Geriausi salierų pakaitalai – 5 alternatyvos, kurias reikia išbandyti

Salierai. Galbūt turite jį savo sandėliuke, o gal ne. Jei to nepadarysite, jums tikrai reikės pakaitalo, kai tik receptas to reikalauja, o tai reiškia, kad turite žinoti, kas yra salierai. Esame gana tikri, kad vien iš pavadinimo dauguma žmonių gali spręsti apie jo ryšį su salierais. Galų gale, koks kitas maistas prasideda „salierai“, tiesa?

Tačiau įdomu tai, kad salierai nėra tokie, kokie atrodo. Taigi skaitykite toliau, nes manome, kad iš tikrųjų galite nustebti sužinoję, kas iš tikrųjų yra salierai. Ir, žinoma, mes pateiksime jums geriausius pakaitalus.

Taigi, be papildomų rūpesčių, pateikiame 5 geriausius salierų (salierų šaknų) pakaitalus!

salierų pakaitalas

Turinys

Rodyti

Geriausi salierų (salierų šaknų) pakaitalai

Geriausi salierų šaknų (salierų) pakaitalai yra salierai, petražolių šaknys, morkos ir salierų sėklos, pastarnokai ir salierų sėklos, bulvės ir salierų sėklos. Visa tai suteikia žemišką, šiek tiek aštrų skonį, ypač salierų stiebams.

Nors niekas negali tiksliai imituoti intensyvaus, tačiau švelnaus, pikantiško saldaus ir unikalaus skonio, kuris yra saliero šaknies augale, bet kuriuo atveju jums gali tekti naudoti pakaitalą.

Taigi, todėl mes sudarėme 5 ingredientų, kuriuos tikrai rasite žaliųjų bakalėjos parduotuvėje, sąrašą, kurie gali pakeisti šią skanią, krakmolingą šakniavaisį!

1. Salierai

Nepaisant to, kad yra iš tos pačios augalų šeimos, šis skonis ir tekstūra labiau skiriasi nuo salierų nei petražolės šaknis! Visi žinome, kokie švelnūs ir vandeningi yra salierai, todėl jei nuspręsite jį naudoti vietoje saliero šaknies, tiesiog atminkite tai.

Priklausomai nuo jūsų patiekalo, gali tekti į salierą įpilti tirštiklio, kad patiekalas nebūtų per vandeningas. Be pastarnoko, morkų, petražolių šaknų ar tiesiog kukurūzų krakmolo, puikiai tiks bulvės!

Be to, jei norite šiek tiek stipresnio salierų skonio, tiesiog pridėkite keletą saliero lapų! Nors jie paprastai išmetami, jie yra valgomi ir iš tikrųjų turi daug naudos!

Taip pat skaitykite: Kaip laikyti salierų šaknis, kad jos tarnautų ilgiau

2. Petražolių šaknis

Nors petražolių šaknis dažniausiai pašalinama iš purių ir kvapnių žalių lapų, ji yra visų žinomos ir mylimos petražolių žolės šaknis. Jis yra baltas arba beveik baltas, gana ilgas ir iš tikrųjų panašus į pastarnoką! Taigi įsitikinkite, kad jų nesupainiojate parduotuvėje (nors saliero šaknį galite pakeisti ir pastarnoku).

petražolių šaknis

Petražolių šaknis suteiks jūsų patiekalui panašią tekstūrą ir spalvą kaip salierų, taip pat suteiks malonų skonį. Nors tai nebus visiškai tas pats, daugelis petražolių šaknis apibūdina kaip panašią į salierų skonį, su papildomomis morkų, bulvių ir, žinoma, lapinės petražolės žolės užuominomis!

Jei ieškote šiek tiek stipresnio salierų skonio, kai viskas bus pasakyta ir padaryta, nedvejodami įmaišykite į mišinį salierų sėklų arba salierų druskos!

3. Morkos su salierų sėklomis, druska arba lapais

Kol jūsų patiekalas nepriklauso nuo baltos arba geltonos salierų spalvos, morkų naudojimas vietoj saliero šaknies turėtų būti puiki alternatyva!

Morkų tekstūra panaši į salierą, o daugelis apibūdina salierą kaip šiek tiek morkų skonį, tad kodėl gi to nepasinaudojus savo naudai? Viskas, ką jums reikia padaryti, norint pakeisti šį pakaitalą, tai nulupti morkas ir jas išvirti ir sutrinti arba tiesiog susmulkinti, atsižvelgiant į jūsų receptą.

Jei norite gauti dar šiek tiek malonaus žemiško salierų skonio, nedvejodami pabarstykite į mišinį salierų sėklų! Jei ką tik išgėrėte, naudokite salierų druską, salierų lapus ar petražoles!

4. Pastarnokas su salierų sėklomis, druska arba lapais

Jei kada nors matėte baltą morką parduotuvėje, galbūt įsigijote ją tik dėl malonumo! Tačiau paragavę šios įdomios daržovės tikrai būtumėte pajutę skirtumą. Taip, žmonės, todėl, kad tai buvo pastarnokas!

Pastarnokai, nors savo išvaizda panašūs į morkas ir petražolių šaknis, yra daržovė, turinti savo unikalų skonį! Be to, jie yra balti, krakmolingi ir savo skoniu šiek tiek panašūs į salierus, todėl puikiai tinka pakaitalams!

Vienintelis skirtumas tarp salierų ir pastarnoko yra tas, kad pastarnokas gali suteikti jūsų patiekalui šiek tiek saldesnio skonio, todėl būkite to dėmesingi. Jei norite tai šiek tiek kompensuoti, tiesiog įdėkite salierų sėklų, salierų druskos ar net salierų ar petražolių lapų į mišinį!

pastarnokas

5. Bulvės su salierų sėklomis, druska arba lapais

Puikus dalykas naudojant bulves kaip salierų pakaitalą yra tai, kad ji yra universali. Panašiai kaip ir daugelis ankstesnių pakaitalų, bulvės turi savo tekstūrą ir spalvą, kuri gražiai pakeis saliero šaknį, jei kepama, kepama ar sutrinama.

Bulvės geresnės yra jos ramus, subtilus skonis ir prieinamumas rinkoje! Nėra maisto prekių parduotuvės, į kurią įeitumėte nerasdami gražios bulvės! Ir, priklausomai nuo veislės, paprastai bulvėms galite suteikti bet kokį norimą skonį, kad ji įgaus tą skonį!

Taigi, kaip ir ankstesni pakaitalai, tiesiog į bulvių košę įpilkite salierų sėklų, druskos ar lapų, jei norite, kad jūsų patiekalas būtų tokio paties salierų skonio!

Kas yra salieras?

Geriausia iš tikrųjų suprasti, kas yra salieras ir kuo jis skiriasi nuo salierų, kad galėtumėte gerai suprasti, kaip jį naudoti kituose receptuose. Arba kas žino, gal rasti pakaitalą, kurio neįtraukėme į šį sąrašą?

Galų gale, tai yra viena iš labiausiai painiojamų daržovių.

Kas varde?

Nors atrodo, kad tai būtų tas pats, kas jūsų įprasta, žalia ir vandeninga saliero lazdelė, taip nėra! Salierai – taip pat žinomi kaip salierų šaknys, salierai su ropėmis dėl savo išvaizdos panašios į ropes – iš tikrųjų yra skirtinga Apium graveolens iš viso!

Paprasta salierinė daržovė žinoma tik aukščiau pateiktu lotynišku pavadinimu, Apium graveolenso salierai (saliero šaknis) yra rapaceum įvairovė.

Ir kadangi salierai yra laikomi šiek tiek saldesniais, palyginti su salierais, galime manyti, kad jo pavadinimas rapaceum – kurios galima apytiksliai išversti į dulce angliškai reiškia švelniai saldus – kalba apie jo skonį!

Stiebas ar šaknis?

Salierai iš tikrųjų yra svogūninė augalo šaknies galvutė, turinti krakmolingą, saldų skonį. Nors iš jo pagrindo auga žali stiebai, panašūs į jūsų įprastų salierų lazdeles, salierai dėl jų neauginami ir nenuimami. Šiuos ūglius galima valgyti, bet salierų yra savo, o ne saliero augalo šaknis.

Taip pat skaitykite: Alyvuogių pakaitalai

Kur dingo?

Deja, nebent gyvenate Viduržemio jūros regione arba Šiaurės Europoje, kur salierų šaknų auginama per daug, jų galite rasti ne kiekvieną dieną savo vietinėje žaliųjų bakalėjos parduotuvėje.

Ir kadangi jums gali būti ne lengviausia rasti parduotuvėse parduodamų salierų šaknų (nors tai tikrai įmanoma mažesnėse, unikaliose rinkose), gali tekti jį pakeisti panašaus skonio ar tekstūros ingredientu.

Tikimės, kad aukščiau pateiktas sąrašas jums buvo naudingas ir net du kartus nesumirksite, kai paimsite salierų pakaitalą!