Geriausias kreatinas

Po išrūgų baltymų miltelių kreatinas gali būti populiariausias sporto salės lankytojų maisto papildas ir tam yra rimta priežastis. Daugumos papildų vartojimą pagrindžiančių tyrimų yra vos keli, tačiau kreatino – šimtai, rodančių stiprų poveikį darbingumui ir kūno sudėjimui.

Kreatinas daugiausia veikia didindamas žmogaus gebėjimą optimaliau dirbti sporto salėje. Dėl to greičiau sustiprėsite ir užauginsite daugiau raumenų. Žinoma, tai daugiau niuansų. Toliau aptariame kreatino naudą ir atsakome į pagrindinius kreatino klausimus. Kalbant apie tai, kokį kreatiną turėtumėte įsigyti, išbandėme dešimtis prekės ženklų, kad galėtume pasirinkti 12 aukštos kokybės kreatino pasirinkimų, kurie patenkins įvairius poreikius.

Geriausi kreatino papildai

Kai kurie kreatinai turi nereikalingų sudedamųjų dalių, tačiau, kita vertus, geriausias kreatino produktas rinkoje tikriausiai turėtų turėti vieną ar du naudingus priedus. Manome, kad „Recharge” pasiekė geriausią aukštos kokybės kreatino balansą.

„Transparent Labs” kreatinas HMB

HMB, kuris reiškia hidroksimetilbutiratą, yra pagrindinis šakotosios grandinės aminorūgšties leucino metabolitas, neleidžiantis skaidytis raumenų baltymams. Taigi jis padeda išlaikyti raumenis ir, atrodo, tai daro veiksmingiau nei vien leucinas. (4) Vienas iš privalumų yra tai, kad HMB derinimas su kreatinu taip pat didina jėgą geriau nei vartojant bet kurį iš šių papildų atskirai. Be to, mėlynosios avietės skonis yra skanus ir jame nėra dirbtinių saldiklių.

 

Kas turėtų pirkti Transparent Labs Creatine HMB

Jei norite šiek tiek daugiau kreatino, kuris padėtų išlaikyti raumenis, bet nenorite daugybės neįprastų prieš treniruotę naudojamų ingredientų, šis preparatas puikiai tinka.

Žmonės, kurie nori aromatizuoto kreatino, bet nenori dirbtinių skonių ir ingredientų, bus patenkinti šiuo produktu.

Kas neturėtų pirkti „Transparent Labs” kreatino HMB

Visiems, kurie ieško stimuliuojančio ar ergogeninio kreatino poveikio.

HMB yra įdomi kreatino mokslo sritis ir iš tiesų yra įrodymų, kad jei norite kreatino, kuris didina raumenų jėgą ir kartu išlaiko raumenų masę, tai yra puikus pasirinkimas.

 

Geriausias kreatinas po treniruotės

Šiame skyriuje medžiojome aukštos klasės kreatino produktą, kuris orientuotas į raumenų išlaikymą. Po ilgų paieškų sužinojome apie neįprastą metabolitą, kuris, atrodo, veikia sinergiškai su kreatinu.

 

Legion Recharge

 

Legion Recharge buvo mūsų mėgstamiausias kreatino produktas. Tai ne tik kreatino monohidratas, kuris yra labiausiai moksliniais tyrimais pagrįsta forma: vienoje matavimo taroje taip pat yra l-karnitino l-tartrato, kuris gali padėti sumažinti fizinio krūvio sukeltą raumenų pažeidimą ir pagerinti atsigavimą. Taip pat yra banabų lapų ekstrakto, kuris gali padėti padidinti jautrumą insulinui ir pagerinti angliavandenių virškinimą. Galiausiai: visiškai natūraliai pagardinta, nudažyta ir pasaldinta.

Kas turėtų pirkti Legionas įkrauti

 • Jei norite kreatino su priedais, bet be stimuliuojančių medžiagų, tai yra puikus „bet kuriuo metu” atsigavimo gėrimas.
 • Žmonėms, kurie mėgsta aromatizuotą kreatiną. „Recharge” yra arbūzų, vaisių punšo arba braškių limonado. (Nors taip pat galima įsigyti ir be skonio.)
 • Visiems, kurie domisi galimu l-karnitino l-tartrato (LCLT) poveikiu atsigavimui ir ilgaamžiškumui.
 • Kas neturėtų pirkti „Legion Recharge
 • Pirkėjams, kurie nori tik paprasto kreatino.
 • Jei norite sutaupyti pinigų, žinokite, kad tai nėra pigiausias kreatino papildas.
 • Dėl gaivaus natūralaus skonio laukiame, kada galėsime vartoti „Recharge” bet kuriuo paros metu, o LCLT yra vienas perspektyviausių atsigavimo papildų rinkoje.

 

Geriausios kreatino tabletės

Tabletes paprastai patogiau nešiotis su savimi nei miltelius, todėl jos yra puikus pasirinkimas keliaujant.

 

Performance Lab Maintain

Performance Lab pasižymi 3 000 miligramų Creapure®, kuris žymimas 83 % kreatino, ir daugiausia dėmesio skiria pailgintam atpalaidavimui, kad jūsų raumenys būtų papildyti dar ilgai po treniruotės. Ši formulė vartojama tabletėmis, o tai ne visiems yra pirmas pasirinkimas, tačiau jas lengva vežtis su savimi arba įsimesti į sporto krepšį. Be to, „Performance Lab” pasirūpino, kad jų tabletės būtų mažesnės, palyginti su pramonės standartu, todėl jas lengviau nuryti.

 

 1. Performance Lab Maintain
 2. Performance Lab Maintain
 3. Tabletės suteikia daugiau patogumo nei milteliai, o „Performance Lab” siūlo lengviau nuryjamą jų rūšį.
 4. Kas turėtų vartoti Performance Lab Maintain
 5. Žmonės, kurie daug keliauja arba vartoja kreatiną prieš treniruotę ar po jos. Paprastai tabletės keliauja geriau nei milteliai.

Žmonės, kurie mieliau vartoja mažesnes tabletes.

Kas neturėtų vartoti Performance Lab Maintain

Žmonėms, kurie pirmenybę teikia grynam kreatinui. Šios formulės sudėtyje yra dar dvi sudedamosios dalys.

Tiems, kurie neigiamai vertina tabletes. Jūs turite vartoti didelę tablečių dozę.

Geriausias kreatino monohidratas

Kreatino monohidratas yra toli gražu labiausiai moksliškai pagrįsta kreatino forma. Jei tiesiog ieškote tik gryno, nearomatizuoto kreatino už geriausią kainą, toliau neieškokite.

 

Muscle Feast Premium Creatine

Dėl gryno, nefiltruoto kreatino „Muscle Feast Premium Creatine” visus pranoksta. Svarbus veiksnys yra tai, kad jame naudojamas Creapure® – garsus aukštos kokybės produktas, gaminamas tik kreatinui skirtoje gamykloje Vokietijoje, kur reguliariai tikrinama, ar nėra draudžiamų medžiagų. Jis taip pat sertifikuotas kaip halal ir košerinis. Be to, jį sertifikavo trečiosios šalies bandymų bendrovė „Labdoor”. Geresnės kreatino kokybės kontrolės paprasčiausiai negalima reikalauti.

 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26219105/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23851411/