Kaip pašildyti tuną? 5 būdai, kaip panaudoti likusį tuno kepsnį

Ar turite retą tuno likutį? Tada jūs žinote, kokia brangi yra ši žuvienė, ir tikriausiai nenorite jos kepti daugiau nei jau yra. Bet, deja, kaip galima pakartotinai pašildyti jo nevirinant? Yra labai maža tikimybė tai gauti, bet vis tiek ją galima išgelbėti.

Taigi, kaip pašildyti tuną? Ypač jei norite, kad jis būtų retas viduryje. Yra keletas būdų, kaip panaudoti likusį tuno kepsnį, ir manome, kad visi jie skamba be galo skaniai. Pateiksime keletą šaltų variantų, nes tunu galima mėgautis keliais būdais.

tuną pašildyti

Turinys

Rodyti

Kaip pašildyti tuną

Geriausias būdas pašildyti tuną yra pašildyti iki kambario temperatūros ir supilti į vidutinio karštumo nepridegančią keptuvę. Jei naudotumėte labai karštą keptuvę, gautumėte kepsnį, kuris toliau keps tuną.

Tokiam darbui nenaudokite orkaitės, skrudintuvo orkaitės ar orkaitės gruzdintuvės. Jei norite išsaugoti tuno iškepimą, bet kurį iš trijų ankstesnių variantų valdyti yra daug sunkiau nei keptuvę ar groteles.

Žinoma, yra keletas kitų būdų pašildyti tuną arba naudoti jį šaltai, tačiau labai svarbu, ką su juo ketinate daryti. Darome prielaidą, kad ant rankų turite vidutinio reto tuno kepsnį, todėl apie tai čia ir diskutuojame. Pažiūrėkime, kaip jį išsaugoti.

1. Dar kartą pakaitinkite iš abiejų pusių

Tuno kepsnį galite pašildyti nepridegančioje keptuvėje, tik nepamirškite, kad jis per daug neįkaistų. Jei naudosite didelę šilumą, gausite naują skrudintuvą, kuris toliau virins garus ir galbūt išdžiovins.

Kad taip nenutiktų, o lauke nebūtų karšta, o viduje – drungnas, prieš kaitindami leiskite kepsniui bent pusvalandį sušilti iki kambario temperatūros.

Taip pat skaitykite: Kodėl tunas yra raudonas?

Jei keptuvėje uždengsite dangtį, kaitinsite tolygiai, bet prarasite traškius kepsnio kraštus. Tai priklauso nuo jūsų, ar norite tai išlaikyti, ar ne. Jei kepsniui leidžiate kepti šiek tiek ilgiau, gali būti naudinga uždengti dangtį, kad sulaikytumėte šiek tiek drėgmės, kad jis taip greitai neišdžiūtų.

2. Apkepkite alyvuogių aliejuje, naudokite salotoms

Kitas variantas būtų iškepti tuno kepsnį alyvuogių aliejuje arba bet kokiame augaliniame aliejuje. Brakonieriavimas – tai mėsos gabalas švelniai kepamas skystyje, šiuo atveju aliejuje, kol jis puikiai iškeps ir suminkštės.

tuno salotos

Su tunu gausite iki galo iškeptą, bet neperkeptą žuvies gabalėlį. Jei nenorite alyvuogių aliejaus, galite naudoti kitos rūšies aliejų arba tiesiog žuvies sultinį.

Tada gautą mėsą galite naudoti kaip naują kepsnį. Arba galite jį plonai supjaustyti ir pridėti prie gražių, šiltų salotų.

3. Naudokite šaltą kaip sašimį, supjaustykite plonai

Praleiskite kaitinimą, o tuno kepsnį prisijunkite prie sashimi vakarėlio! Sashimi paprastai naudojama žalia mėsa, labai plonai supjaustyta. Tačiau šiuo atveju nesunkiai naudosite savo vidutinio reto tuno kepsnį. Vėlgi, prieš patiekdami leiskite jam sušilti iki kambario temperatūros.

Sashimi neturi ryžių ar kitų garnyrų, tai tik mėsa, vasabis, sojos padažas ir marinuotas imbieras. Visa sashimi esmė yra parodyti mėsos kokybę ir sušių šefo įgūdžius.

4. Sušiuose naudokite šaltą, susuktą arba birų

Jei sashimi tikrai nėra jūsų dalykas, galite lengvai pasirinkti suši. Turite išvirti ryžius ir paruošti kitus ingredientus, bet jei ruošiatės nedideliam projektui, kodėl gi ne?

Jei sušiams naudojate tuną, būtinai supjaustykite jį ilgomis plonomis juostelėmis. Neužkraukite suši ritinėlio! Arba galite pasigaminti palaidų sušių, jų nesusukdami. Dubenyje išdėliokite ryžių šoną, plonais griežinėliais pjaustytą tuną, agurką ir viską, ko norėtumėte pridėti prie sušių. Taip pat galite pridėti susmulkintų ar dribsnių nori.

5. Smulkiai supjaustykite ir sudėkite į salotas

Jei norite dar lengvesnio ir paprastesnio būdo panaudoti likusius sušius, tiesiog naudokite jį salotose. Įsigykite sau gražaus fetos sūrio, rukolos ar rukolos, šviežių pomidorų ir pridėkite tuną su keliais salotų lapais.

Tunas bus puikus ir pats savaime kaip išskirtinis skonis ir puikus būdas karštą vasaros dieną mėgautis vėsiomis salotomis.

Niekada nekepkite žuvies mikrobangų krosnelėje, gaminsite netolygiai!

Kad ir kokį metodą nuspręstumėte naudoti, nekepkite tuno mikrobangų krosnelėje. Tai gali būti viliojanti, tai gali būti paprasčiausias būdas, bet jūs gaunate nenuoseklius rezultatus.

Mikrobangų krosnelėje mėsa neįkaitins tolygiai, be to, ji lengvai perkeps. Ir jei norite, kad kuolas būtų vidutiniškai retas, tuomet tikrai norite likti atokiau nuo mikrobangų krosnelėje kepto tuno.

Kaip laikote tuno likučius?

Jei ką tik parsivežėte tuno kepsnį namo, įsitikinkite, kad indas, kuriame jis yra, yra sandarus. Jei ne, drąsiai apvyniokite. Taip jis kryžmiškai užsiterštų kitu šaldytuve esančiu maistu.

Kalbant apie laikymo trukmę, įsitikinkite, kad suvartosite per 24 valandas po laikymo. Tunas yra jūros gėrybės, net jei jis yra šiek tiek virtas, jis vis tiek genda daug greičiau nei kitų rūšių mėsa.

Taip pat skaitykite: Ar galite pašildyti šoninę?

Ar galite užšaldyti tuno kepsnį?

Iškeptą tuno kepsnį, jei norite, galite užšaldyti, tačiau turite suprasti, kad pakaitinus tekstūra nebus tokia pati. Vienintelis kitas dalykas, kurį galite padaryti su jau iškeptu atšildytu tuno kepsniu, yra jį visiškai išvirti ir susmulkinti, kaip ir konservuotą tuną.

Jei jums tai gerai, užšaldykite kepsnį. Susmulkintą, virtą tuną galima naudoti įvairiais būdais, pavyzdžiui, tuno salotoms, tuno vyniotiniui arba tuno troškinimui, jei norite.

Jei nesinori užšaldyti tuno, o paskui jį atšildyti, nei rytoj jo valgyti pašildytą, greičiausiai jūsų katei patiks jūsų likučiai.

Išvada

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią būdą pašildyti iškeptą tuno kepsnį ir parodyti dar keletą jo naudojimo būdų, išskyrus tiesiog pašildymą. Turime daug daugiau naudingų straipsnių apie maisto šildymą, užšaldymą ir gaminimą. Būtinai peržiūrėkite toliau pateiktus susijusius straipsnius.