Geriausi polentos pakaitalai – 3 alternatyvos vakarienei

Jei esate tikras gurmanas, galbūt esate susipažinęs su polenta. Tačiau kartais dėl įvairių priežasčių polentą reikia pakeisti kažkuo kitu.

Iš Šiaurės Italijos kilusi polenta gaminama iš stambiai sumaltų kukurūzų. Išvirus ji tampa graži ir kreminė, beveik košės konsistencijos.

Jis yra neįtikėtinai universalus ir gali būti naudojamas įvairiems patiekalams, priklausomai nuo apdorojimo būdo.

Galite kepti polentą, naudoti pyragui, naudoti makaronuose ar padaže. Dėl kreminės tekstūros polenta gali būti patiekiama ir ant šono.

Apskritai polenta yra beveik kukurūzų miltų atitikmuo. Pagalvotumėte, kad bet kokie kukurūzų miltai ar kukurūzų miltai būtų geras jų pakaitalas, kai po ranka neturite polentos, bet kokias kitas alternatyvas galėtume ištirti?

polentos pakaitalas

Turinys

Rodyti

Geriausi polentos pakaitalai

Kruopos, bulvių košė arba manų kruopos yra vieni geriausių polentos pakaitalų. Jie gali būti naudojami kaip garnyro arba pagrindinio patiekalo pakaitalas.

„Polenta“ yra puikus kompanionas ar net pagrindas prie bet kokio patiekalo.

Tačiau, kai galvojate apie polentos pakaitalą, taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kaip ji sąveikauja ir reaguoja su kitais patiekalo ingredientais, ypač skystais.

Pavyzdžiui, paprasti miltai nėra tokie sugeriantys kaip polenta. Jei kepate ir ieškote tam tikros drėgmės savo pyrage, jūsų polentos pakaitalas taip pat turi sugerti vandenį tokiu pat greičiu kaip polenta.

Todėl paprasti miltai gali būti netinkama alternatyva. Prieš sužinodami daugiau apie polentą ir tinkamus jos pakaitalus, paneigkime kai kurias įprastas klaidingas nuomones apie ją.

Taip pat skaitykite: Kas daro kukurūzus saldus?

Ką galima naudoti vietoj polentos?

Kadangi polenta yra daugelio skirtingų ingredientų pakaitalas, ką turėtumėte naudoti, jei jos nėra po ranka ar parduotuvėse?

Yra daug polentos pakaitalų, tačiau įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kokių grūdų reikia jūsų recepte. Štai keletas dažniausiai rekomenduojamų polentos alternatyvų.

Kruopos

Polenta ir kruopos tik nežymiai skiriasi viena nuo kitos. Pirmiausia jie gaminami iš įvairių rūšių kukurūzų. Kukurūzai, iš kurių gaminama polenta, yra geltoni, o kruopos – iš hominy arba baltųjų kukurūzų.

Abu galima virti iki paprasčiausios formos, įdėjus į virintą vandenį ir pagardinant pagal skonį. Tačiau kruopos duoda kitokį galutinį rezultatą. Jie tampa purūs, o polenta vis tiek turės kąsnio.

Priklausomai nuo patiekalo, kurį bandote gaminti, kruopas galite pakeisti polenta.

Tačiau jei receptas reikalauja kažko kietesnio, kruopos jums nepakeis.

Bulvių košė

Bulvių košė bene artimiausia konsistencijai ir išvaizdai kaip polenta.

Tačiau jie yra tik geras pakaitalas, kai naudojami kaip pagrindinis patiekalas ar garnyras. Pavyzdžiui, aukščiau pateiktame kreminės polentos ir špinatų recepte polentą galima pakeisti koše, tačiau taip pat atminkite, kad bulvių košei pagaminti reikia daugiau laiko nei polentai.

bulvių koše

Manų kruopos

Manų kruopos yra ingredientas, kurio taip pat yra kuskuse. Taip gaunamas toks pat galutinis rezultatas kaip ir polenta apskritai, tačiau manų kruopų miltai nėra tokie geltoni.

Kaip ir polentą, manų kruopas taip pat galima naudoti įvairiuose patiekaluose. Tačiau juos galima naudoti tik kaip polentos pakaitalą tam tikruose patiekaluose, todėl prieš pradėdami gaminti būtinai patikrinkite, ko reikalauja receptas ir ar jūsų pakaitalai veiks.

Ar polenta ir kuskusas yra tas pats dalykas?

Kalbant apie pagrindines šių dviejų produktų sudedamąsias dalis, polenta ir kuskusas nėra tas pats dalykas ir gaminant maistą jie paprastai nenaudojami vienas vietoje.

Jei ieškote alternatyvos polentai be glitimo, kuskusas nėra naudojamas ingredientas. Kuskusas gaminamas iš kietųjų kviečių arba manų kruopų miltų, kuriuose yra glitimo. Jis turi šiek tiek daugiau baltymų nei polenta.

Išvirus kuskusas susidaro atskiros granulės, kurias vis tiek matote ir jaučiate. Jo tekstūra yra grūdėta burnoje. Kita vertus, kaip minėta, polenta gaminama iš kukurūzų. Visiškai iškepus gaunama masė, primenanti bulvių košę.

Kuskusas ir polenta duos visiškai skirtingas formas ir tekstūras, nes yra pagaminti iš dviejų skirtingų grūdelių.

Ar polenta ir kukurūzų miltai yra tas pats dalykas?

Kitas klaidingas supratimas apie polentą yra tai, kad tai yra tas pats dalykas arba jį galima pakeisti kukurūzų miltais. Tai suprantama klaida, nes polenta dažniausiai vadinama kukurūzų miltais, ypač ant produktų prekybos centrų lentynose.

Tačiau tai nėra kukurūzų miltų atitikmuo, nors gaminant jie naudojami pakaitomis. Bene didžiausias skirtumas tarp polentos ir kukurūzų miltų yra menkiausias gamybos metodo skirtumas.

kukurūzų miltai

Polenta gaminama iš džiovintų kukurūzų, kurie yra stambiai sumalti, o kukurūzų miltai yra džiovintų kukurūzų produktas, kuris sumalamas iki smulkumo kaip milteliai.

Pabandžius gaminti polentą su kukurūzų miltais, tektų nusivilti.

Tačiau galite naudoti kukurūzų miltus, kurie yra džiovinti kukurūzai, sumalti stambiau nei polenta. Rezultatas nebus toks kreminis ar lygus, bet veiks gerai.

Kam naudojama polenta?

„Polenta“ gali būti naudojama daugeliui skirtingų patiekalų, kaip jau minėta. Jis yra įvairus ir gali būti patiekiamas ant šono, kaip makaronai, ar net naudojamas pyragui.

Jis yra alergiškas ir turi daug galimybių, todėl pažvelkime į kai kuriuos patiekalus, kurie demonstruoja polentos universalumą.

Paprasčiausias būdas virti polentą

Labiausiai pagrindinis būdas virti polentą yra tiesiog verdančiame vandenyje. Paprastai kiekvienam polentos matuokliui naudokite keturis vandens matavimus.

Kad polenta būtų skanesnė, galite ją virti sultinyje, o ne vandenyje. Polentą išmaišykite verdančiame vandenyje arba sultinyje, kol konsistencija taps tiršta.

Įpilkite šaukštą sviesto ir parmezano sūrio, viską išmaišykite ir pagal skonį pagardinkite druska ir pipirais.

Polenta kaip bulvytės

Polenta bulvytės yra skanus ir populiarus įprastų bulvių bulvyčių pakaitalas. Norėdami patys pasigaminti polentos bulvytes namuose:

  1. Kukurūzų miltus virkite piene, svieste ir vištienos sultinyje, kol pasieks norimą konsistenciją.
  2. Įpilkite petražolių, sūrio, druskos ir pipirų, kad bulvytės suteiktų daugiau skonio.
  3. Atvėsinkite polentos mišinį, paskleiskite jį ant kepimo skardos ir supjaustykite juos gabalėliais.
  4. Supilkite į karštą aliejų, kol jie taps traškūs, ir voila.

Turite puikų dubenį sūrių polentos bulvyčių.

Polenta kaip patogus maistas

Puikus polentos dalykas yra tai, kad galite pagaminti kuo sudėtingesnį ir paprastesnį patiekalą. Geras patogaus maisto receptas, kuriame naudojama polenta, patiekiama kreminė su špinatais. Šis sveikas receptas paruošiamas vos 5 minutes.

Šiame recepte yra tik trys ingredientai. Tai polenta, mascarpone ir špinatai. Padaryti savo kreminė polenta su špinataisvirkite polentą ant viryklės.

Jei perkate supakuotą greitai paruošiamą polentą, virkite ją pagal instrukcijas ant pakuotės.

Kitu atveju vadovaukitės bendromis nykščio taisyklėmis, kaip paprasčiausiu būdu išvirti polentą, kaip minėta pirmiau.

Kai išvirs, įmaišykite maskarponę ir špinatus, kol daržovės suvys. Viską sudėkite į dubenį ir prieš valgydami leiskite atvėsti. Šiuo patiekalu galima mėgautis ir su paplotėliu.

Polenta puode

Polenta taip pat yra puikus ingredientas, naudojamas troškinimui. Dėl bulvių košės konsistencijos jis labai sotus.

Į troškinį galite dėti praktiškai bet ką, bet jei trūksta idėjų, tai puikus pusryčių troškinio receptas, kurį galite išbandyti.

Turėkite omenyje, kad šis receptas užtrunka ilgai, nes turėsite jį atšaldyti per naktį, kad ryte būtų galima išmesti į orkaitę.

Pradėkite nuo svogūnų, česnakų, čiobrelių ir dešrelių kepimo keptuvėje. Tada dideliame puode su pienu išvirkite polentą.

Išmaišykite, kol sutirštės ir pridėkite bet kokio sūrio, kokio norite. Gerai išmaišius įberiame druskos ir pipirų pagal skonį.

Sudėkite viską iš keptuvės į polentą, gerai išmaišykite ir perkelkite į kepimo indą.

Uždenkite indą ir palikite per naktį šaldytuve. Ryte tereikia kepti 25 minutes 425 laipsnių pagal Farenheitą temperatūroje. Visą receptą žr čia.

Taip pat skaitykite: Kodėl spragėsiai yra filmų užkandis?

Polenta kaip makaronai

Galite būti kūrybingi gamindami naminius makaronus. Kurkite šviežius makaronus naudodami polentą vietoj įprastų miltų ar kietųjų kviečių, nes polenta yra populiarus ir įprastas pakaitalas.

Norėdami, kad polenta taptų tikrais makaronų makaronais:

  1. Sumaišykite jį su miltais ir druska dideliame dubenyje.
  2. Naudokite alyvuogių aliejų ir kiaušinius, kad sumaišykite ingredientus, kol jis taps tešla.
  3. Kai tešla pasieks gerą konsistenciją, minkykite tešlą 5 minutes ir palikite pailsėti.

Po 30 minučių iškočiokite tešlą ir supjaustykite norimas makaronų formas. Šiame etape turėsite gana šlapius makaronus.

Palikite juos išdžiūti, kol būsite pasiruošę virti. Virdami šviežius makaronus, įmeskite juos į verdantį vandenį, kuris buvo gausiai pasūdytas.

Būkite atsargūs nepervirdami, nes švieži makaronai išverda greičiau nei parduotuvėje pirkti sausi makaronai. Nepalikite jo per ilgai vandenyje. Nusausinkite vandenį ir supilkite bet kokį padažą, kurį norite skaniai ir sočiai pavalgyti.

Išvada

Yra keletas gerų polentos pakaitalų, kuriuos galite išbandyti priklausomai nuo recepto, kurio ruošiatės. Daugelis žmonių mano, kad manų kruopos ir polenta yra tas pats, o tai netiesa, tačiau tai yra aiškus ženklas, kad jas galima pakeisti viena kita.

Tikiuosi, kad šis straipsnis jums padėjo, jei esate tokioje situacijoje, kai turite pakeisti polentą kuo nors kitu.