Jessica White, medicinos mokslų daktarė: gelbstinti gydytoja tobulina žudiko kūno sudėjimą

Pusiausvyra tarp gyvenimo, darbo, šeimos ir kūno rengybos įmanoma, jei tik norite būti malonus ir kantrus sau. Deja, daugelis žmonių stengiasi pasiekti šį pusiausvyros aktą. Ir nenuostabu: kiekvienas iš šių komponentų kartais gali tapti visavertis. Jei kažkas turi nusileisti, per dažnai tai yra tinkamumas. Tai gaila, nes fitnesas gali paskatinti tuos kitus gyvenimo aspektus, energizuoti dieną ir išplėsti darbingumą.

Jums būtų sunku surasti užimtesnį už gydytoją Jessicą White, kuri dirba gydytoja ir laisvalaikiu rengia figūrų varžybas. Ji taip pat augina tris vaikus kaip vienišus tėvus.

Mes norėjome sužinoti, kaip daktarė White valdo šį žongliravimą – ir jos paslaptys jus nustebins ir įkvėps.

Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra

White’o darbo grafikas nėra tipiškas 9–5 – ten nieko nestebina. Pirmadienio rytą palikusi savo namus, ji eina į 5 val. „CrossFit“ klasę ir eina į ligoninę, kur dirba stacionaro medicinos direktore. Ji dirba 48 valandas iš eilės, atlikdama keturis 12 valandų pamainų komplektus, nugara į nugarą, nuo pirmadienio ryto iki trečiadienio ryto trankydama visą darbo savaitę. Ji net miega ligoninėje, o jos pacientai miega.

Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra

Po 48 valandų ligoninėje ji pradeda 90 minučių kelionę namo – tik sustodama sporto salėje savo trečiadienio ryto „CrossFit“ sesijai. Ji mėgsta stebėti savo pažangą ir nustatyti naujus PR, taip pat skatina „CrossFit“ bendruomeniškumą. Tiesą sakant, ji vėl pasieks tą 5 val. Klasę kiekvieną kitą keturias dienas. Kartais ji prideda antrą treniruotę namuose ant kardio treniruoklių, įrengtų jos rūsyje, kur jos vaikai mėgsta su ja kabintis.

Ji varoma be jokių abejonių, tačiau tuo pačiu metu ji ieško pusiausvyros. Vyriausias jos sūnus, dvylikametis, mėgsta jai pasakyti: „Jums nereikia turėti raumenų – galite būti tik įprasta mama“. Jis nėra pasirengimo darbų, vedančių į figūrų varžybas, gerbėjas, kai White’as negali valgyti to, kas patinka visai šeimai. Tačiau ji stengiasi įtraukti savo vaikus į treniruočių procesą ir jiems tai linksminti, kartu atlikdama šeimos bėgimus ir dviračių žygius.

Figūra ir kūno rengyba

White dalyvavo savo pirmojoje figūrų varžybose 2016 m. Spalio mėn. Bruklino „Grand Prix“ varžybose. Ji užėmė ketvirtą vietą naujokų ir atvirų kategorijų kategorijoje, o antroje – 35 ir vyresnių varžovų meistriškumo klasėje. Netrukus po to ji pasirodė ant scenos „Gold’s Classic“. Šį kartą ji valdė staliuką ir finišavo pirma visose trijose minėtose klasėse.

Trečią kartą ji varžėsi 2017 m. Spalio mėn., NPC rytinės pakrantės pirmenybėse, kur užėmė pirmąją vietą atviroje ir antrąją vietą meistriškumo klasėje.

Pagrindinis iššūkis White’ui tapo subalansuoti jos susidomėjimą figūra ir meilę „CrossFit“ – ypač tada, kai treneris nurodė, kad rengiantis varžyboms ji turėtų taikyti tradiciškesnį požiūrį į treniruotes. Buvo išimčių. Pavyzdžiui, jos treneris leido ilgesnes ištvermės dienas, pilnas eilučių, dvigubų apačių ir bėgimų. Tačiau White’as išvengė keltuvų, tokių kaip valymas ir išplėšimas, tradicinių kultūrizmo judesių naudai.

Figūra ir fitnesas

Šiandien, kadangi ji šiuo metu nesiruošia kultūrizmo šou, ji vėl patenka į 5 val. „CrossFit“ klases. Jos žadintuvas įsijungia 4 valandą ryto, tačiau ji dažnai būna pakilusi, kol nesumeluoja, džiaugiasi treniruote. Štai kaip ji žino, kad „CrossFit“ yra jos uogienė.

Neseniai White’as dalyvavo „tik gydytojo“ 1 lygio „CrossFit“ sertifikavimo kursuose. Jos tikslas yra panaudoti naujas žinias, kad padėtų pacientams pasiekti savo sveikatos ir fitneso tikslus.

„Džiugu stebėti, kaip kiti žmonės sekasi„ CrossFit “, – sako ji. „Matyti, kad kas nors daro pirmą prisitraukimą ir žymiai pagerina bendrą sveikatos būklę, man į akis krinta ašaros“.

Geresnė mama, geresnė dok

Laikytis treniruotės gali būti sunku, tačiau White’ui tai verta. Pratimai paaštrina ją psichiškai ir fiziškai, leidžiant jai būti geresne mama ir geresne gydytoja. Praleidusi treniruotę, ji nesijaučia taip gerai ir dėl to neatiduoda tiek daug žmonių, kuriems tarnauja, nesvarbu, ar tai būtų jos vaikai, ar pacientai, ar ji pati.

Be to, ji nustatė, kad kai ji dirba tik dėl estetinių priežasčių, paprastai nėra pakankamai gilaus potraukio, kad išlaikytų savo fitnesą ilgą laiką ir taptų gyvenimo būdu.

Geresnė mama, geresnė doc

Šiuo požiūriu ji niekuo nesiskiria nuo kitų. Kai ji atneša savo treniruotėms prasmę ir tikrąjį tikslą, ji mainais iš jų išskiria prasmę ir tikrąjį tikslą.

Maistas ir maisto papildai

Tikrai išėjusi iš savo varžybų ciklo, ji šiuo metu rytais ir vakarais vartoja glutaminą, o BCAA – tikrai intensyvių treniruočių metu. Po treniruotės ji turi baltymų kokteilį.

Ji valgo sveiką ir švarią maistą, daugiausia vartodama žalias daržoves ir baltymus iš daugiausia vištienos, kiaušinių ir žuvies. Ji tikrai valgo raudoną mėsą ir pieno produktus, o angliavandeniai, įskaitant cukrų, iš esmės yra iš daržovių ir vaisių. Riešutai ir sėklos taip pat yra meniu, ir ji valgo toną žemės riešutų sviesto, kuris, pasak jos, tvirtai liežuviu skruoste, turėtų būti jos pačios maisto grupė.

Sveikatos ir kūno rengybos Rx

Būdamas medicinos gydytoju ir 1 lygio sertifikuotu „CrossFit“ treneriu, White’as girdi daugelį žmonių sakant: „Aš nesu pakankamai sveikas“, tačiau jie atideda lankymąsi sporto salėje, nes patys nesijaučia gerai. Jie sudaro sandorius su savimi, pavyzdžiui: „Aš eisiu, kai atrodysiu geriau“ arba „Aš darysiu„ CrossFit “, kai būsiu stipresnis“.

Sveikatos ir kūno rengybos Rx

Ji ją vargina, nes niekas niekada nenori eiti, kai yra silpnas, sako ji – iš pradžių ne. Ir ji tai žino ir iš pirmų lūpų. Pradėjusi nuo „CrossFit“, ji negalėjo atlikti nė vieno prisitraukimo.

Kiekviena turi pati išsiaiškinti, kaip įveikti tą kuprą, kaip motyvuotis, sako ji. Kai tik eisite, beveik iš karto pamatysite ir pajusite naudą: padidės energija, padidės nuotaika ir pasitikėjimas savimi, geresnis miegas, geresnė kūno sudėtis, sumažės su amžiumi susijęs raumenų masės sumažėjimas, sumažės depresija ir streso lygis, su amžiumi susijusio kognityvinio nuosmukio sumažėjimas ir sumažėjusi rizika susirgti osteoporoze.

Taigi, nesvarbu, koks esate užsiėmęs ar manote, kad esate, pradėkite treniruotis, net jei tai reiškia, kad signalą nustatysite 4 valandą ryto. Tai verta pastangų. Paimkite jį iš gydytojo.