Folijoje keptų lašinių receptas

Norėčiau jums pasiūlyti įdomų folijoje keptos šoninės receptą. Šoninė labai skani, beprotiškai kvapni, minkšta, su traškia, bet kramtoma odele. Kepimo metu riebalų struktūra iš esmės pasikeičia; jų skonis visai nepanašus į sūdytų ar šviežių riebalų skonį. Išbandykite, lašinius galima valgyti šiltus, bet skaniausia atšaldytus.

Sudedamosios dalys

Norėdami paruošti folijoje keptą šoninę, turėsite:

 • Šviežios kiaulienos lašinių (su sluoksniais arba be jų) – 600-700 g;
 • česnako – 3-4 skiltelės;
 • garstyčių – 3 šaukšteliai;
 • rupios druskos – 2-3 šaukšteliai;
 • maltų raudonųjų pipirų – 1-2 šaukšteliai;
 • maltų pipirų – 1-2 šaukšteliai.

Maisto gaminimo procesas

 1. Riebalų gabalėlį perpjaukite į 3 dalis.
 2. Nashpirivayut kiekvieną gabalėlį riebalų 3 gabalėliai česnako, įtrinti druskos ir prieskonių (mano atveju – maltų raudonųjų pipirų ir honeysuneli).
 3. Kiekvieną šoninės gabalėlį apibarstykite česnako skiltelėmis, įtrinkite druska ir prieskoniais (turiu maltų aštrių raudonųjų pipirų ir imbiero suneli).
 4. Ant folijos lakšto padėkite gabalėlį taukų.
 5. Ant folijos paskleiskite gabalėlį lašinių, o viršų ir šonus patepkite garstyčiomis.
 6. Kiekvieną lašinių gabalėlį suvyniokite į foliją ir palikite šaldytuve 5-6 valandoms.
 7. Kiekvieną lašinių gabalėlį suvyniokite į foliją ir palikite šaldytuve 5-6 valandoms.
 8. Įkaitinkite orkaitę iki 190-200 laipsnių temperatūros. Šoninę folijoje sudėkite į kepimo indą ir 35-40 minučių pašaukite į orkaitę. Tada atidarykite folijos viršų ir kepkite riebalus dar 10-15 minučių, kad jie paruduotų. Lašiniai gali sumažėti, o dalis riebalų ištirpti. Riebalus galima naudoti kitiems patiekalams gaminti.
 9. Įkaitinkite orkaitę iki 190-200 laipsnių. Šoninę folijoje sudėkite į kepimo indą ir 35-40 minučių pašaukite į orkaitę. Tada atidarykite folijos viršų ir kepkite riebalus dar 10-15 minučių, kad jie paruduotų. Lašiniai gali sumažėti, o dalis riebalų ištirpti. Riebalus galima naudoti kitiems patiekalams gaminti.
 10. Paruoštą nepaprastai kvapnią šoninę iškepkite folijoje orkaitėje, atvėsinkite, suvyniokite į švarius folijos lakštus ir 5-7 valandoms įdėkite į šaldytuvą. Tada supjaustykite lašinius ir patiekite! Labai skanu! Šoninė tampa minkšta ir švelni, o odelė traški ir tirpsta burnoje.
 11. Paruoštą nepaprastai kvapnią šoninę iškepkite folijoje orkaitėje, atvėsinkite, suvyniokite į švarius folijos lakštus ir 5-7 valandoms įdėkite į šaldytuvą. Tada supjaustykite riebalus ir patiekite! Labai skanu! Pati šoninė tampa minkšta ir švelni, o odelė – traški ir tirpsta burnoje.Malonaus apetito!