2019 m. „Bodybuilding.com“ apdovanojimai: „BodyFit Elite“ metų programa

Metų treniruočių priedai Pagrindinis | Metų virsmas

Kokybiškos programos pasirinkimas ir ištikimas jos laikymasis yra tai, kaip jūs gaunate rezultatus, laikotarpis. Pažiūrėkite, kokios programos mūsų nariams veikė geriausiai!

Nei viena iš kitų „BodyFit Elite“ programų nieko nepadarys už jus be šios programos – vienintelis kursas, kurį turite suprasti mitybos moksle ir pasiekti savo tikslus.

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra numesti svorį, ar masiškai, nesvarbu, ar laikotės keto, ar augalinės dietos, ši unikali programa suteiks jums įrankių tai padaryti teisingai, o jūsų treniruotės ir mityba atsipirks labiau nei bet kada anksčiau. Jokių madingų dietų, jokių apribojimų, tik mokslas, sveikas protas ir praktiniai įpročiai.

Mėgstamiausias gerbėjų nugalėtojas: visiškas fizinis pasirengimas su Andy Speer

Mūsų nariai nori ne tik atrodyti gerai. Jie nori gerai judėti. Andy Speer įtraukia funkcinius mokymus į pradinio lygio programą, kad sveikesnis judėjimas būtų prieinamas visiems. Tačiau šios programos iššūkiai pateisins kiekvieno standartus!

Antrosios vietos laimėtojai

Proto kūnas: jūsų 90 dienų sveikatingumo kelionė

Proto kūnas: jūsų 90 dienų sveikatingumo kelionė

Ši programa padeda jums susitvarkyti, nesukeliant sau streso ir nereikalaujant eiti į sporto salę. Tai holistinė programa, apimanti mitybą, jogą ir meditaciją, be jėgos treniruočių – sveikatos aspektų, kurie naudingi mums visiems.

„Kingmaker“: 4 savaitės su forma kovoti su Mike’u Rashidu

„Kingmaker“: 4 savaitės su forma kovoti su Mike'u Rashidu

Tai, kas išskiria šią programą iš kitų, išskyrus intensyvumą ir unikalų dydžio, stiprumo ir boksininko lygio kondicionavimo derinį, yra pasakojimas. Mike’o Rashido gyvenimo drama ir mistika įkvėps kitaip galvoti apie savo.

„MetaBurn90“ su Scottu Hermanu

„MetaBurn90“ su Scottu Hermanu

Ši 90 dienų programa pakeis jūsų nuomonę apie į metabolizmą orientuotą kėlimą. Kiekvienoje iš 30 minučių trukmės treniruotėse yra daugybė nudegimų, tačiau dėl jų progresyvios struktūros jie vis tiek tampa vykdomi.

Metų treniruočių priedai Pagrindinis | Metų virsmas