Ar galite užšaldyti tiramisu? Štai kaip užšaldyti ir atšildyti!

Tiramisu yra nuostabiai skanus desertas, kuris puikiai tinka bet kurią savaitės dieną ir metų laiku. Jame yra visi geriausi skoniai, ypač kavos mėgėjams, ir sunku pasakyti „ne“. Taigi, žinoma, vienu metu galite pagaminti daugiau tiramisu. Ar galite jį užšaldyti?

Ar galite užšaldyti tiramisu? Ir jei taip, kaip jį saugiai atšildyti? Ar galima palikti šaldytuve? Kiek laiko laikosi šaldiklyje? Visa tai ir dar daugiau, netrukus!

tiramisu užšaldyti

Turinys

Rodyti

Ar galite užšaldyti tiramisu?

Taip, tiramisu galite užšaldyti iki trijų mėnesių. Maskarponė sustings labai kietai, o bendra atitirpusio deserto tekstūra gali būti kiek traškesnė nei originalaus varianto. Šaldydami likusį tiramisu, būtinai supjaustykite jį mažesnėmis porcijomis, kad neatšildytumėte viso iš karto.

Ar šaldytas tiramisu geras?

Šaldytas tiramisu vis dar tinkamas valgyti, nors ir ne toks geras kaip šviežias tiramisu. Jis kenčia dėl tekstūros, šiek tiek išdžiūvo ir, palyginti su originalu, trupa.

Šaldiklis nėra skirtas neribotam laikymui, o šaldiklio nudegimas gali lengvai paveikti visus maisto produktus, kuo ilgiau jie jame stovi. Būtinai išimkite tiramisu, kol nesibaigs tie 3 mėnesiai, kitaip gausite labai blankų desertą.

Jūsų šaldyto tiramisu kokybė taip pat priklauso nuo to, kaip gerai jį supakavote. Jis gali lengvai pagauti bet kokius kvapus, esančius jūsų šaldiklyje.

Taip pat skaitykite: Ar tiramisu yra alkoholio?

Kaip užšaldyti tiramisu

Norėdami užšaldyti tiramisu, turite įsitikinti, kad šaldiklyje turite pakankamai vietos, kad nedarytumėte jo ant kažko kito ar kažko ant tiramisu. Visą desertą reikia apvynioti plastikine plėvele, nebent dedate jį į atskirą šaldikliui tinkamą indą.

Patarimai, kaip užšaldyti tiramisu

Jei šaldote tiramisu likučius: supjaustykite mažesnėmis porcijomis, skirtomis 1 asmeniui, ir atskirai sudėkite į plastikinius indus. Arba apvyniokite juos atskirai plastikine plėvele.

Kai gaminate tiramisu namuose ir pastebite, kad gaminate daug daugiau nei reikia, vilties vis dar yra. Tiramisu supjaustykite arba suformuokite į dvi dalis: vieną – patiekti dieną, kitą – užšaldyti. Ant vieno, kuris dedamas į šaldiklį, neturėtų būti kakavos dulkių, išskyrus galutinį pateikimą.

Visada nepamirškite tiramisu (šonų) apvynioti plastikine plėvele. Arba, dar geriau, sudėkite tiramisu stikliniuose induose, kuriuos galima laikyti šaldiklyje su dangteliais. Tokiu būdu galite lengvai jį laikyti ir nesijaudinsite, kad jis išlaikys formą.

Kaip atšildyti tiramisu

Atšildydami tiramisu būtinai išimkite jį išvakarėse ir palikite per naktį šaldytuve. Taip jis atitirps tolygiau, be kambario temperatūros kraštų ir užšalusio vidaus.

Tai nėra toks desertas, kurį galima kepti mikrobangų krosnelėje! Net jei nustatysite, kad jis atitirptų, vis tiek jį gaminsite, o tiramisu yra tikrai nevirtas desertas.

Patarimai, kaip atšildyti tiramisu

Tiramisu atšildydami pirmiausia palikite jį šaldytuve, bet ir išimkite iš šaldytuvo bent 30 minučių prieš patiekiant. Jei vidurys vis dar visiškai sustingęs, palikite daugiau laiko ant prekystalio.

Prieš patiekdami, bet desertui visiškai atšilus, pabarstykite lengvu kakavos sluoksniu.

Visada užšaldykite mažesnėmis porcijomis, kad lengviau atitirptumėte. Net jei iš šaldiklio išimsite 6 porcijas, jos atitirps tolygiau nei visas tiramisu blokas.

Nenaudokite to mikrobangų krosnelėje, prašau!

Kiek laiko tiramisu išsilaiko šaldytuve?

Tiramisu šaldytuve gali išsilaikyti iki 4 dienų nuo to momento, kai baigsite surinkti. Kad taip ilgai tarnautumėte ir neužterštumėte, būtinai įdėkite jį į plastikinį arba stiklinį indą su sandariu dangteliu.

Kitas variantas yra įsmeigti kelis dantų krapštukus į deserto viršų, o ant viršaus uždėti plastikine plėvele arba aliuminio folija. Tokiu būdu sukuriate barjerą, kuris neleidžia jam patekti į kitus maisto produktus.

Dažniausiai jūsų tiramisu šaldytuve net 2 dienas neišsilaikys, nes visi užšoks ant jo vos pamatę. Joks tiramisu tikrai neišgyvens ilgiau nei porą dienų, nebent pagaminsite labai, labai didelį.

Ar galite palikti tiramisu ant prekystalio?

Tiramisu negalima palikti ant prekystalio ilgiau nei kelias valandas, nes tai labai jautrus temperatūrai desertas. Jame yra maskarponės, kurioje yra labai daug pieno riebalų, ir galbūt žalių kiaušinių (emulguotų), todėl jis gali sugesti greičiau nei kiti.

Galite drąsiai palikti jį ant prekystalio, kol svečiai jį patiekia, o gal net po poros valandų. Bet kai visi paima savo dalį, būtinai grąžinkite jį į šaldytuvą.

tiramisu lėkštė

Kiek laiko užtrunka tiramisu stingti?

Kai rinksite savo tiramisu, turėsite duoti mažiausiai 4 valandas, kad jis sustingtų. Naktis geriau. Kuo daugiau jo paliksite, tuo desertas bus tvirtesnis, o piršteliai geriau sugers visą kavą ir gėrimą.

Jei trokštate išbandyti savo kūrinį, būkite kantrūs ir skirkite tam daugiau laiko. Priešingu atveju jis gali pasirodyti per minkštas, kad būtų lengvai pjaustomas, arba sluoksniai gali būti nepakankamai drėgni.

Tačiau jūs galite palengvinti savo gyvenimą, rinkdami tiramisu į atskirus indus. Tai gali būti stiklinės ar maži stiklainiai, o kiekvienas svečias galėtų pasiimti vieną sau.

Arba visą desertą galite sudėti į didelę kepimo formą, išklotą plastikine plėvele. Jūs žinote, kur tai vyksta. Baigę surinkti, leiskite jam stovėti ir prieš patiekdami apverskite ant didelės lėkštės ar padėklo. Nulupkite plastikinę plėvelę, pabarstykite kakava ir štai!

Ir tai beveik viskas apie tiramisu ir tai, ar galite jį užšaldyti, ar ne. Tai neabejotinai vienas iš tų desertų, kuris patinka beveik visiems, ir jis iš jūsų šaldytuvo išeis greičiau, nei manote!