvenimo vaidmuo – tiesiogine to žodžio prasme. Kaip žmogus, įpiešiantis ikonišką personažą gyvenimu, jūs visi užtikrinate sau ištikimą gerbėjų būrį, kad ir ką darytumėte per visą savo karjerą.

Robertas Downey jaunesnysis amžinai bus geležinis žmogus. Chrisas Hemsworthas – tekantis šviesiaplaukis perukas ar ne – visada bus Toras. Chrisas Evansas pasižymi tuo, kad jis yra ir „Johnny Storm“ (dar žinomas kaip „Žibintuvėlis“) „Fantastinio ketverto“ filmuose, ir visai neseniai „Kapitonas Amerika“. Iš visų superherojus vaizdavusių aktorių Lou Ferrigno gali būti neištrinamiausiai susijęs su jo Hulkingo ekrane rodomu alter ego.

Tačiau, cituojant Žmogaus Voro dėdę Beną, „Su didele galia ateina didelė atsakomybė“. Norint sėkmingai suvaidinti superherojų, reikia ne tik dailaus veido ir vaidinančių kotletų – jį reikia fiziškai įkūnyti.

Čia demonstruojami vaikinai padarė būtent tai, sukurdami kūno sudėjimą, prilygstantį komiksų knygoms, traukdami ir stumdami daugybę šalto metalo geležies vyrų. Kieno kūno struktūros labiausiai trokštate? Lankstus moteriškas vyras Tony Starkas? Dieviškas Toras? Plačių pečių kapitonas Amerika? Masyviai raumeningas Hulkas?

Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, mes turime tikslią tvarką, kurią jie naudojo kurdami savo įspūdingą kūno stilių. Duokite mėgstamiausiam kadrą ir pradėkite kurti savo gerbėjų būrį.

Kapitonas Amerika

Pasaulio išgelbėjimas yra sena žinia Chrisui Evansui, kuris 2005-ųjų „Fantastiškame ketverte“ paskambino blogiukams kaip Johnny Storm, prieš pateikdamas ieškinį dėl Amerikos kapitono vaidmens. Jį keturiems mokė Steve’as Zimas, perkamiausias „Hot Point Fitness“ autorius ir treneris Holivude (patikrinkite jį zimfit.com).

Pasiruošimas filmui Evansui užtruko tik keturias savaites, per savaitę atlikdamas keturias treniruotes, kurios truko valandą ir 15 minučių. Evansas atliko keturis pratimus, paprastai 10 pakartojimų. Poilsis tarp setų buvo 45 sekundės. Kiekvieno pakartojimo atveju svoris buvo greitai pakeltas ir nuleistas tris sekundes. Evansas sustojo kiekvieno repo viršuje ir apačioje.

Po treniruočių jis 15 minučių atliko kardio treniruotę, nustatydamas bėgimo takelį 10% nuolydžiu ir važiuodamas 4,0 mylių per valandą greičiu.

Zimas neatskleis visų savo paslapčių, tačiau sako, kad Evanso mokymai buvo suskirstyti taip ir panaudojo keletą unikalių vingių įprastoms pratyboms. Aprašytas kai kurių iš šių pratimų pavyzdys.

Traukinys kaip Chrisas Evansas

1 ir 2 savaitės:

 • Diena 1: Krūtinė / Pečiai / Tricepsas / Abs
 • 2 diena: Kojos / nugara / bicepsas / abs
 • 3 diena: Krūtinė / Pečiai / Tricepsas / Abs
 • 4 diena: Kojos / nugara / bicepsas / abs
 • 5 diena: Išjungta
 • 6 diena: Išjungta
 • 7 diena: Išjungta

3 ir 4 savaitės

 • Diena 1: Nugara / Pečiai / Bicepsai / Abs
 • 2 diena: Kojos / krūtinė / tricepsas / abs
 • 3 diena: Nugara / Pečiai / Bicepsai / Abs
 • 4 diena: Kojos / krūtinė / tricepsas / abs
 • 5 diena: Išjungta
 • 6 diena: Išjungta
 • 7 diena: Išjungta

Galingasis Toras

Gerbėjų diskusijos dėl to, kas yra didžiausias Keršytojas, gali siautėti kelias dienas. Galite teigti, kad niekas nėra galingesnis už „The Hulk“, neturi daugiau drąsos nei „Captain America“ ar turi daugiau smegenų ir galingų ginklų nei Tony Starkas.

Tačiau Thoro argumentas nereikalauja daug paaiškinimų ar logikos vingių – jis yra vienintelis Keršytojas, kuris yra tikrasis dievas.

Sukurti kūną, kurį žiūrovai sies su dievobaimingumu, nėra nemenkas žygdarbis, todėl Chrisas Hemsworthas šešis mėnesius sunkiai treniravosi budriai stebėdamas trenerio Duffy Gaverio, buvusio karinio jūrų laivyno SEAL, kuris taip pat mokė Scarlettą Johansson už Juodosios našlės vaidmenį.

„Tai gana paprastas kultūrizmas“, – pasakoja Gaveris apie Hemswortho treniruotę, kuri buvo naudojama prieš praėjusios vasaros „Thor“ ir šio mėnesio „Keršytojus“.

„Mes įsitaisėme, bet pastebėsite, kad krūtinėje nėra daug tonų. Kai sukursite didžiulius pekus, atrodysite kaip dar viena sporto salės žiurkė, ir visa kita atrodo mažesnė.”

Gaveris, kurio klientai yra Bradas Pittas ir Ryanas Goslingas, sako, kad Hemswortho darbo etika, o ne mokymo šablonas leido jam priaugti 20 svarų raumenų prieš pradedant filmuoti. „Tinkamumo tiesa yra disciplina, intensyvumas ir pastangos, ir nė vieno iš jų negalima nusipirkti“, – sako Gaveris.

„Žmonės mato Chrisą ir mano, kad jis vartojo steroidus, tačiau jis nelietė nė vienos medžiagos. Tai buvo tik raudona mėsa, dideli svoriai ir šiek tiek baltymų miltelių. Chrisas atrodo kaip Thoras, nes sutraiškė kiekvieną treniruotę. Jis tiesiog nusprendė kad atrodytų kaip Toras “.

Traukinys kaip Chrisas Hemsworthas

1

Superset

5 rinkiniai, 20, 15, 12, 10, 10 pakartojimų


+ Dar 4 pratimai

1

Superset

Svarstyklės su štanga – vidutinė rankena

5 rinkiniai, 12, 10, 10, 10, 10 pakartojimų


+ Dar 3 pratimai

1

5 rinkiniai, 20, 15, 12, 10, 10 pakartojimų


+ Dar 4 pratimai

1

4 rinkiniai, 15, 12, 10, 10 pakartojimų


+ Dar 5 pratimai

1


+ Dar 3 pratimai

Abs

Pastaba: atlikite 3 kartus per savaitę.

1


+ Dar 2 pratimai

Geležinis žmogus

Robertas Downey jaunesnysis suteikė stiprybės Toniui Starkui net tada, kai jis nebuvo dėvėjęs kostiumo. Dėl Šerloko Holmso vaidmens Downey jaunesnysis buvo paprašytas lieknos. Jis atsakė, kad gavo visiškai kubeliais – rezultatus, kurie kalba patys už save pirmojo filmo atidarymo scenoje, kur Holmesas vertinamas kaip kovotojas be marškinių. Tačiau visiškai susmulkintas netinka verslo magnato Tony Starko asmenybei, be to, Downey jaunesnysis buvo per mažas – 150 svarų, kad būtų patikimas kaip superherojus, net tas, kuris leidžia technologijoms didžiąją dalį kovos už jį.

„Mes sumažinome širdies ritmą ir tikrai padidinome jo keliamą svorį“, – sako Downey Jr treneris Bradas Bose’as. Po kelių mėnesių sunkių treniruočių ir 5000 kalorijų per dieną suvartojimo Downey jaunesnysis pridėjo 25 svarus liesų raumenų. „Ilgainiui nuoseklumas ir intensyvumas yra daug svarbesni už tai, kiek svorio pakeliate“, – sako Bose. – Ir Robertas turi abu tuos dalykus.

Traukinys kaip Robertas Downey jaunesnysis

Apatinė kūno dalis

Pastaba: atlikdami 3 pratimus, atlikite 3 „ab“ grandines. Pasirinkite 4-6 pratimus ir atlikite dvi minutes pakartojimų kiekvienam pratimui.

1


+ Dar 7 pratimai

Viršutinė kūno dalis

Pastaba: atlikdami 3 pratimus, atlikite 3 „ab“ grandines. Pasirinkite 4-6 pratimus ir atlikite dvi minutes pakartojimų kiekvienam pratimui.

1


+ Dar 10 pratimų

Neįtikėtinas interviu

„Keršytojų“ režisierius Jossas Whedonas suteikia mums prieigą prie neįtikėtinos jo naujojo filmo žvaigždės (su ypatinga Bruce’o Bannerio išvaizda)

K. Paprastai dirbate savarankiškai. Kaip jums patiko dirbti su kolegomis superherojais „Keršytojai“?

Hulkas: Baisūs keršytojai! Jie kliudo Hulkui. Išskyrus geležinį. Hulkas kaip geležinis: jis blizga ir gražus danguje.

Praėjus keleriems metams per televiziją jus vaizdavo Lou Ferrigno. Kaip jums patiko jo pasirodymas?

Ferrigno užfiksuoja vidinį Hulko skausmą. Tarsi žiūrėtum į veidrodį. Vis dėlto tie plaukai gana sunervino.

Neva Toras yra toks pat galingas kaip ir tu. Ar tai teisinga?

Aaaargh !!!!!!! Ponios plaukai nėra tokie stiprūs kaip Hulkas. Hulkas yra stipriausias, koks tik yra! Panelės plaukai galbūt vikresni.

Kaip ruošėtės šiam vaidmeniui?

Palaukite, kol kas nors mane išprotės. Paprastai tai Nickas Fury. Jis niekada nesako, kas yra „Pulp Fiction“ portfelyje! AAARGH !!! KAS trumpai ????

Mūsų skaitytojai visada nori tapti didesni ir stipresni. Bet kokį patarimą galite jiems pasiūlyti?

Baltymai, angliavandeniai, gama spinduliai, siautėjimas, pakartojimas.

Ką valgote per vidutinę dieną, kad išlaikytumėte 1500 svarų kūno masę?

Hulk kaip makaronai – kartais per daug! taip pat didkepsniai, brokoliai, ankštiniai … Hulk nevalgyk Amerikos kapitono nacių ir ateivių nemezijos! Šį gandą pradėjo kvailas Starkas.

Kokia tavo treniruotė?

Triukas tai keičia. Gerai šokinėjant, atliekant pakinklius ir šlaunis, mėtant automobilius dirbama delta ir latais. Įniršis ir įsiveržianti ateivių orda yra lygiavertė, išsami sesija. (Hulkas nedaug dirba, kad gautų šiuos abs. Hulkas tiesiog palaimintas.)

Yra gandų, kad jūs ir Juodoji našlė kažką darėte ne kameroje. Ar jiems yra tiesos?

Našlė leidžia daugeliui jaustis dalimis. Lyg pyktis, tik malonu … sunku paaiškinti. Kartais kamštis tampa tingus ir mieguistas … Kaip interviu Hulkas sleeeeeepy … ZZZZZZZZ

Bruce’as Banneras: O ką? o, dieve, ne! Kur aš esu? Mano drabužiai! Tai pasikartojo dar kartą … Aš buvau savo laboratorijoje, tada įvyko kažkoks blyksnis. Į ką jie mane įtraukė? KĄ TĄ PASKIRTĮ PADARYTAS TĄ kartą? DAAAMNN … Negaliu … Valdyti … įtūžis … oi, NOOOOO … ARRRRGH !!!!!!

Hulkas: Hulkas pamiršta klausimą.

Kaip sekėsi dirbti su Marku Ruffalo?

Ruffalo yra labai išraiškingas, užfiksuoja banerių bjaurumą, bet taip pat puikiai …