Kaip pašildyti garuose virtas bandeles? 4 populiariausi metodai

Kalbant apie bet kokio maisto pašildymą, beveik visada yra įvairių būdų tai padaryti, tačiau kaip pašildyti garuose virtas bandeles, dar žinomas kaip bao bandelės?

Jie yra garinami, todėl nėra prasmės kaitinti jų pilnoje keptuvėje aliejaus ar panašiai, nes pakeisite jų tekstūrą. Jei jums tinka pakeisti jų tekstūrą, jums pasisekė, yra daug daugiau būdų, kaip pašildyti garuose virtas bandeles, bet jei norite jas išlaikyti tokias pat, yra tik keli būdai.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie kiekvieną garuose keptų bandelių pašildymo būdą. Net jei jie keičia bandelių tekstūrą, galbūt jie yra geriausi jūsų konkrečiomis aplinkybėmis.

Pamatysite, kad vieni metodai greitesni už kitus, tačiau turi nukentėti kokybė, kiti – lėtesni, bet tekstūra bus beveik tokia pati, kaip ir neseniai atlikta.

pašildykite garuose virtas bandeles

Turinys

Rodyti

Kaip pašildyti garuose virtas bandeles?

Geriausias būdas pašildyti garuose virtas bandeles (bao bandeles) yra naudoti garų puodą. Pakaitinus garuose virtas bandeles, jų tekstūra ir skonis išliks kuo geresnis. Norėdami tai padaryti, turite nustatyti savo garintuvą, leisti vandeniui užvirti, sumažinti ugnį, kai vanduo užvirs, sudėti bandeles, uždengti garintuvą indų šluoste prieš uždėdami dangtį ir pašildyti apie 8 minutes, kol jie įkais. .

Tai pats geriausias būdas pašildyti garuose virtas bandeles, jei norite išlaikyti kuo aukštesnę kokybę. Tačiau norint tai padaryti, reikia tam tikrų aplinkybių. Pirma, jums reikia šiek tiek laiko, nes sąranka gali užtrukti kelias minutes ir 8 minutes, kurių reikia, kad jie būtų karšti; Be to, jums reikia garlaivio, kurio kai kurie žmonės neturi.

Jei esate darbe, šis garuose keptų bandelių pašildymo būdas yra beveik neįmanomas, nes mažai šansų turėti garintuvą, o 10–15 minučių gali būti daug laiko, kai darote nedidelę pertraukėlę.

Taigi pateiksiu jums keletą papildomų būdų, kaip pašildyti garų bandeles, kurie galbūt labiau tinka jūsų aplinkybėms.

Taip pat skaitykite: Geriausias būdas pašildyti lašišą

Trys kiti būdai, kaip pašildyti garuose virtas bandeles

  1. Mikrobangų krosnelė. Garuose virtų bandelių pašildymas mikrobangų krosnelėje yra pats geriausias būdas jas pašildyti, jei skubate. Šis metodas trunka apie 1 minutę, priklausomai nuo mikrobangų krosnelės veikimo. Bandeles reikia suvynioti į popierinį rankšluostį ir įdėti į mikrobangų krosnelę 30-60 sekundžių. Geriau patikrinkite juos po 30 sekundžių, ar jūsų mikrobangų krosnelė gerai veikia. Šio metodo minusas yra tas, kad bandelės labai lengvai išdžius.
  2. Orkaitė. Garuose keptas bandeles pašildyti orkaitėje galima, nes orkaitė jas įkaitins tolygiai, tačiau tai nėra labai efektyvus būdas, nes bandelės taps traškios ir šiek tiek išdžius. Jei tai yra jūsų vienintelė galimybė, žinoma, tai geriau nei juos išmesti. Reikalas tas, kad jie greičiau traškėja iš išorės, nei įkaista viduje. Geras būdas tai išvengti – pirmosiomis minutėmis uždengti juos orkaitėje tinkamu dubeniu arba skardos folijos palapine.
  3. Ant krosnies. Šiuo būdu galite pakeisti maisto garintuvą, kuris nebus toks patogus, bet jūs galite tai padaryti. Vandenį reikia užvirti puode, prieš dedant ant viršaus, naudojant sietelį, garuose iškeptas bandeles. Prieš dėdami bandeles, į sietelį turite įdėti kepimo popieriaus lakštus arba žalius lapus, pavyzdžiui, salotų lapus, kad nepriliptų prie sietelio dugno.

Taigi, kaip matote, yra keletas papildomų bao bandelių pašildymo būdų, kurie daugiau ar mažiau išlaikys jų tekstūrą. Tačiau tuo pat metu reikėtų vengti kelių garų bandelių pašildymo būdų, kuriuos aptarsime toliau.

Kaip nereikėtų pašildyti garuose virtų bandelių

Yra keletas būdų, kaip pakartotinai pašildyti maistą, kuris puikiai tinka tiems maisto rūšims, kuriems reikia traškumo, pavyzdžiui, keptai vištienai ar gruzdintoms bulvytėms. Tačiau kalbant apie garuose virtas bandeles, tai yra sudėtingiausia dalis, jos turi išlikti minkštos ir purios iš išorės, o vidus turi būti šiltas, o ne keptas ar panašiai.

Taigi, jei norite, kad jūsų bandelės būtų tokios pačios tekstūros, turėtumėte vengti kaitinimo būdų:

  1. Kepimas ant grotelių. Kepdami juos ant grotelių, per greitai sudeginsite išorę, o vidus nebus pakankamai karštas. Jei norite, kad viduje būtų pakankamai karšta, turite per daug sudeginti išorę.
  2. Kepimas keptuvėje. Kepant keptuvėje jie taps traškūs, tačiau po to jų nepavadinsi garuose keptomis bandelėmis. Manau, kad tai gali veikti, bet tai nebus tas pats maistas. Galų gale gausite keptuvėje keptas bandeles, kurios iš tikrųjų yra dalykas.
  3. Oro gruzdintuvė. Gali veikti taip pat, kaip kepant keptuvėje, bet jei pirkote garuose virtas bandeles, spėčiau, kad pakaitinus norėtumėte, kad jos būtų tokios pačios purios tekstūros.

garuose keptos bandelės

garuose keptos bandelės

Kaip laikyti garuose virtas bandeles?

Garuose virtas bandeles galite laikyti keliais skirtingais būdais, priklausomai nuo to, kada ketinate jas valgyti.

Geriausias būdas laikyti garuose virtas bandeles yra užšaldyti jas iškepus. Tokiu būdu galite išlaikyti juos šviežius iki šešių savaičių.

Galite įdėti juos į sandarų indą ir laikyti šaldytuve, jei planuojate valgyti per artimiausias kelias dienas, bet ne ilgiau kaip keturias dienas.

Šaldytas bandeles pašildyti reikės ilgiau nei laikytas šaldytuve.

Jei laikote juos kambario temperatūroje, geriau nelaikykite ilgiau nei dvi valandas, nes juose gali augti kenksmingos bakterijos.

Taip pat skaitykite: Ar galite valgyti žalią žiedinį kopūstą?

Išvada

Peršasi išvada, kad yra daug būdų pašildyti garuose virtas (bao) bandeles, tačiau tai tikrai priklauso nuo aplinkybių, kuriose esate, koks būdas jums yra geriausias.

Apskritai geriausias būdas jas pašildyti yra naudoti maisto garintuvą, taip išsaugosite geriausią garuose keptų bandelių kokybę.

Būdai, kurių sakiau nebandyti, nebūtinai yra neteisingi, tačiau jie pakeis jūsų garuose keptų bandelių tekstūrą, tad jei tai ne problema, galite išbandyti ir juos.

Tikiuosi, kad perskaitę šį straipsnį žinote, kaip pašildyti garuose virtas bandeles, kad galėtumėte jomis mėgautis taip, kaip norite.