Geriausi klevo ekstrakto pakaitalai – čia yra 8 idėjos, kurias reikia išbandyti

Jei kada nors įkandote į aromatingą, skanų sausainį tik tam, kad jautėtės visiškai apgaubti to šilto klevų sirupo skonio, greičiausiai tas sausainis buvo pagamintas su klevų ekstraktu!

Taigi, jei namuose neturite klevo ekstrakto arba galbūt tiesiog nežinote, kur jo nusipirkti, jums gali kilti klausimas, kaip įgauti nuostabų klevo skonį. tavo saldūs skanėstai.

Na, žmonės, štai kodėl mes čia! Mes ieškojome kiekvieno ingrediento, vaikščiojome per kiekvieną koridorių ir radome geriausius klevo ekstrakto pakaitalus, kad jums nereikėtų taupyti skonio!

Taigi, be papildomų rūpesčių, čia yra patys nuostabiausi klevo ekstrakto pakaitalai jūsų kepimo ir virimo reikmėms!

klevo ekstrakto pakaitalai

Turinys

Rodyti

Geriausi klevo ekstrakto pakaitalai

Puikūs klevų ekstrakto pakaitalai yra klevų sirupas, klevų saldainiai, klevų sviestas, klevų kavos kremas ir melasa. Jei nė vieno iš jų nėra, galite pabandyti pasirinkti migdolų, vanilės ar romo ekstraktą.

Jei nesate iš Šiaurės Amerikos, tada klevo ekstraktas tikrai yra kažkas, ko niekada nepasieksite, tačiau klevų sirupo galite rasti net atokiuose pasaulio kampeliuose. Už didesnę kainą, bet tai yra!

Nors niekas iš tikrųjų negali imituoti stipraus, dinamiško klevo ekstrakto suteikiamo smūgio, yra keletas dalykų, kuriuos galite naudoti norėdami gauti panašų, klevo saldų skonį. Taigi pereikime prie tų pakaitalų!

Klevų sirupas

Nors jis nesuteiks tokio stipraus klevo skonio, arčiausiai klevo ekstrakto skonio, žinoma, yra klevų sirupas! Siūlome pirkti 100% natūralų klevų sirupą, be tirštos, niūrios dirbtinės medžiagos. Pirma, jis nelabai skanus klevo, o antra, jis jums tiesiog netinka.

Tačiau natūralus klevų sirupas suteiks jums tą patį puikų klevų skonį, tik su keliais įspėjimais. Kaip minėjome, jis nebus toks stiprus kaip klevo ekstraktas, todėl būkite pasirengę gauti tik lengvą klevo skonį arba naudokite daug klevų sirupo, kad gautumėte stipresnį skonį.

Kitas dalykas, apie kurį reikia galvoti keičiant klevų ekstraktą klevų sirupu, yra tai, kad jis pridės daugiau skysčio į jūsų mišinį. Kepdami turite būti ypač tikslūs ir atsargūs nustatydami sausų ir šlapių ingredientų santykį, todėl jei norite stipresnio klevo skonio, turėsite įpilti daug daugiau klevų sirupo, nei įpiltumėte klevo ekstrakto.

Šis papildomas skystis sumažins ingredientų santykį, todėl sausainiai, pyragaičiai ar kiti saldūs patiekalai bus labai skysti. Dėl šios priežasties į mišinį norėsite pridėti daugiau sausų ingredientų, ty tikriausiai daugiau miltų. Norėsite gauti tą pačią tekstūrą, kurią paprastai gaunate su ekstraktu, todėl tiesiog pabandykite tai pasiekti šiek tiek eksperimentuodami!

Taip pat skaitykite: Kodėl klevų sirupas toks brangus?

Klevo saldainiai

Tai gali atrodyti šiek tiek kvaila, bet ei, jei turite, naudokite! Jei neseniai lankėtės Niujorko valstijoje, Vermonte ar net Kanadoje, galite grįžti namo su klevo skonio saldainiais! Galite visiškai ištirpinti jį ir naudoti vietoj klevo ekstrakto!

klevo saldainiai

Vėlgi, skonis gali būti ne toks stiprus kaip klevų ekstraktas, tačiau jis bus šiek tiek labiau koncentruotas nei klevų sirupas. Taigi, tiesiog sumaišykite jį su kitais ingredientais, kad gautumėte skanų klevo patiekalą!

Klevų sviestas

Ypač rudens ir žiemos atostogų sezonu parduotuvėje tikrai rasite visko, kas yra klevo skonio, net ir klevų sviesto! Taigi, kodėl gi nepasirinkus kubilo ir nenaudojus jo savo klevo sausainiams!

Jei neturite klevo ekstrakto, tiesiog pakeiskite įprastą sviesto ingredientą klevų sviestu! Skonis gali būti ne toks stiprus, bet jūs tikrai pastebėsite keletą pastebimų klevo natų!

Klevo kavos kremas

Taip, žinome, kad tai skamba beprotiškai, bet vėlgi, maždaug šiuo metu parduotuvėje tikrai rasite klevo skonio kremų, tad kodėl gi nepabandžius? Jį galėsite ne tik dėti į kavą ryte, bet ir naudoti vietoje klevo ekstrakto ir pienas jūsų kepiniuose!

Įsitikinkite, kad įpilate tiek pat klevo grietinėlės, kiek ir pieną, ir jūsų saldūs patiekalai įgis fantastiško klevo skonio!

Melasa

Nors pati melasa turi stipriai stiprų kvapą ir labai kartaus skonio, kepiniuose ji iš tikrųjų yra gana panaši į klevo ekstraktą! Be to, jis daug tirštesnis už natūralų klevų sirupą, todėl nereikės jaudintis, kad jis sugadins sausų ir šlapių ingredientų santykį!

Tiesiog būkite pasiruošę: nebent gaminsite saldainius iš melasos kas antrą dieną, ilgai laikysite savo melasą. Jums tikrai tereikia šiek tiek panaudoti, kad įgautumėte tą klevo skonį, nes jis toks stiprus.

Migdolų ekstraktas

Nors tai ne klevas, migdolai yra puikus pakaitalas. Lengvai naudokite šią ištrauką, nes ji gali būti tikrai įspūdinga. Jei nemėgstate marcipanų, jie labai skanūs ir jums tikrai patiks.

Kadangi tai tik ekstraktas, galite jį naudoti kaip ir bet kurį kitą ekstraktą. Įskaitant šiuos du.

Vanilės ekstraktas

Vanilę sunku padaryti per stiprią, todėl dėkite tiek, kiek širdis geidžia! Vanilės ekstraktas taip pat nėra klevas, tačiau jis suteikia malonų, šiltą skonį, kurį gali suteikti klevas.

Rekomenduojame į savo receptą įtraukti kažką panašaus į graikinius ar pekano riešutus, kad sugrąžintumėte riešutų, klevo skonį.

vanilės papildomai

Romo ekstraktas

Nors skoniai nebus visiškai vienodi, vietoj klevo galite naudoti romo ekstraktą! Kadangi romas ir klevas yra gaunami iš augalinio cukraus, prasminga, kad jų skonio profiliai būtų šiek tiek panašūs.

Pasirinkę šią parinktį, jums nereikės jaudintis dėl kitų skanėstų ingredientų keitimo, nes galite pridėti tiek pat romo ekstrakto, kiek įdėtumėte klevo! O jei turite, netgi galite įlašinti šiek tiek vanilės ekstrakto, kad skoniai paryškintų!

Pati klevo siela yra saldi, riešutinė ir sumedėjusi kaip reikiant. Jei norite klevo ekstrakto, nes dabar yra apelsinų lapų ir baisaus laiko sezonas, kodėl nepridėjus kitų tradicinių kvapiųjų medžiagų? Cinamonas, gvazdikėliai, keptas moliūgas, imbieras, kvapieji pipirai, muskato riešutas, darbai!

Arba dar geriau, išbandykite pirmiau minėtų pakaitalų derinį. Pavyzdžiui, puikus cinamono, vanilės ir klevo kavos kremo derinys?

Taip pat skaitykite: Ar klevų sirupą reikia laikyti šaldytuve?

Kas yra klevo ekstraktas?

Klevo ekstraktas, kaip ir visi ekstrakto ingredientai, yra itin koncentruotas, nuostabaus skonio skystis, kuris tiesiog sprogsta klevo skoniu. Jis puikiai tinka sausainiams, pyragams, blynams ir netgi glazūrams, glaistams ir sirupams kiekvienam iš šių saldžių skanėstų!

Prašau, atsispirk pagundai!

O jei esate klevų mėgėjas, jums gali kilti pagunda išbandyti šio aromatinio ekstrakto gurkšnį, bet mes tai darome ne siūlykite tai padaryti. Kaip ir kiti ekstraktai, klevo ekstraktas puikiai kvepia tik termiškai neapdorotas.

Jei leisite tam koncentruotam skysčiui patekti į liežuvį nesusimaišius su kitais ingredientais, tikrai gailėsitės. Vienintelis skonis, kurį pajusite, yra kartaus, deginantis brutalumas!

Be to, kepiniuose ir saldžiuose sirupuose klevų ekstraktas tikrai atneša jums rudens dvasią, pripildydamas jūsų namus ir pilvą klevo gėrio!