Keista blauzdos prieaugio paslaptis

Manote, kad vienintelė treniruotė prieš treniruotę, kurią vykdo elito pakėlėjai, yra miltelių pavidalo? Pagalvok dar kartą. Prieš daugelį metų buvo puikus vietinis kremas, kuris padarė stebuklus jėgos sportininkams. Produktas vadinosi „Zanagen Ignite“. Kalbėdamas iš patirties, galiu pasakyti, kad ši medžiaga atnešė raumenų smūgį, žymiai sumažino skausmą ir pastebimai pagerino raumenų našumą ir dydį. Viskas, ką jums reikėjo padaryti, buvo užtepti „Ignite“ likus maždaug 30 minučių iki treniruotės ir rezultatai buvo nuostabūs!

Deja, „Zanagen“ uždarė duris, o „Ignite“ buvo staiga užgesinta netrukus po jos įkūrimo. Kiti tą patį efektą žadantys produktai, deja, taip pat buvo trumpalaikiai.

Nebijokite, tačiau yra natūrali vietinė priemonė, kurią galite naudoti ir kuri veikia taip pat gerai. Jis buvo sukurtas daugiau nei prieš 100 metų ir tikriausiai dabar sėdi jūsų vaistų spintelėje. Tai senas geras tigro balzamas.

Tegul tigras užpuola veršelius

Sportininkai iš viso pasaulio treniruočių metu amžiams naudojo „Tiger Balm“, kad padėtų jiems padidinti kraujotaką ir sumažinti mėšlungį. Tačiau daugelis žmonių nesupranta, kad tigro balzamas taip pat gali padėti auginti raumenis, ypač esant užsispyrusioms kūno dalims, pavyzdžiui, veršeliams.

Keista blauzdos prieaugio paslaptis: tigro balzamas

Taip, daiktai, kuriais kiekvieną kartą patepate skausmą malšinti, iš tikrųjų gali padėti labiau treniruotis! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patrinti tą vietą, kurią planuojate treniruoti. Atlikite tai prieš pat treniruotę arba, norėdami gauti dar geresnį efektą, patrinkite ją treniruotės metu.

Pagrindinė tigro balzamo veiklioji medžiaga yra kamparas, kuris į kraują (taigi ir šilumą) patenka į tą vietą, kaip mano minėti kremai. Tačiau, skirtingai nuo šių kremų, „Tiger Balm“ yra palyginti nebrangus, jo galima rasti jūsų vietinėje vaistinėje ir greičiausiai jis nebus pašalintas iš rinkos artimiausiu metu. „Tiger Balm Ultra Strength“ naudoja tik natūralius, augalinius ingredientus, kurie yra gana stiprūs. Ši medžiaga ne veltui žinoma kaip „dievų esmė“. Tai veikia!

Velionis Anthony Ditillo, ilgai gerbiamas raumenų jėgos ir dydžio vystymosi srityje ekspertas, teigė, kad tarp blauzdų pakėlimų rinkinių įtrynęs tigro balzamą, jis priaugo colį ant blauzdų. Galbūt nematysite nieko tokio dramatiško, bet tikriausiai sugebėsite geriau atlaikyti rimtos veršelio treniruotės skausmą ir deginimą.

Kalbėdamas apie tai, atlikdamas 4 minučių veršelio treniruotę iš mano straipsnio „Sėdėk, kad augtum“, ir prieš pat prailgintą rinkinį ir iškart po jo braukdamas ant blauzdų tigro balzamą. Manau, kad po kelių savaičių rezultatai jus labai sužavės.