Arnoldas A – Z: vizualizuokite, kad suaktyvintumėte

Mums malonu dirbti su geriausiais ir ryškiausiais fitneso bendruomenės nariais. Mūsų sportininkai supranta, kiek protas turi jėgų kūnui. Jie gerbia proto ir raumenų ryšį ir pripažįsta, kad vizualizacija yra pirmas žingsnis į aktualizavimą.

„Olympia Weekend“ už kampo pasiūlėme garsiąją Arnoldo Schwarzeneggerio citatą apie vizualizaciją, kad sužinotume, kaip komanda
Bodybuilding.com ir kiti naudojasi šia nuostabia psichikos priemone.

Klausimas

Kaip naudojate vizualizacijos metodus, kad tobulintumėte savo kūno sudėjimą?

Brandanas Fokkenas

Kiekvieną kartą, kai atlieku krūtinės rutiną, manau, kad pasimeta treniruotės metu. Aš nuolat galvoju apie tai, kaip jaučiasi raumenys, daugiausia dėmesio skiriant formai ir susitraukimui.

Kadangi raumenys prisipildo kraujo ir gausite siurblį, galite vizualiai pamatyti, kaip išsiplečia krūtinės raumenys. Jei kas nors, pasąmoningai matai, kad krūtinė „auga“, kai matai šį vizualinį pokytį. Aš visada siekiau gauti Arnoldo „nepasiekiamą krūtinę“, nes jo krūtinė tada buvo netikroviška net pagal šiandienos standartus.

Jei ketinate užsibrėžti tikslą, taip pat galite galvoti apie didelius dalykus! Aš taip pat periodiškai manau, kad „kitas vaikinas“ daro daugiau nei aš arba kad jis jau priekyje, todėl turiu atlikti tuos papildomus pakartojimus ne tik norėdamas pasivyti, bet ir įveikti.

Motyvacijos randu palyginimuose ir varžybose su geriausiais kitų požymiais ir net su savimi. Visada žvelgiau į Arnoldą įkvėpimo ir kaip žmogaus, kuris kiekvieną dieną mane motyvuoja tapti geresniu viskuo, ką darau.

Jamie Eason

Aš iš tikrųjų naudoju vizualizaciją su savo mėgstamiausia veikla, ir tai yra kardio. Aš to labai nekenčiu, kad norėčiau tęsti savo veiklą, turiu sau kartoti, aš esu mašina! Negaliu galvoti apie savo pavargusius raumenis ar intensyvų kvėpavimą. Mąstymas apie save kaip apie mašiną padeda išstumti tuos dalykus iš mano proto.

Craigas Capurso

Aš naudoju vizualizaciją savo keturkojams ir kojoms. Aš dievinau augantį Hulką ir visada norėjau perplėšti drabužius. Aš tai padariau kelis kartus sėdėdamas ir vieną kartą – vandens motociklu. Tai buvo gana šou. Gaila, kad mano šeima buvo pirmoji, kuri pamatė!

„Shelsea Montes“

Aš visada įsivaizduoju, kaip kiekvieną pratimą atlieku visiškai. Aš visada vizualizuoju dėvėdamas savo mėgstamus drabužius, įskaitant trumpus dviratininkų šortus, mini sijonus ir mielas kokteilių sukneles ir išsisukdamas su visais! Aš visada sakau sau: „Jokios kojos neskauda, ​​nėra trumpų sijonų!”

Brandonas Johnsonas

Įsivaizduoju, kad mano kojos yra kaip stūmokliai ant didelio traukinio variklio. Su kiekvienu atstovu išsiurbiu vis daugiau jėgų. Kiekviena plokštė, kurią pridedu prie juostos, jos nesunkina; tai tik sustiprina mano kojas.

Kizzito Ejam

Vaikystėje visada žavėjausi komiksų superherojų viduriais. Kol darau bet kokią ab treniruotę, mano tikslas yra jas iškalti taip, tarsi būčiau atkreiptas į komiksą.

Nicole Moneer Guerrero

Viską gyvenime, kurį užsibrėžiau įgyvendinti, visada pirmiausia savo galvoje įsivaizdavau teigiamai. Aš netgi sukūriau vizijos lentas, kad išlaikyčiau savo tikslą. Jie dirba ir juos taip smagu gaminti. Pabandyk tai!

Tai, ką aš įsivaizdavau – tapimas „Bodybuilding.com“ sportininku / stipinų modeliu, „IFBB“ bikini profesionalu, autoriumi (nebaigtas) ir tarptautiniu mastu paskelbtu fitneso modeliu, buvo susijęs su mano optimistiškomis perspektyvomis.

Svajoju, vizualizuoju, rengiu planą, o po to ir veikiu. Nesvarbu, ką vizualizuoju, žinau, kad galiu ir norėsiu. Vizualizuojant tobulą mano kūno sudėjimą, tai ne tik kūno dalys – tai mano psichinės dalys! Kaip galvoti, kad sunkiu darbu ir atkaklumu galiu padaryti viską, ko noriu.

Šonas Sarantosas

Pečiai man visada buvo užsispyrusi raumenų grupė, tačiau bėgant metams ji tapo viena mėgstamiausių mano treniruojamų raumenų grupių. Kadangi yra trys skirtingos sritys, kuriose reikia treniruotis su deltoidais, tai reikia daug daugiau dėmesio jiems pataikyti.

Neturėdami vizualizavimo galios, daugelis iš mūsų nenusiteiktų net pradėti dirbti! Jei susitelktume tik į tai, kaip žiūrime į dabartį, tada niekada nesiektume to, ko norime ateityje.

Man patinka vaizduoti konkretų raumenį, kaip aš noriu, kad jis atrodytų, ir tada nuolat dirbti, kol matau, kad nedidelis laimėjimas prisideda prie bendro tikslo.

Brianas Stannas

Aš kovoju, todėl įsivaizduoju turėdamas žiaurią nokauto jėgą ir nugalėdamas savo priešininką, kai atlieku jėgas stiprinančias treniruotes.

Laura Bailey

Aš visada vizualizavau savo pečius, atrodydama gražiai uždengtus, net kai ilsėjausi, ir tai mane pastūmėtų per papildomą viršutinių hantelių presų rinkinį. Manau, kad dailiai nupiešti moterų pečiai atrodo puikiai ir iš tikrųjų sujungia mūsų kūno matmenis, ypač todėl, kad vasarą mėgstame dėvėti viršutines rankoves be rankovių, be nugaros ir be petnešėlių. Aš visada norėjau būti mergina su saulės suknele, kurios pečiai privertė žmones padaryti dvigubą pasirinkimą!

Jaquelyn Kay

Aš visą savo kūną įsivaizduoju kaip mašiną, kaip tai, kas gali atlaikyti didelius krūvius ir greitį. Negaliu leisti savo protui manęs nuvilti, nes kūnas sugeba viską, ką tik protas leidžia. Treniruojuosi kaip sportininkas, kad atrodyčiau.

Michelle Hanson

Aš tik įsivaizduoju, kaip atrodys mano kojos, kai eisiu per sceną, ir kaip jos atrodo kitiems žmonėms, kai dėviu šortus. Man patinka gražios kojos ant mergaičių ir gražios formos kojos ant vaikinų. Paprastai stengiuosi prisiminti pratimus ir patarimus, kuriuos išmokau iš savo fitneso žurnalų ir iš draugų, kurie treniruojasi.

Steve’as Cookas

Vizualizaciją naudoju kiekvienos kūno dalies treniravimui. Nuo mažens mintyse turėjau vaizdą, kaip noriu atrodyti. Tai žvilgsnis kažkur tarp Steve’o Reeveso ir Arnoldo: kiekvienas raumuo yra proporcingas likusiems, kūnas, kuris patiks visai populiacijai ir bus įvertintas kultūrizmo sporto.

Žinojimas, kaip atrodo idealus mano kūnas, suteikia mano treniruotėms prasmę. Aš nepasiekiau savo „prefektinės“ išvaizdos ir tikriausiai niekada to nepasieksiu, bet svarbu kelionė, tikslas ir malonumas siekti kažko, dėl ko jūs tikrai esate užsidegęs.

Vizualizavimas yra mano kasdienybės dalis. Aš vaizduoju ne tik tai, kaip noriu, kad atrodytų raumenys, bet ir tai, kaip norėčiau atrodyti visą gyvenimą. Kiekvieną dieną dirbu tol, kol mano galvoje kuriamas vaizdas tampa realybe.